Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 91 1231151 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 908
  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа

    Корона вируса в България

    Нямам намерение да се запасявам с нищо! Особено с тоалетна хартия. Ще увеличи хигиената и огранича до възможното количеството на контактите си. Очакванията ми са да зациклим за около два месеца. После кой болен, 6шй здрав ще продължим напред. За съжаление смятам, че летен сезон няма да има. Препоръчвам на клиентите да увеличат консумацията на пчелни продукти. Успех на всички! Пожелавам ви да се окажем от страната на 80% процента без усложнения. ВОЙНА Е! БОГ ДИ НИ ПАЗИ! АМИН!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    БОГ ДИ НИ ПАЗИ! АМИН!
    E, теб има кой да те пази, а мен ? Май неглижирането и успиването на народа свършва. https://www.24chasa.bg/novini/article/8293988
    Днес млад човек ми заяви : излишна паника, няма нищо страшно, от грип умират повече хора. Нагледно разбрах, как е подействала пропагандата. Е, поне ще умрат -щастливи.

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Днес ми попадна една статистика и да, наистина, младежта до 50 годишна възраст се справят по-лесно със заразата. Организмите им де. Та поради това, за тях (нас) не е толкова опасно, но всички имаме близки по-възрастни, за които може да е критично заболяването. Обаче, както и онази вечер споделих - последствията за световната икономика, причинени от пандемията, ще ни довърши.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    .... Обаче, както и онази вечер споделих - последствията за световната икономика, причинени от пандемията, ще ни довърши.
    НЯМА. Само ще ни върне 45г. назад. Надявам се.

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    889
    Пчеларски район
    планета Земя
    Т. х-я си трябва, ти мани тая, не за друго ми като минат хуните и опоскат магазините, ще си е неудобство. И превръзки за дамите и пелени за бебетата също. Всичко друго може да се прескочи.
    И да - няма страшно и паниката е излишна. Ще се случи това. което има да се случва, ни повече, ни по-малко

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    983
    Пчеларски район
    русе
    Може би пък пчелната отрова да е ваксината - и да оцелеем само ние, пчеларите накрая...обаче няма да има на кого да си продаваме меда - така че пак сме прецакани!!

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    E, теб има кой да те пази, а мен ? Май неглижирането и успиването на народа свършва. https://www.24chasa.bg/novini/article/8293988
    Днес млад човек ми заяви : излишна паника, няма нищо страшно, от грип умират повече хора. Нагледно разбрах, как е подействала пропагандата. Е, поне ще умрат -щастливи.
    Кажи му на тоя младеж да чете повече, а по-малко да говори https://m.24chasa.bg/novini/article/8294256
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Може би пък пчелната отрова да е ваксината - и да оцелеем само ние, пчеларите накрая...обаче няма да има на кого да си продаваме меда - така че пак сме прецакани!!
    Утре ще отворя най-силния кошер и ще седна отгоре с гол задник.

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Утре ще отворя най-силния кошер и ще седна отгоре с гол задник.
    Обаче махни първо подкапачната табла, или каквото слагаш там....
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 1 от 91 1231151 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •