Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 23 от 91 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 221 до 230 от общо 908
  1. #221
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от asusat Виж публикацията
    От това дет четох в https://m.24chasa.bg/mnenia/article/8355556 ,усещам,че има манипулация,тоест -да чакаме за стане по-страшно! А не можем ли да мислим,че не може да стане по-страшно от това? А защо трябва да става страшно ? Това ли да мислим,да става СТРАШНООООО!
    Поне за България си мисля, че има надуване на балона за сега. Вируса се появи в пациенти които сигурно никога не са излизали през границата, нямат допир и до такива. От въздуха ли го хванаха? Появи се някакъв нулев и се изпари, а дали го имаше изобщо - един Бог знае. Статистиката сочи, че на десет болни един дава фира - горе долу. У нас 242 на 2. Може би нашите специалисти са по - добри. /то па едни специалисти/ Та нещата се въртят към едни 812 милиона ли бяха европейски пари. Едни 9-10 милиарда ще потънат и не дай си боже наистина потрябват - тогава жална ни майка. Англичаните ще се оправят първи, макар, че започнаха последни, а ние няма да има кой да ни извади от батака - първенците от които се учи Европа как се вирус гони.

  2. #222
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    Пандемията ще отмине, когато по-голяма част от хората преболедуват и изградят имунитет към вируса! Както става и при другите грипове. Не виждам нищо обезпокоително. Обезпокоително е само това, че няма да ме пуснат да си гледам пчелите. Някой знае ли, дали проверяват колите по стария път от София към Ботевград?

  3. #223
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Мисля че,много хора биха предпочели да гледат и слушат такива клипове https://www.youtube.com/watch?v=iwUkGlZVkNM -отколкото на подсъзнателно ниво да им се внушава страх от "ПАНДЕМИЯТА" и да изпадат в паника !

  4. #224
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.03.2017
    Мнения
    226
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Поне за България си мисля, че има надуване на балона за сега. Вируса се появи в пациенти които сигурно никога не са излизали през границата, нямат допир и до такива. От въздуха ли го хванаха?
    Да, възможно е, някои по-малки частички на вируса могат да останат във въздуха, прихващането може да стане също и от заразени повърхности.
    Според изследванията вирусите от групата на коронавируса вкл. SARS и Mers, могат да се задържат върху стъклени, метални и пластмасови повърхности до 9 дни, а при по-ниски температури, и до 28 дни.

    https://www.bbc.com/future/article/2...st-on-surfaces

  5. #225
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от asusat Виж публикацията
    Мисля че,много хора биха предпочели да гледат и слушат такива клипове https://www.youtube.com/watch?v=iwUkGlZVkNM -отколкото на подсъзнателно ниво да им се внушава страх от "ПАНДЕМИЯТА" и да изпадат в паника !

    С голям интерес изгледах клипчето от линка! Прочетох и коментарите под него. Изобщо не изпаднах в паника! Изкефих се на фризурата на доктора!

    Ще си позволя да пусна един от коментарите:

    "Браво докторе и аз много се радвам, че има един откровен доктор в България!!! ❤❤❤ Точно така правителството управляващо в "сянка", то е причина за всички беди! Госпожо, да, парите имат бактерии ( както и ние имаме милиони бактерии вътре в нас...), но това не значе, че обезателно трябва да ги махнем и да убием много хора, ако вие сте една от тях, ще разсъждавате ли така, после сменянето на книжните пари, не е заради микробите, това е само притекст., а за постоянното контролиране на хората - роботи( защото ще бъдем такива..) Чакайте още не са ни сложили чиповете в ръката, когато дойде този момент, а той е съвсем близо, много хора, ще са в някакъв ужас знаете ли, какво означава това???? Докторът не смее да го каже... Това означава да бъдете следена, благодарение на 5 G( защото 5 G не е за интернет, а за манипулирането ни...) и чипа в ръката ви и командвана за абсолютно всичко, без да имате право на мнение и без да имате право да мислите, и фактически нямате свой живот... Ще ни превърнат в роботи, облечени в човешка кожа, няма да сме повече " човеци", както сме създадени, ще ни променят и мозъка и днк, всичко!!!! Това нима ви харесва????? - или ще предпочетете бактериите по книжните пари????? Браво докторе, възхищавам се от вас, за откровенността ви и това, че оценяте природата,майката земя..., защото това е много важно за нашето съществуване, но ние се отдръпнахме, то ест, нас ни отдръпнаха нарочно, за да не сме това, което сме.,. Желая ви много късмет докторе и здраве, такива хора, трябва да живеят!!! "

    Може би този клип е за една друга тема на форума, в която напоследък съм активен?!
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  6. #226
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    Цитат Първоначално публикувано от valaz Виж публикацията
    Пандемията ще отмине, когато по-голяма част от хората преболедуват и изградят имунитет към вируса! Както става и при другите грипове. Не виждам нищо обезпокоително. Обезпокоително е само това, че няма да ме пуснат да си гледам пчелите. Някой знае ли, дали проверяват колите по стария път от София към Ботевград?
    Доколкото виждам само на Яна има КПП. Мисля да се пробвам през Кремиковци и Бухово и на Елешница да се кача на магистралата. Може и на Жерково или Чурек?

  7. #227
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Цитат Първоначално публикувано от julian103 Виж публикацията
    С голям интерес изгледах клипчето от линка! Прочетох и коментарите под него. Изобщо не изпаднах в паника! Изкефих се на фризурата на доктора!

    Ще си позволя да пусна един от коментарите:

    "Браво докторе и аз много се радвам, че има един откровен доктор в България!!! ❤❤❤ Точно така правителството управляващо в "сянка", то е причина за всички беди! Госпожо, да, парите имат бактерии ( както и ние имаме милиони бактерии вътре в нас...), но това не значе, че обезателно трябва да ги махнем и да убием много хора, ако вие сте една от тях, ще разсъждавате ли така, после сменянето на книжните пари, не е заради микробите, това е само притекст., а за постоянното контролиране на хората - роботи( защото ще бъдем такива..) Чакайте още не са ни сложили чиповете в ръката, когато дойде този момент, а той е съвсем близо, много хора, ще са в някакъв ужас знаете ли, какво означава това???? Докторът не смее да го каже... Това означава да бъдете следена, благодарение на 5 G( защото 5 G не е за интернет, а за манипулирането ни...) и чипа в ръката ви и командвана за абсолютно всичко, без да имате право на мнение и без да имате право да мислите, и фактически нямате свой живот... Ще ни превърнат в роботи, облечени в човешка кожа, няма да сме повече " човеци", както сме създадени, ще ни променят и мозъка и днк, всичко!!!! Това нима ви харесва????? - или ще предпочетете бактериите по книжните пари????? Браво докторе, възхищавам се от вас, за откровенността ви и това, че оценяте природата,майката земя..., защото това е много важно за нашето съществуване, но ние се отдръпнахме, то ест, нас ни отдръпнаха нарочно, за да не сме това, което сме.,.������������� ���������� Желая ви много късмет докторе и здраве, такива хора, трябва да живеят!!! ������ "

    Може би този клип е за една друга тема на форума, в която напоследък съм активен?!
    Нека модераторите да го преместят ,където трябва .Може би,аз не съобразих ..........
    Този пост е редактиран от Трендафил Дончев; 26.03.2020 в 16:17.

  8. #228
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.03.2014
    Мнения
    295
    Пчеларски район
    Ямболски
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    Доколкото виждам само на Яна има КПП. Мисля да се пробвам през Кремиковци и Бухово и на Елешница да се кача на магистралата. Може и на Жерково или Чурек?
    Можеш на Г.Богров за магистрала Хемус,но идвайки от Бухово през Кремиковци в горният край на Г.Богров.На хан Богров за Елин пелин и Подбалкана има КПП.Или деректно през Г.Богров за магистралата,но трябва да слезиш за Търговския Център на ШЕЛ,Д.Богров,Хан Богров,Г.Богров и си на магистралата.

  9. #229

  10. #230
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ...Статистиката сочи, че на десет болни един дава фира - горе долу. У нас 242 на 2...
    Тия 242 /вече са повече/ са потвърдените заразени, не всичките имат симптоми или са болни, за тежко болните дават бройката от щаба, но не слушам внимателно, нещо към 30-40 сериозно болни, част от тях интубирани. Не мисля, че мерките са пресилени, зависи от целта им. Ако целта е да не се претоварят болниците, са горе-долу адекватни, но междувременно ще убият икономиката. Ако искаме да запазим икономиката, това ще е с цената на пак толкова жертви, но те ще са наведнъж и ще настане ад. И понеже икономиката ни е вързана с европейската и световната, няма как да я опазим, ако последните две се споминат. За себе си съм я отписал за доста време напред. Само се чудя по-зле ли ще е от деветдесетте години, които помним - вероятно да.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 23 от 91 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •