Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Подкрепяте ли тези искания?

Гласували
21. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Покрепям

    19 90.48%
  • НЕ подкрепям

    0 0%
  • Подкрещям с корекциии (коментар)

    2 9.52%
  • Нямам мнение

    0 0%
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 25 от общо 25
  1. #21
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Не зная дали това е по темата, но може да се подават и такива сигнали!
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    'Кви GPS-и, 'кви пет лева? Ето как са го замислили.
    https://pik.bg/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0...ews946286.html

  3. #23
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Аз преди тридесет години го установих това, правейки опити да имигрирам-не ми се получиха нещата. Било ми писано да живея по точка 2 от подписа ти.
    Знаеш ли защо не са се получили нещата с имиграцията..., защото са ти дълбоки корените...Имигрират Българи, които са с плитки корени и те не са сред призваните да продължат делото на "Избраните", каквито сме ние...естествено.

    К'во ще кажеш а? Нали е така

    Г-н Корчев,

    С цялото ми уважение и респект към Вашия опит и намеренията за промяна, но ще си позволя да бъда малко нескромен, което е неприсъщо за моята скромна особа и с риск да навлека гнева на мнозина ще кажа, че....Може да вземате думите ми, кото съм написал към Вашата отворена тема, като чиста монета. Зад изказването ми стои селектирано-балансирана преценка на обстоятествата и възможностите....опит, придобит от насилствено вкарване на знания в дебелата ми крЪтуна, чрез огромни парични средства и потоци, а впрочем...и не само това

    Бих се радвал, ако мога да бъда полезен, но не сухо, през форума, а чрез директен контакт. Може да ми пишете, след това да се чуем и да обсъдим това-онова.

    @...А...между другото...същото се отнася и за "kuline" с изкаването си за искания..., плакания.... и други щуротии.

    Айде останете със здраве.

  4. #24
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    Знаеш ли защо не са се получили нещата с имиграцията..., защото са ти дълбоки корените...Имигрират Българи, които са с плитки корени и те не са сред призваните да продължат делото на "Избраните", каквито сме ние...естествено.

    К'во ще кажеш а? Нали е така

    Г-н Корчев,

    С цялото ми уважение и респект към Вашия опит и намеренията за промяна, но ще си позволя да бъда малко нескромен, което е неприсъщо за моята скромна особа и с риск да навлека гнева на мнозина ще кажа, че....Може да вземате думите ми, кото съм написал към Вашата отворена тема, като чиста монета. Зад изказването ми стои селектирано-балансирана преценка на обстоятествата и възможностите....опит, придобит от насилствено вкарване на знания в дебелата ми крЪтуна, чрез огромни парични средства и потоци, а впрочем...и не само това

    Бих се радвал, ако мога да бъда полезен, но не сухо, през форума, а чрез директен контакт. Може да ми пишете, след това да се чуем и да обсъдим това-онова.

    @...А...между другото...същото се отнася и за "kuline" с изкаването си за искания..., плакания.... и други щуротии.

    Айде останете със здраве.
    За мен не е проблем да обсъждаме въпроса на лични или по телефон. Там можем да говорим и споделим по-деликатни неща, но тук (форума) можем да ги загатнем.
    Знам, че си един тези, които ясно и принципно изразяват мнението си във форума, засягайки с пиперливия си "език", тънките тарикати. В крайна сметка, подскачайки като ощипана мома се издават, мислейки си, че заравяйки главата в пясъка, никой не ги вижда. И после пак да плачем -дайте ни пари. Ей 'тва е най-омразното нещо за всеки нормален човек, чувайки "Дай". Не случайно и в приказките е иронизиран попа - Защо? Ами защото всеки ходи при него с молба за нЕква необходимост. Е, Ади де - Дайте да дадем! Който е свикнал да хленчи, никога няма да е доволен.
    Хайде стига анализи, че трябва и да се почива, не става само с работа.

  5. #25
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    ...Хайде стига анализи, че трябва и да се почива, не става само с работа.
    Микеланджело е оставил много изкуство за гърба си, следствие на къртовски труд и любов към това, което прави. Работел е по 18-20 часа на ден и е достигнал преклонна възраст (88 гони) по онова време (в днешни времена тази възраст може да се умножи по две)...Ти искаш почивка - сън...Е...лека и от мен.

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •