Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 60 от общо 78
  1. #51
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Ако ти кажат,че ще ти сложат чип,и ти това го мислиш за приемлива технология,щот не е най-безвредното измислено от човек значи,ще се наредиш да те чипират .За Апокалипсис говориш ти,аз не мисля,че съм споменавал тази дума.И не настъпва края на човечеството.
    Феромотните казваш,значи много нещо си разбрал!!! И не ,че човека действа негативно на 5G,a 5G действува на човека рекох Айде здраве да е ,няма да правим помен от феромони

  2. #52
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Аз не знам какво толкова се жалвате от 5G технологията, след като 6G вече е на прага и след 5 години се очаква нейното внедряване.

    https://dariknews.bg/novini/tehnolog...deshte-2100669
    https://it.dir.bg/tehnologii/yaponsk...korost-100gbps

  3. #53
    Потребител
    Регистриран
    31.05.2020
    Мнения
    55
    Пчеларски район
    град София
    Тези два уебсайта мислех да сваля, специално dir.bg, заради фалшивите новини и неграмотните редактори
    За 5g Повечето хора си нямат представа, а и е противозаконно да се инсталират такива антени!
    Птици атакуват 5g tower
    Повече няма какво да кажа.
    https://www.youtube.com/watch?v=9Nqu-rHY_58
    Този пост е редактиран от 3emu; 18.06.2020 в 01:29.

  4. #54
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от 3emu Виж публикацията
    Тези два уебсайта мислех да сваля, специално dir.bg, заради фалшивите новини и неграмотните редактори
    За 5g Повечето хора си нямат представа, а и е противозаконно да се инсталират такива антени!
    Птици атакуват 5g tower
    Повече няма какво да кажа.
    https://www.youtube.com/watch?v=9Nqu-rHY_58
    На мене съвсем не ми заприлича на атака. Точно обратното - нещо ги привлича, но не е задължително да са радиовълните. Аз например привличам птиците с трошички хляб. Черешовите дръвчета привличат косовете с червени череши (важен е цвета). По твоята логика трябва да махнем улуците на къщите или далекопроводите, защото също привличат птиците. Ами то и дърветата да изсечем, защото там също кацат птици.

    Иначе ти благодаря за линка, защото с него доказа, че птиците не умират дори и когато са пред антените или кацнат на антените.

  5. #55
    Потребител
    Регистриран
    31.05.2020
    Мнения
    55
    Пчеларски район
    град София
    Е че дори на човек да му покажеш истината в очите, не би повярвал.

    Първо технологията не е тествана дали вреди на човека или не, просто я пускат най-вече, заради масовото следене, с 4g все още е доста трудно, тук поне при мене всичко се следи и интернет със скорост от 1Gbps просто е непоносим дори за богат човек да си пусне във вкъщи, а те 5g ще пускат с 1gbps.5g мрежите при са пуснати от доста време и получаваш главоболие, когато си на улиците с 5g сигнали.
    В България можем да си пуснеме за 50евро във вкъщи интернет, а при мене е Несиметричния е 1gbps 500евро, а симетричния е 1Mbps за евро.
    и не знам колко такси човек трябва да плати за да му се прекарат самите кабели до дома*( говоря за оптичен интернет, разбира се+ такси на месец , че се ползва трасе и т.н. )

  6. #56
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Нека си свалим розовите очила и да погледнем трезво на 5G ! Щом и птиците искат да ни покажат ,че искат да изкълват 5G,та да не стига до хората,значи ние въобще не гледаме сериозно на тази 5G,че и на 6G! Tе болестите и главоболията,няма да са от тези технологии,така ще ни успиват от радио и телевизия! Та нали примера е пресен с този КОВИД 19 !!

  7. #57
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Абе важно е да има G- точки! Пък пет ли ша са, шест ли- няма да им придирям?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #58
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Абе важно е да има G- точки! Пък пет ли ша са, шест ли- няма да им придирям?
    Така погледнато, за кой ще е по-добре? За G точката или за тоя що си мисли ,че я ползва?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  9. #59
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Така погледнато, за кой ще е по-добре? За G точката или за тоя що си мисли ,че я ползва?
    Чакай ся, че ма фърли у размисли и страсти! Па де да знам? Най- добре да е съвместна тая работа. Ма може и да питам доктор Ко?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #60
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Чакай ся, че ма фърли у размисли и страсти! Па де да знам? Най- добре да е съвместна тая работа. Ма може и да питам доктор Ко?
    Кога те засърби ушето и се почешаш с малкото пръстче, на кой му е по-хубаво ? На пръстчето или на ушето?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •