Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 29
  1. #1

    НЕКОРЕКТЕН ПРОИЗВОДИТЕЛ НА КОШЕРИ

    ЕТ "Кошери-Киров"

    производство и търговия с кошери

    с.Айдемир, обл.Силистра

    Промишлена зона "КАУМЕТ" АД



    Това е производителят,който ми направи миналата година кошерите.Ето и няколко снимки.Вие сами си правете извод дали да си поръчвате при него.
    Дъното е на една седмица от закупуването,а капакът съм го снимала преди големите снегове.Не съм снимала как са се изметнали някой от дъските на магазините и корпусите,но ако някой го интересува-ще го направя.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Това не е некоректен а КАЛПАВ производител.
    А после се караме из форума за качеството и цените на кошерите.

  3. #3
    Прав си,Гена.Бях написала заглавие на темата само "Производител на кошери",но някой от колегите ме е поправил.Нека всеки сам да прецени какъв производител е.

  4. #4
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    А някаква рекламация предяви ли? Ако е така е интересно какво са ти отговорили...

  5. #5
    Дъната ми се отвориха още на първата седмица ,след като ги взех.Пчелите бяха настанени вече в кошерите.Изпратих му едно дъно по Еконт,за да го види и да каже какво ще правим.След дълги преговори се съгласи да дойде на пчелина и да ги поправи на място.Какво значеше това-оправи първо едно дъно и след това започна подменянето на другите като всеки кошер се преместваше и подменяше.Кошерите бяха пълни ,имаха и магазини.Представете си каква работа беше да се подменят 50 дъна на пълни кошери.Сега му писах 5 писма за капаците,а той ми отговори,че не била негова грешката.В понеделник ще отида в Защита на потребителите.

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Грешката си е точно негова. Когато е прорязал или пробил ламарината на капака, то няма начин да не стане мокро. Когато е забравил да сложи лепило на дъната и 100 ремонта да направи, те няма да се залепят. Когато материала е калпав, няма как да станат хубави кошери. Когато един "дърводелец" не познава качествата на дървото,Как се обработва,нещо което го има във всяка дърводелска читанка, то той не е дърводелец, а дървар. Мисля че с всичко казано може да се обобщи с калпав некоректен дървар.

  7. #7
    Дъната са се скапали защото са ковани с такер.....Ако бяха ползвани винтове и лепило нямаше да го има тоя проблем....А пък за пръв път виждам такива талашитени покриви....Ех,Сузи....ТОя псевдомайстор заслужава да му се удари един здрав бой!!!

  8. #8
    Цитат Първоначално публикувано от Даниел Йорданов
    Дъната са се скапали защото са ковани с такер.....Ако бяха ползвани винтове и лепило нямаше да го има тоя проблем
    Чете ли внимателно предния пост? И с винтове и лепило да е ако не си разбира от майсторлъка .....

  9. #9
    пфф тоя прави за бой направо ,аз съм родом от Силистра винаги съм чувал хубави работи за майсторите там ,ама всяко стадо си има черна овца

  10. #10
    Цитат Първоначално публикувано от nikberk
    Чете ли внимателно предния пост? И с винтове и лепило да е ако не си разбира от майсторлъка .....
    Цитат Първоначално публикувано от Даниел Йорданов
    Дъната са се скапали защото са ковани с такер.....Ако бяха ползвани винтове и лепило нямаше да го има тоя проблем
    Прав си ,Ники....на леворъкия и златна тесла да му дадеш пак ще направи някоя издънка,но пък да продадеш така скалъпени кошери за реални пари си е вид престъпление...Да не говорим че не е етично и морално....Видял е че Сузка е жена и давай да я цакнем.....Много ме е яд на такива тъпанари....Ама сега го знае цяла България какъв е и другите поне ще се пазят....

 

 
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •