Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 59 от 91 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 581 до 590 от общо 908
  1. #581
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    За любителите на конспиративните теории - като чета, има много такива. Хрумна ми, че вирусът, а след него и ваксината са идеалното средство чрез съвременни генетични методи да ни се "вмъкне" някакъв ген /гени/ или да се подтисне съществуващ такъв. В случая вируса е само транслатор, а жертвите се явяват страничен ефект. Понеже ваксините ги правят на много и различни места, то по-скоро вирусът може да е направен да е преносител на генетичен материал. Или пък е само репетиция за бъдещи корекции в генома на човечеството. Забравете чиповете, те вече са на път към миналото, идва ерата на квантовите и биологичните компютри. Как звучи, а - отивам да си нахраня компютъра.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #582
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Ваксините за България се бавят, защото има проблеми с кирилизацията на чиповете.
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  3. #583
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    За любителите на конспиративните теории - като чета, има много такива. ...
    И аз така и искам да попитам феновете на теорията с чипирането, защо си правеха труда и защо се чакаше точно с тази ваксина да ни чипират, при положение че има много други, сред които и много задължителни, поставяни в най-ранна детска възраст?

  4. #584
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    И аз така и искам да попитам феновете на теорията с чипирането, защо си правеха труда и защо се чакаше точно с тази ваксина да ни чипират, при положение че има много други, сред които и много задължителни, поставяни в най-ранна детска възраст?
    На времето и паспорти не им е трябвало.

  5. #585
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от julian103 Виж публикацията
    Ваксините за България се бавят, защото има проблеми с кирилизацията на чиповете.
    Те чиповете ще се имплантират в мозъка.Проблемът е,че няма технология, която да открива достатъчно мозък за импланта.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #586
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Как знаят повечето абонирани за платеният ми канал вчера си боцнах ваксина Астра Зенека.
    Понеже никой не казва и не се чува как действа ваксината на организма ще споделя с вас.
    Ваксината ми я направиха в 11 00.След около 1 час почнах да усещам в гърлото също съм ял лукчета.След около 3 часа се окумих и поспах 3 часа.След 8 час дигнах температура 37-37,3 и почна да ме тресе.След около 11 часа почнаха халюцинациите и болки по цялото тяло като мусколлна треска.Цяла нощ не съм мигнал и съм се въртял като шулав.Сутринта едвам тръгнах на работа.Цял ден ме боли главата също са ме чемберили 100 челяка....Това е долу горе за сега и ще ви дим нататък какво ще стане.Аз не съм против ваксината,но това което преживях 30 часа е ужасно по не за сега,но ако е то правилния начин да не се заразя с К-19 бих издържал още толкова....
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #587
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Ма много си шубелия! Това е от страх бе!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #588
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    Нямам никакво намерение да се ваксинирам! Стремя се да водя здравословен начин на живот, знам как да се лекувам, ако се заразя и за останалото разчитам на имунната ми система. Тя си знае работата. Между другото, колкото повече имунизации се правят, толкова повече мутации на вируса ще се получават. Великобритания първа в Европа започна масово ваксиниране и не е случайно, че именно там се появи новата британската версия на Covid 19.

  9. #589
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Ма много си шубелия! Това е от страх бе!

    Гледах го тоя тая вечер.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #590
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Гледах го тоя тая вечер.
    Докато не видиш бялата светлина, не бой се! Още има да ти гледат соратя твоите пчели. Хаир няма да видят, ама на тебе ще! Да си жив и здрав! Хубавец!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 59 от 91 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •