Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 49 от 91 ПърваПърва ... 39474849505159 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 481 до 490 от общо 908
  1. #481
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Седя , сърбам си ракиджос, боцкам доматчета, но кефа ми не е пълен. Все си мисля, че онези дето са пили белина в САЩ, са българи.

  2. #482
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Явно си бил ошашкан от труса в Пловдив , предизвикан от антените на 5 G -то и не си чул.
    Празнувах си,както обикновено със католишка превъзходна и богата шопска салата + скара на жар,че даже не съм и разбрал,какво се е случило на 7-8км от мен.Ама ти,явно си гърмян заек,че откъдето и да се шумне вдигаш уШо.Категорично, разчитам на теб за ..слухтенето...

  3. #483
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Пълни аматьори, виж какво са създали преди 100 г./ испанския грип /.

    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98...80%D0%B8%D0%BF
    Атанасов, 1925 година бактериологичното оръжие е било забранено. За да се стигне до това решение колко ли време е действало и какви поражения е донесло, че да го забранят? Що си мислиш, че някогашните учени са гледали на науката като пукали?

  4. #484
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Празнувах си,както обикновено със католишка превъзходна и богата шопска салата + скара на жар,че даже не съм и разбрал,какво се е случило на 7-8км от мен.Ама ти,явно си гърмян заек,че откъдето и да се шумне вдигаш уШо.Категорично, разчитам на теб за ..слухтенето...

    Не е слухтене , братчет. Казва се информираност.

  5. #485
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Атанасов, 1925 година бактериологичното оръжие е било забранено. За да се стигне до това решение колко ли време е действало и какви поражения е донесло, че да го забранят? Що си мислиш, че някогашните учени са гледали на науката като пукали?

    Това по-скоро е опция. Протокола е подписан заради БОВ. Нали си гледал филми от ПСВ.


    Отровни газове в първата световна война




    През нощта на 12-13 юли 1917 г. немската армия по време на Първата световна война за първи път използва отрова от горчица (течно отровно вещество с ефект на кипене на кожата). Германците използвали мини, които съдържали мазна течност като носител на отровната субстанция. Това събитие се случи под белгийския град Ипр. Германското командване планира това нападение да прекъсне настъплението на англо-френските войски. По време на първата употреба на горчица, лезии с различна тежест са получили 2490 военнослужещи, от които 87 са загинали. Британските учени бързо дешифрираха формулата на тази ОМ. Въпреки това е възможно да се започне производството на ново отровно вещество едва през 1918 година. В резултат на това Антанта успява да използва горчичен газ за военни цели едва през септември 1918 г. (2 месеца преди прекратяването на огъня).

  6. #486
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Не е слухтене , братчет. Казва се информираност.
    Както и да го наречеш,слухтене,киризене или информиране,твоето ухо засича всякакви вълни,а окото ти направо ренген.
    Има една истина....Равнисссс по Чанко!
    Наздраве!

  7. #487
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Както и да го наречеш,слухтене,киризене или информиране,твоето ухо засича всякакви вълни,а окото ти направо ренген.
    Има една истина....Равнисссс по Чанко!
    Наздраве!

    ХА--ХА

  8. #488
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Това по-скоро е опция. Протокола е подписан заради БОВ. Нали си гледал филми от ПСВ.


    Отровни газове в първата световна война




    През нощта на 12-13 юли 1917 г. немската армия по време на Първата световна война за първи път използва отрова от горчица (течно отровно вещество с ефект на кипене на кожата). Германците използвали мини, които съдържали мазна течност като носител на отровната субстанция. Това събитие се случи под белгийския град Ипр. Германското командване планира това нападение да прекъсне настъплението на англо-френските войски. По време на първата употреба на горчица, лезии с различна тежест са получили 2490 военнослужещи, от които 87 са загинали. Британските учени бързо дешифрираха формулата на тази ОМ. Въпреки това е възможно да се започне производството на ново отровно вещество едва през 1918 година. В резултат на това Антанта успява да използва горчичен газ за военни цели едва през септември 1918 г. (2 месеца преди прекратяването на огъня).
    Много ми е интересно какво е предложила Втората Полска република на 17 юни 1925 г. и защо?

  9. #489
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    ... Все си мисля, че онези дето са пили белина в САЩ, са българи.
    Явно се имаш за виден представител на средно статистическия българин.А пък аз като те чета си мисля, че си единствения, който може да повярва на Тръмп и да пие белина.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #490
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

 

 
Страница 49 от 91 ПърваПърва ... 39474849505159 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •