Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 88 от 91 ПърваПърва ... 38788687888990 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 871 до 880 от общо 908
  1. #871
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Не мисля,че са останали невярващи по отношение на болеста,но скептицизма,към ваксини и здравната ни система.....чок калабалък.В това число и аз.
    Ковидът го иакарах заедно със съпругата,само чее.....Аз бях диагностициран положително,а съпругата,четири дена последователно- отрицателна,но го изката по-тежко.Само аз бях регистриран..
    Преди седмица се тествахме за антитела-аз 600,съпругата 7500..при това "без да е карала ковида"..
    Ачка, цитирам теб, защото твоя пост е последен, а не че имам нещо против изложените факти и мнение.
    До колкото асимилирам от заливащата ни разнопосочна информация на всякъде, като неспециалист в медицинските науки, съм стигнал до извода, че всеки организъм е строго индивидуален и по различен начин реагира на вируса, защитавайки се.
    В глобален мащаб са измислени и въведени мерки, които са едва ли не първосигнални, заради мащабите и това, че вируса е доста агресивен и непознат, както и скоростно мутиращ. Анализите за разпространение, вариации на мутации, измисляне на ваксини и разни илачи, щем или не, трябва да оставим на специалистите. За мен и според мен е правилно да спазваме превантивните правила, които не са въведени ей така, а за да ограничат разпространението му и не че няма да има хора "заминали" си от този свят. В крайна сметка, тук опира до едни елементарни правила - да си носим маските, да си ограничим до колкото е възможно контактите и т.н., като по този начин се предполага, че ще се ограничи възможността за разпространение на вируса. Да обаче, много хора си мислят: "Те ще ми казват какво да правя". Е, в такива случаи се налага да се прибягва към други мерки. Докато хората не осъзнаят, че всички мерки се измислят и прилагат единствено за това, за да преживеем бедата, ще е трудно. Вероятно ще мине време да се измислят точните мерки, илачи и ваксини, но трябва да го приемем, просто няма друга опция.
    Това са си мои размисли и не задължавам никого с тях. Като се замисля и при пчелите е така - оцеляват само онези, които са успели да преодолеят сполетелите ги неприятности.
    Този пост е редактиран от kuline; 22.12.2021 в 09:29. Причина: правопис

  2. #872
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Не мисля,че са останали невярващи по отношение на болеста,но скептицизма,към ваксини и здравната ни система.....чок калабалък.В това число и аз.
    Ковидът го иакарах заедно със съпругата,само чее.....Аз бях диагностициран положително,а съпругата,четири дена последователно- отрицателна,но го изката по-тежко.Само аз бях регистриран..
    Преди седмица се тествахме за антитела-аз 600,съпругата 7500..при това "без да е карала ковида"..
    Просто съпругата ти го е хванала по рано и е слязал надоло в белите дробове.Никой не може да ти помогне да не си чок балък,освен ти.Нищо не действа по отрезняващо от една разходка с линеика по три-четири болници и ти кажат ,сори няма свободни места.Хубаво е да се огледаме около нас и видим колко млад народ загина от невярване във ваксинирането,

  3. #873
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Абсолютна дезорганизация и хаос... Жена ми също го изкара доста тежко, с всички симптоми и... с отрицателен бърз тест на първия ден, и с отрицателен PSR на втория, и с назначено лечение с много силен антибиотик... Всеки човек с поне средно ниво на обща култура знае, че който и да е вирус, антибиотиците не му влияят ама... Как да имам доверие! Ще цитирам по памет един колега- " ...времето, ще отсъди най-безпристрастно".

  4. #874
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от валко Виж публикацията
    Просто съпругата ти го е хванала по рано и е слязал надоло в белите дробове.Никой не може да ти помогне да не си чок балък,освен ти.Нищо не действа по отрезняващо от една разходка с линеика по три-четири болници и ти кажат ,сори няма свободни места.Хубаво е да се огледаме около нас и видим колко млад народ загина от невярване във ваксинирането,
    Ачката говореше за друго - за усещането, че не се казва цялата истина, за борбата със зъби и нокти на фармацевтичните компании да ваксинират, ваксинират, ваксинират...Все повече пъти и от все по-ранна възраст... А в името на печалбата някои нелицеприятни факти се замитат под килима...
    Помъчи се да изгледаш откъса до 27:25 мин
    https://youtu.be/iPg3Zg1yom0?t=1157

  5. #875
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Ачката говореше за друго - за усещането, че не се казва цялата истина, за борбата със зъби и нокти на фармацевтичните компании да ваксинират, ваксинират, ваксинират...Все повече пъти и от все по-ранна възраст... А в името на печалбата някои нелицеприятни факти се замитат под килима...
    Помъчи се да изгледаш откъса до 27:25 мин
    https://youtu.be/iPg3Zg1yom0?t=1157
    Сигурно е така, както казваш. Ти го прекара до колкото знам, въпреки че не го афишираш. Всеки поглежда от неговата камбанария, особено в труден момент или в следствие на такъв, в който е бил в безизходица. Нека не бъдем мнителни, а търсим позитивното в това, което се прави, надявайки се, че е за добро. Както каза Крааз -времето ще покаже - кой крив, кой прав. Демек кой е имал користни цели. По-лошото е, че се разпространяват врели-некипели от рода на чипосване, пет джита и тинтири минтири, които тотално вкарват хората в теорията на конспирацията.

  6. #876
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Какъв е смисъла да се ваксинираш безплатно, щом после ще плащаш за дечипиране?
    https://fakti.bg/world/633502-v-rusi...na-vaksinirani

  7. #877
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Какъв е смисъла да се ваксинираш безплатно, щом после ще плащаш за дечипиране?
    https://fakti.bg/world/633502-v-rusi...na-vaksinirani

    Заслужаваме си всичко което ни се случва,даже ни е малко.Тавариш Путин ги подкара наред към ваксинация,мъдър и грижеш се човек за своята нация.

  8. #878
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Ачката говореше за друго - за усещането, че не се казва цялата истина, за борбата със зъби и нокти на фармацевтичните компании да ваксинират, ваксинират, ваксинират...Все повече пъти и от все по-ранна възраст... А в името на печалбата някои нелицеприятни факти се замитат под килима...
    Помъчи се да изгледаш откъса до 27:25 мин
    https://youtu.be/iPg3Zg1yom0?t=1157

    Дори няма да го изгледам и до 27 секунда.Пожелавам ти здраве и да не влизаш в ковид отделението,там до 27 та минута и ще осъзнаеш за какво иде реч.

  9. #879
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от валко Виж публикацията
    Дори няма да го изгледам и до 27 секунда.Пожелавам ти здраве и да не влизаш в ковид отделението,там до 27 та минута и ще осъзнаеш за какво иде реч.
    Благодаря за пожеланията! Повярвай, имам отлична представа "за какво иде реч"(две седмици в болница преди повече от година, в тежко състояние и доста смърт наоколо), но това не значи, че трябва наивно да вярвам на абсолютно всичко. Не ме разбирай погрешно, аз вярвам в медицината и по принцип съм "За" ваксинирането, но някои съмнителни несъответствия насила карат "червената лампичка" да светва. Един от многото примери: Защо трябва да се ваксинират малки деца (над 5г), след като дори и да се разболеят, карат болестта изключително леко. И то с ваксини, които със сигурност са на по-малко от 2 години и не се знае какви странични ефекти може да имат след време...
    Светът не е утопия и ние не сме заобиколени единствено от хора, загрижени за нашето добруване. Трябва ли да се оставим да ни манипулират (и то политиците, а не лекарите) и загрижени за здравето на близките си наивно да вярваме на всичко, както при телефонните измами.
    Виждам, че нежеланието ти да погледнеш обратната страна на медала е продиктувано от загриженост и добри намерения, но нали знаеш за пътя постлан с добри намерения...

    П.П. На света са нужни както оптимистите, така и песимистите: Оптимистът е измислил самолета, а песимиста - парашута...

  10. #880
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от валко Виж публикацията
    Заслужаваме си всичко което ни се случва,даже ни е малко.Тавариш Путин ги подкара наред към ваксинация,мъдър и грижеш се човек за своята нация.

 

 
Страница 88 от 91 ПърваПърва ... 38788687888990 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •