Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 82 от 91 ПърваПърва ... 32728081828384 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 811 до 820 от общо 908
  1. #811
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Ето за имунната система

    https://www.facebook.com/watch/?ref=...50031517027784

  2. #812
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Нетрябва да не се задължава никой да се ваксинира.Отказалите се ако се разболеят да си платят цялото лечение...Какво те бърка след като верваш,че няма такава болест от която се мре яко.Прост и ефекасен метод.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #813
    Автор
    Регистриран
    09.10.2010
    Мнения
    178
    Пчеларски район
    1. общ. Левски и 2. общ. Роман
    Неграмотно написано от Друмев, но... Връщат ми здравните осигуровки и съм съгласен!!! Пък инжектираните да не са посмели да се разболеят и усложнят сега или след 10години! Ако се случи, то НИКОГА няма да е от инжекцията Те са хванали Господ за шлифера! В Бг умират хора СЪС к@вид(а не ОТ), най-вече от калпаво, но добре платено здравеопазване-превенция, доболнична, болнична и след болнична помощ, нисък жизнен стандарт, стрес, медийни психоатаки и т.н. За един апендицит, едва не ме повредиха фатално преди 3 години в държавна болница с платена от мен, по мое желание интервенция и отделно по пътеката лапачка. Мислех, че си купувам по-качествена услуга-СМЕХ! За мизерия, храна и отношение в болницата(университетска), които видях за 12 дни, няма да пиша. Мое мнение!
    Предпочитам да пия от извора.

  4. #814
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от kroum Виж публикацията
    Неграмотно написано от Друмев, но... Връщат ми здравните осигуровки и съм съгласен!!! Пък инжектираните да не са посмели да се разболеят и усложнят сега или след 10години! Ако се случи, то НИКОГА няма да е от инжекцията Те са хванали Господ за шлифера! В Бг умират хора СЪС к@вид(а не ОТ), най-вече от калпаво, но добре платено здравеопазване-превенция, доболнична, болнична и след болнична помощ, нисък жизнен стандарт, стрес, медийни психоатаки и т.н. За един апендицит, едва не ме повредиха фатално преди 3 години в държавна болница с платена от мен, по мое желание интервенция и отделно по пътеката лапачка. Мислех, че си купувам по-качествена услуга-СМЕХ! За мизерия, храна и отношение в болницата(университетска), които видях за 12 дни, няма да пиша. Мое мнение!
    До като болниците са търговски дружества и здравето е стока като зарзавата, все ще е така.Ще ни пробутват скапан зарзават.Апропо.Защо Иисус изгони търговците от храма?!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #815
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    До като болниците са търговски дружества и здравето е стока като зарзавата, все ще е така.Ще ни пробутват скапан зарзават.Апропо.Защо Иисус изгони търговците от храма?!
    Сега няма храм, освен този,...на търговците!

  6. #816
    Заслужил Автор
    Регистриран
    12.07.2013
    Мнения
    216
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Нетрябва да не се задължава никой да се ваксинира.Отказалите се ако се разболеят да си платят цялото лечение...Какво те бърка след като верваш,че няма такава болест от която се мре яко.Прост и ефекасен метод.
    Няма по-добра идея за справяне с пандемията.
    Богохулство е да мислиш, че нещо е случайно.
    Да хапнем да пийнем, другото е лъжа.
    Живота свършва, парите не.

  7. #817
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от seto4e Виж публикацията
    Няма по-добра идея за справяне с пандемията.
    Така е! Не желае да си плаща осигуровките, не желае да се ваксинира. ОК! Всеки има правото на избор. Ако може да си плати лечението и се разболее - лекуват го. Ако не си плати - да мре. Не искаш да живееш в държава с действаща солидарна система - хващай гората!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #818
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    546
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Ковида си е гаден и тежък вирус, казвам го от личен опит. Но нашите лекари умориха повече хора с антибиотици и котрикостероиди отколкото ковида. От близки научавам как личните лекари предписват горните лекарства по телефон, без никакви лабораторни изследвания за бактериална инфекция. Тези са за затвор и отнемане на лекарски права. Аз никога от грип не съм лежал на легло, винаги на крака. В началото на март изкарах ковида леко, но един ден ме свали на легло с ужасно главоболие, 38 градуса и високо кръвно 140/100. Без никакви лекарства специално за тези проблеми. Ваксините са личен избор. Не съм фен на доц.Мънгъров, но той ще се окаже прав. С или без ваксина вируса за да изчезне ще трябва да премине през всички ни.
    За слабото семейство пашата винаги е слаба, за силното винаги е обилна.

  9. #819
    Заслужил Автор
    Регистриран
    12.07.2013
    Мнения
    216
    ..........
    Богохулство е да мислиш, че нещо е случайно.
    Да хапнем да пийнем, другото е лъжа.
    Живота свършва, парите не.

  10. #820
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Така е! Не желае да си плаща осигуровките, не желае да се ваксинира. ОК! Всеки има правото на избор. Ако може да си плати лечението и се разболее - лекуват го. Ако не си плати - да мре. Не искаш да живееш в държава с действаща солидарна система - хващай гората!
    Както е редно да се плащат осигуровките, така е редно срещу това, да се получава адекватна медицинска помощ и обслужване...

 

 
Страница 82 от 91 ПърваПърва ... 32728081828384 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •