Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 29
  1. #11
    Знаете ли, колеги,именно това ми беше идеята като пуснах тази тема-дано да няма повече "прецакани" като мен.Искам да разберат ,колкото може повече хора за този производител и начина му на работа и ще го напиша навсякъде,където се сетя в интернет.Има доста хора и от този форум,които също са "пострадали" от въпросния "майстор",но си мълчат по едни или други причини.Щом си подписал декларация за качество и договор с гаранционен срок-значи си поемаш всички поправки по стоката!Ти правиш кошер,който трябва да издържи на неблагоприятни метеорологични условия,на правиш мебел за украса!

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Абе суров си е бил материала, след като се е отворило дъното след една седмица навън. А и с цели дъски да направиш корпус , както и да ковеш само с такера, загубена работа, егати дърводелеца... но става по-бързо и по-евтино.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884
    На друго място написах, че живеем в свят на двойни стандарти. Това, че е скъпо, че стените са гладки или на покрива има алуминий НЕ значи качество. А и с тия програми съвсем се изкелеферчиха нещата. Дърводелец бил, дървар бил, ха ха ха, човекът сигурно отдавна вече не се брои в тези категории, той вече е прагматичен бизнесмен. ЛР капака и без това е плитък, виждаш го че е талашит, ами казваш му - много сори, байно, така НЕ става ! На лято може да почне да ги прави с мукава и варак, като едни други произведения дето много се харчат, ами тогава? Виждаш кора по стените, така НЕ може! Виждаш някъде много обков на едно място, или пък малко, ами айде тенкю и гуд бай. Пък то какво става - тикаш му белия хляб в устата и чакаш КЗН да ви оправи, ами няма как да стане, той сигурно награбил поръчки за една година напред и търси подизпълнители вече, предполагам.

  4. #14
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Общуваме по межу си и всеки иска едно- цена, а след това плюе като замаян!!!!! Ей започните да правите на едно максимум две места тия кошери, колко то пчелари толкова и дърводелци, за 5 лева сами себеси прецаквате. Проверих лично, говорих, видях, минах през такива разговори и слушах за 100 пишман майстора в Добрич и Варна. За румънски материал и кошер да не говоря. За пчелара кой то ги прави по програма- иска да получи кошер с рамки и да му останат и пари от тези 80% които плаща програма. Та кой е бизнесмен тук. Тьрсите някой кой то в гаража прави кошер от незнам какво и след това с плачите на форума. Вие сте сами виновни. Чам хубов днеска струва 1100 лева кубик на склад производителя. Колко трябва да струва кошер? Собудитесе стиснати, без пари само кашкавал в мишеловка.

  5. #15
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    След няколко дена ще пусна снимки на това което предлагаме. Тогава ще говорим.

  6. #16
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna
    След няколко дена ще пусна снимки на това което предлагаме. Тогава ще говорим.
    Варненски-доста си се развихрил из форума и темите,гледам в тази си по курназ,ама недей така,че последните няколко години сам контактувал с толкова майстори на кошери,че ти толква пчели на едно място не си видял сигорно,и всичките казват като тебе и като отида на място............че и акъл ми дават кое и как в изработката и модела на кошера щяло да имам, по големи ползи-резолтати.П.П пусни си обявата подобаващо, хвалбите остави на клиентите.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  7. #17
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna
    След няколко дена ще пусна снимки на това което предлагаме. Тогава ще говорим.
    ....ooобаче мене ме кефи, че ще се пускат снимките, точно у таа тема :D


    .....В чужой монастырь со своим уставом не ходят wink;

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    30.01.2011
    Мнения
    21

    .

    Качеството се плаща съгласен съм,но да не забравяме че преди започването на програмите,цените бяха съвсем други за същото качество,а по въпроса за цената на материала незнам колко беше тогава но не мисля че цената му се е вдигнала двойно.

  9. #19
    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna
    Чам хубов днеска струва 1100 лева кубик на склад производителя. Колко трябва да струва кошер?
    А от един кубик колко кошера се правят?
    Нищо не е вечно,дори благодарността.
    "Ренар"

  10. #20
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    10, без рамките.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •