Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 20 от 91 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 191 до 200 от общо 908
  1. #191
    Наблюдател
    Регистриран
    16.03.2018
    Мнения
    39
    А ако хване твоето дете ?

  2. #192
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ако теб те хване ситуацията нейде по чужбина- така ли ще мислиш пак.
    Атанасов, аз съм ходил доста по чужбина и знам как е. Мисля, че ще ми е по - добре, затова и в повечето пъти за това ходя. Ако ми изпратят и пари и ми кажат да си стоя в хотела и да гледам някое море през тераската, ще стоя и ще питам за още карантинка. Що си мислят някои, че тук сме на свобода, а не в постоянна карантина. Мога да кажа по обстойно защо мисля така и защо съм намразил всичко тук. Това е най - дивата държава. Вече и маймуните взеха да се усещат и да им идва акъла, само на нашите управници, нашия народ не му идва. Та сега стоейки в нас седя и нервнича, че не мога да изляза в чужбина, в някой хотел например на остров Тасос, Санторини, Крит, Самотраки.........за по далечни няма да говоря, нищо, че и там има вирус. Хората там обаче работят за хората, а тук работят за себе си. От тез' милиарди аз, ти, другият няма да получи нищо, но всички ние ще ги връщаме, но не и тези които са взели от тях. ................Маска за 4-5 ст. ще е 2-3 лева вместо да ти ги дават насила, след като бдят над твоето здраве. Аз лично знам един склад в който има маски за гражданска защита с хиляди маски и повече. Но никой не казва нищо за тях, а са маски, а не някакви тоалетни хартийки. Абе див народ.

  3. #193
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от maxtop Виж публикацията
    А ако хване твоето дете ?

    Изследванията показват,че за децата не е толкова опасно и успяват да го преборят.По-скоро е опасен за родителите ни.Трябва да се притесняваме повече за тях според мен.

  4. #194
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от maxtop Виж публикацията
    А ако хване твоето дете ?
    В момента единственото, което ме притеснява е здравето на близките, роднините и приятелите. Всичко друго е на заден план. Разбира се, че съчувствам на вече болните, медицинските лица и тези, които са на първа линия. Готов съм, ако се наложи да се включа във всяка доброволна инициатива в подкрепа на борбата с вируса.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #195
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ... Абе див народ.

    Да, 80% на 20%, ама присъстващите правят изключение.

    пп. Единия утопист, ти -мечтател. Иначе си много проз , бе, да ти плащат карантината на катилските острови.Завиждам ти.

  6. #196
    Наблюдател
    Регистриран
    16.03.2018
    Мнения
    39
    Имах на пред вид че моето дете беше в чужбина до 22 ри и затварянето на границата не е много ок. за другите ни роднини , близки.

  7. #197
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Абе ти да не ходи до магазина за новата валута? Иде реч не за тоя, а че сме за пример на Европата.
    То така, ама дори и за мен е ясно, че при проблеми със сърцето и дишането, изкуствена помпа и бял дроб могат да бъдат от полза.
    Дали има лекари за които това да е под въпрос?

    Статията ( последните три изречения ) ми звучи като евтина реклама.
    Някои със сигурност ще пируват по време на чума.

  8. #198
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от maxtop Виж публикацията
    Имах на пред вид че моето дете беше в чужбина до 22 ри и затварянето на границата не е много ок. за другите ни роднини , близки.
    Границите не са затворени за завръщащите се в родината. Ако беше така, сега щяхме да имаме 0 случаи на корона вирус. Никой няма да откаже достъп на нашите съграждани! Проблема е, че повечето от тези хора не минават никакъв контрол и карантина. Не става въпрос само за нас. И техните близки са в опасност. Доколкото ми е известно повечето се самоизолират.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  9. #199
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Да, 80% на 20%, ама присъстващите правят изключение.

    пп. Единия утопист, ти -мечтател. Иначе си много проз , бе, да ти плащат карантината на катилските острови.Завиждам ти.
    А колко струва полета на Спартана, Фалкона и разни там возила? Не е ли по - добре да ти пратят 1000 еврака и да дремеш там. Ех, Атанасов, Атанасов....

  10. #200
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Ей го на и тоя. Ще съди държавата щото са разпищолил....
    https://m.24chasa.bg/novini/article/8351726
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 20 от 91 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •