Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 13 от общо 13
  1. #11
    Потребител
    Регистриран
    15.12.2016
    Мнения
    56
    Консултирах се с хора минали по този път и трябва разрешение от съответната община или горско стопанство ,също трябва да се съгласува с тях къде ще се залесява ,с какви видове ,каква гъстота и т.н .Доста бюрокрация и не е ясно дали ще ти разрешат да садиш каквото и където си си наумил .

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Getov95 Виж публикацията
    Консултирах се с хора минали по този път и трябва разрешение от съответната община или горско стопанство ,също трябва да се съгласува с тях къде ще се залесява ,с какви видове ,каква гъстота и т.н .Доста бюрокрация и не е ясно дали ще ти разрешат да садиш каквото и където си си наумил .
    Така е. Нещо като в строителството. Както вече споменах - има планове. Никой няма да ти откаже да засадиш сто декара с акация примерно, но ще имаш условия. Освен гъстота и другите изброени от теб, ще има и определено време, за което да го направиш. Защото тази акация след 10-15 години ще трябва да се превърне в трупи. Това се прави в определен период от годината - пролет и есен. Освен това после, след изсичането и', следват отново мероприятия по изчистване на клони, разреждане, за да се превърне отново в гора и т.н. и т.н.

  3. #13
    Потребител
    Регистриран
    15.12.2016
    Мнения
    56
    Днес от gorata.bg ме изненадаха приятно .Преди време бях поръчал 200 липи и 200 акации ,но не получих отговор и помислих ,че са ме забравили .Та днеска ми се обадиха и ми ги докараха до адрес (макар да е само акация , все пак липовите фиданки са доста по-скъпи , съм много благодарен ). Сега трябва да се понапъна да ги засадя .
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	126136341_847407442745511_3942237369902167913_n.jpg
Прегледи:      79
Размер:	167.5 KB
ID:	10617

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •