Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 35 от 91 ПърваПърва ... 2533343536374585 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 341 до 350 от общо 908
  1. #341
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    ... Каква е целта на цялата тая задкулисна операция с милиони статисти, която се провежда на планетата, за да заблудят милиардите останали невиждащи и нечуващи?...
    Питай бай Шиле...

  2. #342
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    https://m.24chasa.bg/novini/article/8408092
    Някои може да кажат, че това е постановка. Но някои знаем, че не е....
    Помниш ли кадрите с трупове по градските улици на Румъния от преди години? Спомни си какво излезе после.Медиите много добре са усвоили гьобелсовите похвати.
    Сега дори истината е невероятна.Спомни си какво си видял от нашите медии за "демократизирането" на Ирак.Когато Ал Джазира показа истината никой у нас не я видя.
    Направо казано каквото и да покажат или кажат първосигнално не вярвам!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #343
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.11.2012
    Мнения
    241
    "Пешеходецът винаги е прав. Докато е жив..."

  4. #344
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Ето ти вариант. Разгледай го. На мен ми харесва до някъде. Как да елиминираме възможността да пламнат главоломно здравите? Врага е невидим, а хората си имат недостатъци. Един самонадеян и гладен да отиде на подходящо място и болниците няма да стигнат пак. Кой иска да му изказват съболезнования?
    https://www.change.org/p/da-testvame...rnem-na-rabota
    Това с масовото тестване засега изглежда неосъществимо поради липсата на достатъчно тестове с нужната достоверност /така казват/. Мен обаче ме впечатлява случая с екипажа на американския самолетоносач. Там нали са здрави, прави млади хора, а не пенсионери с по две-три хронични болести? Съответно не би трябвало да му се плашат на вируса - нали 80% младите и здравите го прекарват едва ли не без симптоми. Като че ли има нещо, което не се казва за тази епидемия, иначе защо ще се плаши екипаж на боен кораб. Ако нещо се крие умишлено, за да е по-малка паниката, моята теория по-горе може и да е несъстоятелна.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  5. #345
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Господ може нарочно да ме е опазил от болката да погребеш децата си, късметлия съм от тази гледна точка, но и ти с тази циганска кръв болест н те лови ама децата ти като по бели и със смесена кръв може да нямат твоя късмет.
    Не богохулствай, Ей!
    Мноого си посредствен.

  6. #346
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    ...нали 80% младите и здравите го прекарват едва ли не без симптоми...
    Тази невярна информация, която се тиражираше в самото начало на епидемията, според мен беше опит на китайската комунистическа партия за неглижиране на проблема, мислейки че притежават нужното за да успеят да го задържат в пределите на Ухан и да потушат заразата. Е, надцениха възможностите си и сега цял свят плаща за тяхната самоувереност. Само дето още дълго време няма да знаем каква ще е равносметката от това фиаско

  7. #347
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Тази невярна информация, която се тиражираше в самото начало на епидемията...
    Тя тази информация, доколкото чета медиите, не е отменяна. Съответно по нея си изграждам стратегия на поведение, а накрая да не се окаже, че има недоизказани неща и друго е трябвало да правя.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #348
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    , а накрая да не се окаже, че има недоизказани неща и друго е трябвало да правя.
    Няма да е сефте (не е конкретно към теб)
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  9. #349
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Тя тази информация, доколкото чета медиите, не е отменяна. Съответно по нея си изграждам стратегия на поведение, а накрая да не се окаже, че има недоизказани неща и друго е трябвало да правя.
    ми смени си изворите, обърнаха плочата, кара си наред

  10. #350
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Тази невярна информация, която се тиражираше в самото начало на епидемията, според мен беше опит на китайската комунистическа партия за неглижиране на проблема, мислейки че притежават нужното за да успеят да го задържат в пределите на Ухан и да потушат заразата. Е, надцениха възможностите си и сега цял свят плаща за тяхната самоувереност. Само дето още дълго време няма да знаем каква ще е равносметката от това фиаско

    Може пък Китайската комунистическа партия да е искала да влезе в световните новини и да измести погледа от войната в Сирия, след като американските войски се "оттеглиха"?
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

 

 
Страница 35 от 91 ПърваПърва ... 2533343536374585 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •