Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 46 от 91 ПърваПърва ... 36444546474856 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 451 до 460 от общо 908
  1. #451
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Туй софиенците май няма да ходят да хранят пчелите /или по родните места да разнасят вируси/. До второ нареждане! Цирка вече започна!
    Е те затова напълниха Южното Черноморие.Сигурно там са им пчелините.От Созопол надолу реват от тях.Местните ги е страх от заразата.А тя хич не е за подценяване.

  2. #452
    Наблюдател
    Регистриран
    08.02.2015
    Мнения
    34
    Пчеларски район
    с.Бресте, общ. Червен бряг, обл. Плевенска
    Колеги помагайте моля!
    Живея в София, а пчелина ми е в едно село в Плевеско. Току що не ме пуснаха да изляза от София! Обслужването на пчелин не било основателна причина да ме пуснат! Четох статия в Български фермер от 22 април, че с декларация и удостоверение за регистриран обект можело да се мине през КПП. Показах документите, но не ме пуснаха.
    Дайте съвет моля! Пропусна ли и тази седмица всичко ще е излетяло по горите! Благодаря Ви!

  3. #453
    Забранен
    Регистриран
    12.09.2014
    Мнения
    355
    пробвай на друго КПП или на друга смяна на същото

  4. #454
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от XAHKPYM Виж публикацията
    Колеги помагайте моля!
    Живея в София, а пчелина ми е в едно село в Плевеско. Току що не ме пуснаха да изляза от София! Обслужването на пчелин не било основателна причина да ме пуснат! Четох статия в Български фермер от 22 април, че с декларация и удостоверение за регистриран обект можело да се мине през КПП. Показах документите, но не ме пуснаха.
    Дайте съвет моля! Пропусна ли и тази седмица всичко ще е излетяло по горите! Благодаря Ви!
    Смени държавата!С полицай, дърво и жена не се спори.А сериозно. Надуй главите на шефовете на тоя тъпанар с жалби.Пиши и на министър Танева, щом си имаш всички документи.Не вдигаш ли шум полицаите си тъпеят спокойно.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #455
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от XAHKPYM Виж публикацията
    Колеги помагайте моля!
    Живея в София, а пчелина ми е в едно село в Плевеско. Току що не ме пуснаха да изляза от София! Обслужването на пчелин не било основателна причина да ме пуснат! Четох статия в Български фермер от 22 април, че с декларация и удостоверение за регистриран обект можело да се мине през КПП. Показах документите, но не ме пуснаха.
    Дайте съвет моля! Пропусна ли и тази седмица всичко ще е излетяло по горите! Благодаря Ви!
    Според мен пробвай пак, но направи клип как, въпреки всички необходими документи, отказват да те пуснат. Прати клипчето в някоя голяма телевизия...Довери се на журналистите, те знаят кого да попитат.

  6. #456
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Според мен пробвай пак, но направи клип как, въпреки всички необходими документи, отказват да те пуснат. Прати клипчето в някоя голяма телевизия...Довери се на журналистите, те знаят кого да попитат.
    Оооооо, те журналистите като полицаите и като ..............нЕма такава държава. Колкото и да ми се усмихва Б.Б. по телевизията, сам знае, че това е някакъв фарс на който и той сам не вярва.

  7. #457
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Размисли относно корона вируса:
    https://bivol.bg/coronavirus-thought...3A1ltuU5weG6sk
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #458
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Размисли относно корона вируса:
    https://bivol.bg/coronavirus-thought...3A1ltuU5weG6sk
    Древната тайна на Цветето на Живота, Том 1 От Друмвало Мелхизедек https://izteglite-pdf-kniga.com/drev...ree-ebook.html


    и книгата на Ян Ван Хезинг "Не пипай тази книга" http://mybulg.eb2a.com/2020/01/22/%D...%80%D1%81/?i=1

    Описват и подкрепят с факти Как е създаден СПИН-ХИВ, и как в момента на създаването на вируса ,е зъздаден и лек срещу ХИВ. В широката публична сфера,това не се съобщава и не се съобщава истината за SARS-2 -COVID-19 нямало лек нито за него ,нито за ХИВ. Чети Мелхизедек !

    Та в този ред на мисли ,четейки от сайта Биволъ размислите относно короната оставам с убежеднието,че човека писал по темата,има слаби ,ама много слаби познания по материята !

  9. #459
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Размисли относно корона вируса:
    https://bivol.bg/coronavirus-thought...3A1ltuU5weG6sk
    Алоууу, отпуската ми е само 20 дни.

  10. #460
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от asusat Виж публикацията


    и книгата на Ян Ван Хезинг "Не пипай тази книга" http://mybulg.eb2a.com/2020/01/22/%D...%80%D1%81/?i=1
    Четох я преди десетина години.Развитието на сценария почти съвпада с реалността.
    Този пост е редактиран от Трендафил Дончев; 28.04.2020 в 08:46.

 

 
Страница 46 от 91 ПърваПърва ... 36444546474856 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •