И така, аз го изкарах, макар и още да съм в болницата. Преди да вляза в болницата, работих цялата седмица все уморен, без да се усетя. Накрая ме тръшна с 39 градуса. На третия ден от температурата сатурацията ми падна и ходом марш в болница. Следващите три дни не ги помня почти. Помня борбата да се откъсна от кислорода и да ида до тоалетната и оттам обратно като риба на сухо пак при маската с кислород. Гадна работа. Здрав съм, нямам съпътстващи болести, почти не боледувам / веднъж годишно ако настина за ден-два/. Това нещо за малко щеше да ме умори. Без кислорода щях да съм труп на втория ден. Слава богу, не стигнах до интензивното. Не съм антиваксър, просто не успях да се доредя до ваксина. Вземете се ваксинирайте с коя да е ваксина, все е нещо. В момента в интензивното на болницата има и млади хора на 36 години, без съпътстващи болести, закачени на апаратна вентилация. Мои съседи по легло го изкараха много леко, въпреки диабет, сърдена аритмия и какво ли не още в добавка. В това време пък са погребали мой познат, як като бик, фитнесманиак и 10 години по-млад. Отиде си и един колега, също по-млад от мен, ваксиниран през февруари. През март погребахме мой набор, бивш спортист. Работата не е на майтап, направо си е лотария, през която всички ще минем. Ваксинирайте се, коя да е ваксина е по-добре от нищо.