Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 58 от 91 ПърваПърва ... 848565758596068 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 571 до 580 от общо 908
  1. #571
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Какво те толкова нерви Путин нали демократично са си го избрали русите защо не трябва да уважим избора им
    Не съм казвал, че ме нерви, само давам пример - и те са на етапа ченге за император да си изберат, както ние - батка /преди това цар/,украинците - артист /комик/, а венецуелците - шофьор. Не може да се прескачат етапи в развитието на обществото. От всичките споменати май руснаците са най-напред, техния изглежда най-адекватен. Само за китайците не съм имал време да се информирам що за партиец е последният им "велик кормчия".
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #572
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Не съм казвал, че ме нерви, само давам пример - и те са на етапа ченге за император да си изберат, както ние - батка /преди това цар/,украинците - артист /комик/, а венецуелците - шофьор. Не може да се прескачат етапи в развитието на обществото. От всичките споменати май руснаците са най-напред, техния изглежда най-адекватен. Само за китайците не съм имал време да се информирам що за партиец е последният им "велик кормчия".
    Нали знаеш, че няма значение цвета на котката! Важното е да лови мишки. И Лех Валенса беше прост електротехник в корабостроителница, но така вдигна поляците, че и днес ходят изправени и не се кланят никому.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #573
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Нали знаеш, че няма значение цвета на котката! Важното е да лови мишки. И Лех Валенса беше прост електротехник в корабостроителница, но така вдигна поляците, че и днес ходят изправени и не се кланят никому.
    И ходят в Германия да работят - щото нали, победиха Хитлер. Не ми ги хвали, наскоро забраниха абортите - това ако го харесваш, Каракачанов с казармата е твоят човек.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  4. #574
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Нали знаеш, че няма значение цвета на котката!
    Еееее,тук се изложи! Белите са глухи.Внимавай!

  5. #575
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Американците си сложиха за президент артист, Рейгън. Буш старши дали е тъп военен след като е герой от ВСВ? Айзенхауер достоен президент с блестяща военна кариера.И него ли ще плювнем за това , че е военен? Достойни за народите си хора. Търсиш под вола теле казано по нашенски. Независимо от това дали ти харесва или не пак ни се е паднало да сме от към "родата на булката" с тоя ЕС. Поне във Вишеградската група има умни хора.Не щат и да чуят за либерастия. Държат на християнските ценности направили Европа това което е. Общо взето цял живот някой ме плаши с нещо.До като растях заплахата беше от Запад.Днес ме плашат с Изток.Ама тия що плашат хич ни им пука от заплахите.И преди те си ходеха на Запад. И сега си пълнят гушите от Изток.А аз все трябва да се боя от нещо. Ей, не ми пука ни от руснаци, ни от китайци.Те няма да дават българските деца на педофилите от LGBT организацийките спонсорирани от Сорос. Нашето министерство на образованието блъска децата ни по пътя на духовната безпътица.Тия тарикати джендърите се крият зад страховете на хората и се домогват до властта по света.Погледни новото правителство на САЩ.Ако не се намерят нормални американци да ги спрат тия ще запалят нова световна война.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #576
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Ако вече сте се наспамили, ето малко инфо от надежден източник:
    Колективен имунитет около септември, но при 60-70% ваксинирани
    Антителата - 2-3 месеца след втората имунизация, посочи проф. Христо Тасков
    "Колективен имунитет ще има, когато се ваксинират около 60-70% от населението, но тук трябва да включим и тези, които са преболедували." Това заяви бившият директор на Центъра за заразни и паразитни болести проф. Христо Тасков в ефира на "България сутрин".

    Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/...inirani.474818
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #577
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    Хората, които са преболедували Ковид-19 и имат изграден имунитет са много повече от числата в официалните статистики! Познавам доста хора, които преболедуваха заболяване с Ковид симптоми без да си правят тест. Логиката им е следната: Защо да давам 120 лв за тест, който с нищо няма да ми помогне на лечението? Това са пари на вятъра! А този тест може да им навлече карантина или домашен арест - въпрос на гледна точка.

  8. #578
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от valaz Виж публикацията
    Хората, които са преболедували Ковид-19 и имат изграден имунитет са много повече от числата в официалните статистики! Познавам доста хора, които преболедуваха заболяване с Ковид симптоми без да си правят тест. Логиката им е следната: Защо да давам 120 лв за тест, който с нищо няма да ми помогне на лечението? Това са пари на вятъра! А този тест може да им навлече карантина или домашен арест - въпрос на гледна точка.
    Според проф. Витанов, математика на НОЩ зад всеки открит положителен с вируса стоят между 6 и 8 заразени, но не засечени от тестовете.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  9. #579
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.03.2014
    Мнения
    295
    Пчеларски район
    Ямболски
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Според проф. Витанов, математика на НОЩ зад всеки открит положителен с вируса стоят между 6 и 8 заразени, но не засечени от тестовете.
    Това означава че тестовете не са ефективни и обективни.

  10. #580
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от valaz Виж публикацията
    Хората, които са преболедували Ковид-19 и имат изграден имунитет са много повече от числата в официалните статистики! Познавам доста хора, които преболедуваха заболяване с Ковид симптоми без да си правят тест. Логиката им е следната: Защо да давам 120 лв за тест, който с нищо няма да ми помогне на лечението? Това са пари на вятъра! А този тест може да им навлече карантина или домашен арест - въпрос на гледна точка.
    Последното много кофти ми звучи.

 

 
Страница 58 от 91 ПърваПърва ... 848565758596068 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •