Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 19 от 35 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 181 до 190 от общо 344

Тема: DE MINIMIS 2020

  1. #181
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    Само ли аз ли долавям тук сарказъм на Атанасов към себе си.....

    п.п. Зуница, поне теб те признава за умен без ирония
    Ще си лягам май. " сарказъм на Атанасов към себе си " . абе ще ме уморите бре.

  2. #182
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Добре бе Чанко, за какво се месиш защитавайки един ... даже незнам как да го нарека. Ок, ти си за Деминимис, аз съм против, защото е подигравка с нас, пчеларите. Тоя обаче, де все гъби му в главата и странни разбирания за живота като реалност, не мисля, че по някакъв начин би успял да защити ползите, като потреба. Той просто е в играта, защото се е хванал на хорото и за да не загуби стъпката, няма как да се лиши. Ти си разумен човек и за това на теб го обяснявам. Няма как да завиждам на хора, които имат посредствено мислене като неговото. Както и ти сам каза "за едни са малко, за други много". Аз бръмча за това, че въпросните средства са подаяние. Ама да ми се появи един бай х.й и да ми дава наклон на оная работа и да ми обяснява завоалирано, че съм рая, а после да ми се извинява е все едно да му тегля една майна и да му се извиня, че става въпрос за майката на комшията, че и' имам мерак. Е, според теб кой е "плиткоумен"?
    Калински, пресолявате спора.Няма как всички да сме на едно мнение. Търпимост трябва. И аз не харесвам бойко, но това е демокрацията--избират го хората.

  3. #183
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ще си лягам май. ... .
    Направи го по-бързо! Утре да ти се подредят мислите. Ако има какво да се реди , де?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #184
    Забранен
    Регистриран
    30.06.2017
    Мнения
    71
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Добре бе Чанко, за какво се месиш защитавайки един ... даже незнам как да го нарека. Ок, ти си за Деминимис, аз съм против, защото е подигравка с нас, пчеларите. Тоя обаче, де все гъби му в главата и странни разбирания за живота като реалност, не мисля, че по някакъв начин би успял да защити ползите, като потреба. Той просто е в играта, защото се е хванал на хорото и за да не загуби стъпката, няма как да се лиши. Ти си разумен човек и за това на теб го обяснявам. Няма как да завиждам на хора, които имат посредствено мислене като неговото. Както и ти сам каза "за едни са малко, за други много". Аз бръмча за това, че въпросните средства са подаяние. Ама да ми се появи един бай х.й и да ми дава наклон на оная работа и да ми обяснява завоалирано, че съм рая, а после да ми се извинява е все едно да му тегля една майна и да му се извиня, че става въпрос за майката на комшията, че и' имам мерак. Е, според теб кой е "плиткоумен"?
    а ти защо се лишаваш от някаква стъпка не разбрах?
    защо лишаваш семейството си от тази стъпка?
    защо не се възползваш от тази стъпка, за да платиш един семестър на детето си примерно в университет?
    айде, относно жената няма те питам за стъпката, защото те в магазина бързо ги оправят лесните пари от подаяние
    кой бойкотираш лишавайки се от тази стъпка?

  5. #185
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Калински, пресолявате спора.Няма как всички да сме на едно мнение. Търпимост трябва. И аз не харесвам бойко, но това е демокрацията--избират го хората.
    Абсолютно си прав за това, че сме различни. Достатъчно шекерчета му сложихме, достатъчно търпяхме, намеквайки му, съветвайки го, а той неще и неще да се вслуша. Е, дойде време на стръвта и...О небеса - клъвна!
    Да би мирно стояло, не би чудо видяло. Почти всички се познаваме тук и знаем с какъв капацитет разполагаме. Проявяваме търпимост, защото има разбиране и стигаме до консенсус така или иначе, но да налетиш с бутоните напред и да хвърляш на ляво и на дясно обидни квалификации, няма как да те приеме колектива. Колко е просто, малко психология е нужна и мишлето е в капана. Незнай той от колко пазара сме връщани.

  6. #186
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    а ти защо се лишаваш от някаква стъпка не разбрах?
    защо лишаваш семейството си от тази стъпка?
    защо не се възползваш от тази стъпка, за да платиш един семестър на детето си примерно в университет?
    айде, относно жената няма те питам за стъпката, защото те в магазина бързо ги оправят лесните пари от подаяние
    кой бойкотираш лишавайки се от тази стъпка?
    Чудя се дали да ти отговоря на първите въпроси. Може би в последствие.
    Елементарните сметки, както и ти би следвало да знаеш, показват, че аз, с тоя брой семейства, които обслужваме, регистрирайки се като ЗС, ще съм на червено, ползвайки тоя Деминимис.
    Хайде да ти отговоря и на другите въпроси.
    Голямото ми дете изкласи, благодарение на пчелите ми и си хвана хляба в ръце, продължавайки да ми помага, без да го насилвам. На жената заплатата е по-голяма от моята, така че хич не ми пука къде какво и как купува. А да, сега да не питаш за касиера? Пчеларските ангажименти аз ги менажирам, а тя е изпълнител.
    ПП ай земи пиши като хората чи мий трудно да ги разшифровам тия шльокавици.

  7. #187
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Елементарните сметки, както и ти би следвало да знаеш, показват, че аз, с тоя брой семейства, които обслужваме, регистрирайки се като ЗС, ще съм на червено, ползвайки тоя Деминимис.
    .
    По твоята сметка при 70лв. деминимис, ще излезеш ли на зелено.

  8. #188
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Седемдесет лева на каква база? На семейство ли, на килограм продаден мед ли, на годишна база ли? Доуточни бе Чанко.

  9. #189
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Седемдесет лева на каква база? На семейство ли, на килограм продаден мед ли, на годишна база ли? Доуточни бе Чанко.

    Ами на същата. Вместо фонд 5 000 000 ---50 000 000лв.

  10. #190
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ами на същата. Вместо фонд 5 000 000 ---50 000 000лв.
    Тъй и как фонда ще стане 50 млн? Аз както не веднъж съм казвал, икономиката не ми е силна.

 

 
Страница 19 от 35 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •