Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 91 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 908
  1. #31
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    Благодаря за обективната ти оценка, но няма нужда от характеризиране на човек, който не познаваш.И все пак никъде не съм писал,че съм макроикономист и спец в тази област.Това ми е мнението и така мисля, а именно последиците ще са наистина огромни за световната икономика,особено за отделни сектори, ако мислиш друго си е твое мнение.
    Гледам, че съм те обидил-извинявай.

  2. #32
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    БГ е на кръстопът, и ако не си затворим границите за абсолютно всякакъв транспорт и хора, пак може да влизат заразени хора отвън и да ни заразяват отново и отново.
    Най-добре е ти да затвориш Дунав мост, а пък аз да завардя Кап.Андреево. Ся за другите точки все ще намерим по един юнак.

  3. #33
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Който не е разбрал, вече се поизяхниха нещата колеги: извън изрично упоменатите разрешени(аптеки,бензиност . и т.н.), търговските обекти извън т.нар. "молове" могат да функционират стига да осигурят не струпване на хора, което е малко разтегливо понятие. Аз сложих една бележка че няма да работя във връзка с извънредното положение пък ще видим.
    При неясноти и относно тълкуването на забраната, казаха да се обаждаме на тел.112 от днес, Събота, след 17:00 часа

  4. #34
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Пускат само по двама в аптеките. Другите стоят отвън и се заразяват вкупом. Не че вътре има от необходимите неща ама се намира по нещо. И в плод и зеленчука беше така. В големите магазини май ще вкарват определен брой. Абе върнахме купонната система.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #35
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Пускат само по двама в аптеките. Другите стоят отвън и се заразяват вкупом. Не че вътре има от необходимите неща ама се намира по нещо. И в плод и зеленчука беше така. В големите магазини май ще вкарват определен брой. Абе върнахме купонната система.
    Най-добре е да организират разносна търговия.Обаждаш се и.....ти казват в кой ден ще направят доставката.Оставят опакованата стоката пред вратата,плащаш под маса..оп под вратата.Оттегля се разносвача и екипиран със пръскачка,оливаш опаковката,кръстиш се и я внасяш в къщата....Тъй де,да се избегне струпването на хора по магазините.
    Чудя се,климатиците не вкарват ли вируси-бацили...кога ли ще ги забранят?

  6. #36
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Влиза един заразен в аптеката и си купува два лубриканта от по 10 кинта. Плаща с четири банкноти по 5 лв. След него в рамките на половин час влизат още четири бабички(Да са живи и здрави) и за ресто им връщат от въпросните банкноти. Какъв е смисъла от висенето по опашките?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #37
    Потребител
    Регистриран
    05.04.2012
    Мнения
    59
    Пчеларски район
    Сливен
    Днес бяхме последователно в Била и в Метро. За да си купим най-неотложни стоки. Никакви опашки и паника няма. Само клиентите в Метро бяха малко повече от обикновено. Почти не се забелязват разграбени стоки. По отношение на хигиената какво да кажа? Това колички, хора, всеки пипа стоките, както обикновено. Само дето тук там някой клиент беше с маска, както и касиерките в Метро. Господ да ни пази!

  8. #38
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Днес ме изгониха от един магазин, щото трябвало да дезинфекцират. Гледам количката и си викам: има Господ! Добре че почнах от салатите, доматите и краставиците. Че ако бях почнал от хляба и месото, как щеше да си прокарвам узото?

  9. #39
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Днес един приятел ми разказа как без да иска кихнал на слизане в метрото. На секундата около него се отворил празен периметър.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #40
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Кънев Виж публикацията
    Днес бяхме последователно в Била и в Метро. За да си купим най-неотложни стоки. Никакви опашки и паника няма. Само клиентите в Метро бяха малко повече от обикновено. Почти не се забелязват разграбени стоки. По отношение на хигиената какво да кажа? Това колички, хора, всеки пипа стоките, както обикновено. Само дето тук там някой клиент беше с маска, както и касиерките в Метро. Господ да ни пази!
    Е то не случайно си имаме поговорка: Всяко чудо за три дни! Демек за толкова стига покупателната способност на българина. Амин!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 4 от 91 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •