Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 45 от 55 ПърваПърва ... 354344454647 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 441 до 450 от общо 542
  1. #441
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Не съм съгласен с теб. Той е начетено момче и ще успее да се включи в норматива. Има бистър и режещ като бръснач ум и бързо ще ни въведе в тайните и дебрите на това негово изобретение.Давай Данчо,ти си на ход.
    п.п.Къде се изгуби бре Данчо през тия дни? Да не си на пусия някъде из горите?

    Знаеш Гоголе аз съм набожен челяк,че ходих при Мамама и Брата да им искам прошка.С Мама лесно мина,но с Брата беше мъка,мъка ти казвам.
    Реши на прошка да правим избори.Трябваше от три бута и две плешки да избирем какво да нарежем.Хубаво решихме ама какво да пием беше по тежкия избор.Трудно се съгласих да е 5 годишна прасковова 40%/знаеш кюлота над 34-35градуса държи/.Абе дет казват едвам ме нави,а и ме знаеш ако бях една жена все със събути шорти щях да съм...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #442
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    591
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    ...И майки съм виждал и пило всякакво съм виждал....
    Евала!...

  3. #443
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Ясла!На ясла е при мама и братока.

    Това ако беше ясла това.Никога нямаше да стана такова говедо.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #444
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    След това махам преградната и слагам основа до откритото пило и допълвам с рамки/ако няма/ и примятам крачоля там дето няма пило/вече дивата череща е цъфнала/.Един цикъл преди Акацията отварям и търся излишно пило и повече пчели да направя някой отводка да компенсирам зимните загуби...Аз нямам,но трябва да компенсирамТова всичкото го правя без да ручкам и да губя време.И майки съм виждал и пило всякакво съм виждал.В момента в моите кошери има три метода които са ползвани:
    Метода на найлоня и кюлота и метода на калцуня...
    Ако не ти е харешал тоя сценарий ще напиша друг.
    Алоу-у-у-у... Що още ползваш преградна дъска бе? Таз методика е от пантивека ве?Ха-ха-ха-ха... Преградна дъска...
    И кой метод е най-успешен, на найлоня, на кюлотите, на калцуните? Кюлотите какви бяха, мъжки или женски?

  5. #445
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Знаеш Гоголе аз съм набожен челяк,че ходих при Мамама и Брата да им искам прошка.С Мама лесно мина,но с Брата беше мъка,мъка ти казвам.
    Реши на прошка да правим избори.Трябваше от три бута и две плешки да избирем какво да нарежем.Хубаво решихме ама какво да пием беше по тежкия избор.Трудно се съгласих да е 5 годишна прасковова 40%/знаеш кюлота над 34-35градуса държи/.Абе дет казват едвам ме нави,а и ме знаеш ако бях една жена все със събути шорти щях да съм...

    Друмев не те знам, на колко ракии или на колко вина си, обаче за този пост, дето си хилих, както трябва, от мене имаш 6+!

    Подкрепете го колеги! Заслужава си да му дигнем акциите!

  6. #446
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Алоу-у-у-у... Що още ползваш преградна дъска бе? Таз методика е от пантивека ве?Ха-ха-ха-ха... Преградна дъска...
    И кой метод е най-успешен, на найлоня, на кюлотите, на калцуните? Кюлотите какви бяха, мъжки или женски?
    Няма начин.Годината е същата като 1981...Даже обмисля вариянта само с едно магазинче да работя тая година...Сега ша кажеш"Защо едно".Ами едно,едно койти го дава.Ами хич...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #447
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Няма начин.Годината е същата като 1981...Даже обмисля вариянта само с едно магазинче да работя тая година...Сега ша кажеш"Защо едно".Ами едно,едно койти го дава.Ами хич...

    И сега ще кажеш, едно магазинче чак след акацията. Ми горния ти го дава, няма друг! Аз и на толкова бих се радвал,само да имам живи семейства, пък хубавите майки си идват с времето.
    Тази попара съм я сърбал, пределно ми е ясно. И никак не ти "завиждам"! Пък в 1981, тепърва вадих мед на вуйчо ми, и от тогава замечтах да имам и да отглеждам пчели. Брех, как бързо тече времето!

  8. #448
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    И сега ще кажеш, едно магазинче чак след акацията. Ми горния ти го дава, няма друг! Аз и на толкова бих се радвал,само да имам живи семейства, пък хубавите майки си идват с времето.
    Тази попара съм я сърбал, пределно ми е ясно. И никак не ти "завиждам"! Пък в 1981, тепърва вадих мед на вуйчо ми, и от тогава замечтах да имам и да отглеждам пчели. Брех, как бързо тече времето!

    Аз инвентар имам много,но има ли нужда да го ползвам.Как съм писъл и пак ще напиша. 15.04-15.05...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #449
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията

    Подкрепете го колеги! Заслужава си да му дигнем акциите!
    Бааааа,подкрепа.Незнаеш ли,че неговата акция е златна...

  10. #450
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    В момента в моите кошери има три метода които са ползвани:
    Метода на найлоня и кюлота и метода на калцуня....
    Що не каза за четвъртия метод-найлоня,кюлота,калцуня и братока.

 

 
Страница 45 от 55 ПърваПърва ... 354344454647 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •