Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 63 от 91 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 621 до 630 от общо 908
  1. #621
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    Кой в днешно време, ако иска да работи, може да остане без работа!?!?
    Тоз без ваксина.

  2. #622
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    . А ти как би реагирал, Ачка?
    Чакам "сПутник".Поне ще има съвместимост със досегашните ваксини,които са ни вкарали в миналото.Естествено,ако имам избор.

  3. #623
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Чакам "сПутник".Поне ще има съвместимост със досегашните ваксини,които са ни вкарали в миналото.Естествено,ако имам избор.

    На тая възраст ще удържиш ли...?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #624
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Чакам "сПутник".Поне ще има съвместимост със досегашните ваксини,които са ни вкарали в миналото.Естествено,ако имам избор.

    Имам много горчив опит и спомени от противогрипни ваксини и ще Ви ги споделя. Почнах на сегашната си работа по средата на 2014 г. и като нов служител, не ми се полагаха ваксини. Нямах проблеми през зимата с гриповете. Следващите 2 години си слагах(2015 и 2016 г.) и много добре си спомням , че се разболях по 3 пъти всяка година и двата пъти опира да мра, образно казано. А бях млад мъж в разцвета на силите си и спортувах активно. След втората година развих двустранна пневмония и бях на системи около 2 седмици ранната пролет. От тогава не съм си бил такива ваксини(ваксините са скъпи и едни от най-добрите) и не смея и да си помисля за ваксини, защото по принцип не боледувам често.
    Та моя опит ме кара да мисля, че точно ваксините ми "помогнаха" да мина гриповете много трудно.

  5. #625
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    Та моя опит ме кара да мисля, че точно ваксините ми "помогнаха" да мина гриповете много трудно.
    Нямах предвид ваксините през последното десетилетие,а тез в детството,съветските...

  6. #626
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    На тая възраст ще удържиш ли...?
    Ми,Дака,на тез години взех да нося по-повече..

  7. #627
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    Та моя опит ме кара да мисля, че точно ваксините ми "помогнаха" да мина гриповете много трудно.
    Едва ли, по-скоро зависи от организма на човека. Както и при заболяването - едни го прекарват по-леко, други по-тежко, а има и такива, които си "заминаха". Няма 100% гаранция и при ваксините. На едни се отразява зле, на други - нищо.
    Аз, предполагам, че съм минал през болестта и то на крак, без симптоми, имайки предвид, че точно в пика имах нон стоп контакти с колеги, проявяващите симптоми на следващия ден. Не съм си правил тестове за антитела и не мога да съм категорично сигурен, но ще се ваксинирам. Според мен по-добре с ваксина, от колкото без нищо. Т.е. ваксината ми дава някаква надежда, пък било тя и минимална.
    Въпрос на гледна точка.

  8. #628
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Аз ще се ваксинирам по една съвсем тривиална причина - жената много настоява. Та съм и обещал, за да не си създавам излишни драми.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  9. #629
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Едва ли, по-скоро зависи от организма на човека. Както и при заболяването - едни го прекарват по-леко, други по-тежко, а има и такива, които си "заминаха". Няма 100% гаранция и при ваксините. На едни се отразява зле, на други - нищо.
    Аз, предполагам, че съм минал през болестта и то на крак, без симптоми, имайки предвид, че точно в пика имах нон стоп контакти с колеги, проявяващите симптоми на следващия ден. Не съм си правил тестове за антитела и не мога да съм категорично сигурен, но ще се ваксинирам. Според мен по-добре с ваксина, от колкото без нищо. Т.е. ваксината ми дава някаква надежда, пък било тя и минимална.
    Въпрос на гледна точка.

    А да ли е вирус?Аз съм сигурен,че съм го изкарал на крак след ваксината...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #630
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Тоз без ваксина.
    Аз няма да се ваксинирам, пък ако остана без работа, ще споделя веднага. А ако се мре, предпочитам да е без лекарска помощ.

 

 
Страница 63 от 91 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •