Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 21 от 35 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 201 до 210 от общо 344

Тема: DE MINIMIS 2020

  1. #201
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    Не дей бе, не те подкрепям в това ти пожелание. Тоя с четирите биндака ли, бондака ли, бимбоня ли и 3-мата работника ми стана забавен, а ти сега искаш да спреш устрема му смел и набега му горд.
    Той кара по инерция и няма да се усети.

  2. #202
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Той кара по инерция и няма да се усети.
    ...Инерцията не е характерна черта на здравомислещите човешки индивиди. Тя е характерна за животни, но макар и с по-малко сиво вещество дори и те са склонни към промяна (дресиране).

  3. #203
    Забранен
    Регистриран
    30.06.2017
    Мнения
    71
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    ...Инерцията не е характерна черта на здравомислещите човешки индивиди. Тя е характерна за животни, но макар и с по-малко сиво вещество дори и те са склонни към промяна (дресиране).
    Инерцията на хленчене я видях и за това се включих, но за жалост устрема ми да сложа спирачка, не хваща "дикиш", защото една шепичка тук са прекалено закоравели с хамут

  4. #204
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    Инерцията на хленчене я видях и за това се включих, но за жалост устрема ми да сложа спирачка, не хваща "дикиш", защото една шепичка тук са прекалено закоравели с хамут
    До тук не се разбра повода за който си влязъл във форума. Единствено да хленчиш, че някой бил хленчел. Задай си въпросите, какви са ти исканията, какви насоки имаш за пчеларството, с каква база разполагаш и най вече какъв ти е капацитетът знания за пчелите( за друго не е толкова важно, може и да се преглътне), за да знаем с майстор ли комуникираме или някой надъхан хвалипръцко? От твоя страна нищо, а си тръгнал да вадиш очите на другите. Сега, ако на теб нещо са ти изкривени рогата, ние специално не сме ти виновни, но можем да ти помогнем и мисля, че ще съумеем да го направим. Затова е необходимо от твоя страна да изчистиш постовете си от баналните глупости и да синтезираш въпросите си и мненията си в главата и ясно да ги представиш. Ще се изненадаш от резултата колкото и скептично да си настроен. В другия случай, горе, дясно, Х и чао.

  5. #205
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Ей, тоя братчет файтонджията бая преувеличава не 4 бимбона, а три. Бая приравняване е ударил. Няма да стигнат за екзотична екскурзия

  6. #206
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    895
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Добре бе Чанко, за какво се месиш защитавайки един ...
    Е ти пък чак се и чудиш. Щото са от една кръвна група. И двамата са цапнати в устите. Просто единия е простак и го афишира, а другия или не е такъв, или не го показва, или пък сме му свикнали Дето има една приказка "Краставите магарета през девет баира се намират".

    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    ...Орбан що го недолюбват джендърите? Защото изгони председателя на джендърския "коминтерн" от Унгария.Джендърите и по Тръмп плюят , ама и там няма да ги огрее.А пък за тебе тука направо ми е мъка!
    Тоя Орбан е от малкото политици с "топки", другия е Тръмп, ама него така го бие сачмата, че няма накъде повече

    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    ..Да не почнеш да ми разправяш, че няма начин. Говоря хипотетично. Хоп --50 000 000.
    Дай по-добре "хооп" и да станат 500 000 000 . Тогава деминимиса май на всички ще им е по вкуса

  7. #207
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Аз още не разбирам какво не му харесвате на Файтоня!?
    Каква е хронологията
    1. Човека т.е. Файтоня се включи в темата.
    2. После се наложи да обясни, че си защитава тезата.
    3. След това обясни каква му била тезата.

    Сега някой ще каже: то па една теза... Вярно - една е, ама е теза! Абе, то па една теза...!!!
    Някой бил хленчил. Голяма работа, важното е че Файтоня си има теза,а оня нека да си хленчи.

    Темата от една страница нарастна на 21стр., 'щото Файтоня си зашитавал тезата.
    Каква ли му е била тезата!?!?

  8. #208
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    895
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Каква ли му е била тезата!?!?
    Бе ти що не внимаваш в час
    тезата е, че подхвърлят ли ти трохи, не се оплакваш, а кротко ги събираш и си набиваш камшиците

  9. #209
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    Инерцията на хленчене я видях и за това се включих, но за жалост устрема ми да сложа спирачка, не хваща "дикиш", защото една шепичка тук са прекалено закоравели с хамут
    ... Ти можеш да сложиш само спирачка на глупостите, които пишеш, на елемтарните си егоистични мисли които изразяваш и на самохвалния и надменен език които използваш.

    ... Кой си ти с кирливите си усрани цървули да ни даваш наклон и да ни слагаш спираки...кой си ти бе мъжки ... и от къде се пръкна такъв знаеш и можещ. Кои те избра да бъдеш коректив на пчеларите и да ни казваш какво да правим?

    ...Относно закоравелия хамут - предложение: идваш при мен и правим видео запис на закоравелите ми хамути, които използвам и след това аз идвам при теб и правя видео и запивам колко далеко си се развил и какви извънземни технологии използваш. След това ще пуснем видеото в youtube и ти ще бъдеш пример за подражание на желаещите развитие пчелари.

  10. #210
    Забранен
    Регистриран
    30.06.2017
    Мнения
    71
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    ... Ти можеш да сложиш само спирачка на глупостите, които пишеш, на елемтарните си егоистични мисли които изразяваш и на самохвалния и надменен език които използваш.

    ... Кой си ти с кирливите си усрани цървули да ни даваш наклон и да ни слагаш спираки...кой си ти бе мъжки ... и от къде се пръкна такъв знаеш и можещ. Кои те избра да бъдеш коректив на пчеларите и да ни казваш какво да правим?

    ...Относно закоравелия хамут - предложение: идваш при мен и правим видео запис на закоравелите ми хамути, които използвам и след това аз идвам при теб и правя видео и запивам колко далеко си се развил и какви извънземни технологии използваш. След това ще пуснем видеото в youtube и ти ще бъдеш пример за подражание на желаещите развитие пчелари.
    Приятелче, нямам намерение да си го меря с теб, признавам те "ГОУЕМ СИ" Ти и другата част от шепичка не сте ми важни да ви гледам как подскачате като пуяци!!! Важна ми е свежата кръв, случайно ако ви чете хленча, да ги предпазя от болеста с която ги заразявате да реват като бити магарета

 

 
Страница 21 от 35 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •