Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 78 от 91 ПърваПърва ... 2868767778798088 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 771 до 780 от общо 908
  1. #771
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Тази ваксина е стрелба в тъмното. Да се изследват и проучат дългосрочните последици, на която и да е ваксина, са нужни между 5 и 10 години. От тук насетне, всеки решава сам за себе си. Ситуацията е такава, че и да се ваксинираш и да не се ваксинираш,ще имаш някакъв процент на риск. Лично за мен, решението е здраво тяло, здрав дух, здрава имунна система.

  2. #772
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    ..."Парите са му повече от акъля!"
    Туй, ако не ми пишеше че си Зуница, щях да реша че друг известен наш съфорумец го е написал. С какво толкова е известен не знам, но обича да казва, че е по-добре да си известен пияница отколкото анонимен алкохолик...

    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    А от тез ваксинираните,сигурно има и с фалшиви сатрификати
    А от починалите, с истински

  3. #773
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    842
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    А от починалите, с истински
    Че то,като се позамисли човек и в моргата може да пипнеш ...нЯщо......е докато си топъл

  4. #774
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Че то,като се позамисли човек и в моргата може да пипнеш ...нЯщо......е докато си топъл
    Истинската почивка е там, където пише - " тук почива еди- кой си" . Дсичко друго е заблуждение.

  5. #775
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца

  6. #776
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    Тази ваксина е стрелба в тъмното. Да се изследват и проучат дългосрочните последици, на която и да е ваксина, са нужни между 5 и 10 години...
    Мобилните телефони да не би да ги проучвахме - веднага ги усвоихме. Сега всеки е награбил по един, че и по два-три имат някои. Милиарди ги ползват, държат ги до черепа си или до сърцето и никой не умря доказано от облъчване. Сега чакам да чуя за доказано умрели от ваксината измежду милионите вече ваксинирани.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #777
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Мобилните телефони да не би да ги проучвахме - веднага ги усвоихме. Сега всеки е награбил по един, че и по два-три имат някои. Милиарди ги ползват, държат ги до черепа си или до сърцето и никой не умря доказано от облъчване. Сега чакам да чуя за доказано умрели от ваксината измежду милионите вече ваксинирани.
    Знаеш ли колко са болните от диабет в света? Наближават 500 милиона. И това са диагностицираните. Тези без диагноза са може би още толкова. И през годините нарастват и нарастват. И никакъв шум. Защо?

  8. #778
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Светът се е фокусирал върху разрешаването на измислени проблеми, а истински глобалните са неглижирани. И в двата случая става въпрос за пари. Сигурен съм, че до няколко десетилетия всички ще са неизлечимо болни, но пък медицината ще е свръх напреднала и ще ни поддържа живи. Не? Добре де, ще съществуват само електрически автомобили, от мрежата ще научавате че сте гладни или пък кога точно ви се спи и т.н. все "полезни" готини придобивки. А, да не пропусна, във всеки момент чрез чипа си ще знаете, дали в кошера не е пръднала случайно някоя пчела
    Който не му изнася светлото бъдеще, да гаси лампите и при динозаврите. Аз ще съм там

  9. #779
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Светът се е фокусирал върху разрешаването на измислени проблеми, а истински глобалните са неглижирани. И в двата случая става въпрос за пари. Сигурен съм, че до няколко десетилетия всички ще са неизлечимо болни, но пък медицината ще е свръх напреднала и ще ни поддържа живи. Не? Добре де, ще съществуват само електрически автомобили, от мрежата ще научавате че сте гладни или пък кога точно ви се спи и т.н. все "полезни" готини придобивки. А, да не пропусна, във всеки момент чрез чипа си ще знаете, дали в кошера не е пръднала случайно някоя пчела
    Който не му изнася светлото бъдеще, да гаси лампите и при динозаврите. Аз ще съм там
    Не е нужно чак при динозаврите.Достатъчно е 100-120 г. назад. За съжаление няма как да стане.

  10. #780
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    ...100-120 г. назад. За съжаление няма как да стане.
    И не бива. Да се разгледа продължителността на живота тогава.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 78 от 91 ПърваПърва ... 2868767778798088 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •