Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 60 от 91 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 591 до 600 от общо 908
  1. #591
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от valaz Виж публикацията
    Нямам никакво намерение да се ваксинирам! Стремя се да водя здравословен начин на живот, знам как да се лекувам, ако се заразя и за останалото разчитам на имунната ми система. Тя си знае работата. Между другото, колкото повече имунизации се правят, толкова повече мутации на вируса ще се получават. Великобритания първа в Европа започна масово ваксиниране и не е случайно, че именно там се появи новата британската версия на Covid 19.
    Ти май беше -инженер. Пак се сетих за лафа : как да отида на лекар, като се знам какъв инженер съм.

    пп. Да си чувал за свръхимунен отговор или там, какво беше. Да не съм се объркал-май си лекар и то вирусолог.

  2. #592
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Гледах го тоя тая вечер.
    Данчо майстора квачка ще сади тая вечер та се сетих че може да се възползваш от тая ковидтреска да измътиш малко пилци.

  3. #593
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от valaz Виж публикацията
    Нямам никакво намерение да се ваксинирам! Стремя се да водя здравословен начин на живот, знам как да се лекувам, ако се заразя и за останалото разчитам на имунната ми система. Тя си знае работата. Между другото, колкото повече имунизации се правят, толкова повече мутации на вируса ще се получават. Великобритания първа в Европа започна масово ваксиниране и не е случайно, че именно там се появи новата британската версия на Covid 19.

    Така говориш защото нямаш умрелели приятели.Последния случай е от Елена.Наш колега за 9 дена си замина.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #594
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Докато не видиш бялата светлина, не бой се! Още има да ти гледат соратя твоите пчели. Хаир няма да видят, ама на тебе ще! Да си жив и здрав! Хубавец!

    Куче лесно не мре Бат Тянко.За тия които мислят да си правят ваксина искам да ги посъветвам поне два дена да си вземат болнични или отпуск...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #595
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Данчо майстора квачка ще сади тая вечер та се сетих че може да се възползваш от тая ковидтреска да измътиш малко пилци.

    Викаш температурата ми е тамън.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #596
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ти май беше -инженер. Пак се сетих за лафа : как да отида на лекар, като се знам какъв инженер съм.

    пп. Да си чувал за свръхимунен отговор или там, какво беше. Да не съм се объркал-май си лекар и то вирусолог.

    Чанко проблема не е кой иска и кой не иска ваксина.Проблема е,че те боцват и се оправяй.Нали знаеш какво е тъмна идия...Е баж такова е и ваксинирането.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #597
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Чанко проблема не е кой иска и кой не иска ваксина.Проблема е,че те боцват и се оправяй.Нали знаеш какво е тъмна идия...Е баж такова е и ваксинирането.
    Еее, ти, искаш Ем да не си болен, Ем да не "плащаш" за това. Няма пълно щастие.
    ПП не те ли съветва бре? Нали се върти около бели престилки, а и имаш връзки във фармацевтичните среди.

  8. #598
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Викаш температурата ми е тамън.
    Не баш при тях 42градуса е нормална имах в пред вид продължителна

  9. #599
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Еее, ти, искаш Ем да не си болен, Ем да не "плащаш" за това. Няма пълно щастие.
    ПП не те ли съветва бре? Нали се върти около бели престилки, а и имаш връзки във фармацевтичните среди.
    Съветват те,но нали ме знаеш.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #600
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Еее, ти, искаш Ем да не си болен, Ем да не "плащаш" за това. Няма пълно щастие.
    ПП не те ли съветва бре? Нали се върти около бели престилки, а и имаш връзки във фармацевтичните среди.
    Още вчера докато беше свежарка му обясних какво може да се получи и какво да прави...

    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Как знаят повечето абонирани за платеният ми канал вчера си боцнах ваксина Астра Зенека.
    Понеже никой не казва и не се чува как действа ваксината на организма ще споделя с вас.
    Ваксината ми я направиха в 11 00.След около 1 час почнах да усещам в гърлото също съм ял лукчета.След около 3 часа се окумих и поспах 3 часа.След 8 час дигнах температура 37-37,3 и почна да ме тресе.След около 11 часа почнаха халюцинациите и болки по цялото тяло като мусколлна треска.Цяла нощ не съм мигнал и съм се въртял като шулав.Сутринта едвам тръгнах на работа.Цял ден ме боли главата също са ме чемберили 100 челяка....Това е долу горе за сега и ще ви дим нататък какво ще стане.Аз не съм против ваксината,но това което преживях 30 часа е ужасно по не за сега,но ако е то правилния начин да не се заразя с К-19 бих издържал още толкова....
    То в общи линии така щеше и да е с истинския вирус само че тука нямаш усложнения и летален изход Това доколкото знам е рнк-то на ковида прехвърлено на друг вирус и тоя друг вирус са ти го инжектирали
    Другата технология май е с истински ковид, но с частично рнк, демек "орязана версия". Нищо ти няма бре, докато пчелите ми си изядат питките и ще си си отново нищо по-малко от 100% Друмев

    п.п. Като гледам бъзиците, сега разбираш ли от първа ръка приказката за стоте тояги и чуждия гръб

 

 
Страница 60 от 91 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •