Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 44 от 91 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 431 до 440 от общо 908
  1. #431
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Познавам няколко човека изкарали вируса, всички казват че са го изкарали за 2-3 дена и то много леко. В Холандия дават 5 дена болничен за covid на 6тия ден си на работа ако няма усложнения.

  2. #432
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Аз съм никой, от къде мога да знам. Може един ден да разберем, но по вероятно не. Вируса е разработен и пуснат от хора, но каква е точната цел? Ще се разпределят едни трилиони за това вдигат бройката някой държави.

    Ти , само пчеларска литература ли четеш или вярваш само на руските тролове. Май само в световната конспирация вярваш. Не знаеш, но разпределяш трилиони, би ли казал откъде ще дойдат.

    пп. това всичко лъжа ли е? https://www.24chasa.bg/novini/
    https://www.24chasa.bg/novini/article/8456174
    https://www.24chasa.bg/novini/article/8456110

  3. #433
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    до месец би трябвало да има открито адекватно лечение и нещата постепенно ще се подредят, мое мнение
    Може и да стабилизираме нещата до края на лятото. Но, ако тая гад оцелее до зимата? Не ми се мисли какво ни чака, когато се омеси с другите грипове. Мисля да напълня двеста литровото буре с мускатова......
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  4. #434
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ти , само пчеларска литература ли четеш или вярваш само на руските тролове. Май само в световната конспирация вярваш. Не знаеш, но разпределяш трилиони, би ли казал откъде ще дойдат.

    пп. това всичко лъжа ли е? https://www.24chasa.bg/novini/
    Не Атанасов от 15 дена не съм гледал телевизия защото ме отвари как политиците си правят пиар на фона на страха на хората. Тогава казаха че 3 трилиона ще се разпределят в евро съюза.

  5. #435
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Не Атанасов от 15 дена не съм гледал телевизия защото ме отвари как политиците си правят пиар на фона на страха на хората. Тогава казаха че 3 трилиона ще се разпределят в евро съюза.
    Когато изказваш мнение, не е ли редно да си информиран . За 15 дни знаеш ли колко вода / неща / се променят. Какво те интересува, ти си наясно : Парите, които се готвят за подкрепа на европейската икономика / даже се споменава -план Маршал / , ще ги откраднат.

  6. #436
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Може и да стабилизираме нещата до края на лятото. Но, ако тая гад оцелее до зимата? Не ми се мисли какво ни чака, когато се омеси с другите грипове. Мисля да напълня двеста литровото буре с мускатова......
    вярвай ми с тия маски, дезинфектанти и дистанция, тривиалните болести просто нямат шанс
    тъпото е че ще пропусна морето тая година, та не ми пази бирата ами я изпий, пък догодина ако е рекъл Господ...

  7. #437
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Когато изказваш мнение, не е ли редно да си информиран . За 15 дни знаеш ли колко вода / неща / се променят. Какво те интересува, ти си наясно : Парите, които се готвят за подкрепа на европейската икономика / даже се споменава -план Маршал / , ще ги откраднат.
    А ти можеш ли да си на 100% сигурен че си вярно информиран а не излъган. След като спрях да гледам телевизия живота си е както преди, даже забравих че има корона вирус, само хората с маски ми го припомнят. ОК, спирам да пиша по темата, бъдете живи и здрави и се грижете за себе си и за семействата ви!

  8. #438
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    до месец би трябвало да има открито адекватно лечение и нещата постепенно ще се подредят, мое мнение
    Адекватно лечение има и за обикновения грип - затова с лекарства траел седем дни, без лекарства - една седмица.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  9. #439
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ти , само пчеларска литература ли четеш или вярваш само на руските тролове. Май само в световната конспирация вярваш. Не знаеш, но разпределяш трилиони, би ли казал откъде ще дойдат.

    пп. това всичко лъжа ли е? https://www.24chasa.bg/novini/
    https://www.24chasa.bg/novini/article/8456174
    https://www.24chasa.bg/novini/article/8456110
    лъжа е разбира се, всичко е театър за да се усвоят трилиони, а че се губят в пъти повече няма никакво значение за "посветените"
    истината я дават само по Алфа ТВ или може да се чуе от Дейвид Айк

  10. #440
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    А ти можеш ли да си на 100% сигурен че си вярно информиран а не излъган. След като спрях да гледам телевизия живота си е както преди, даже забравих че има корона вирус, само хората с маски ми го припомнят. ОК, спирам да пиша по темата, бъдете живи и здрави и се грижете за себе си и за семействата ви!

    Що бе, пиши си .Иначе ще умра от скука. Незнам дали съм вярно информиран, мъча се да чета и между редовете, но няма как да повярвам, че всички световни лидери са се наговорили / заедно с Бойко / да откраднат едни трилиони долари, незнайно от къде.

    Не гледаш ТВ, тези четеш ли ги.

    ИЗМАМАТА РАЗКРИТА. БОРИСОВ – ОСТАВКА!
    Цялата шумотевица около „пандемията” с коронавируса започна да мирише на фалшиво. Все повече съобщения за селектирана, непроверена, че и направо фалшифицирана информация се появиха в интернет и социалните мрежи. Това ме накараха да се замисля върху данните, които ни представят и написах коментара ИГРА НА СТАТИСТИКА. Сега с помощта на активисти от фейсбук се добрах до реална информация в сайта https://countrymeters.info/en
    където демографските данни са дадени за всички страни, на всички езици и в текущо време. Така че във всеки един момент по съществуващия на страницата часовник може да се види колко хора се раждат и умират във всяка страна на света.
    Ето данните за Италия, където смъртността от коронавируса според официалните медии е най-висока – 20000 души от началото на „пандемията” през февруари, съответно паниката – най-голяма и взиманите мерки най-строги. Пише се за камари с трупове, които армията изнася едва ли не с влакови композиции. Сега нека да сравним този филм на ужасите с реалността, отразена в статистиката.
    За цялата отминала 2019 г. в Италия са починали 579244 души
    Делим този брой на броя на дните на годината – 365
    Резултат: 579244 / 365 = 1 586,96 починали на ден за 2019 година.
    А как е през 2020 г. в разгара на „пандемията” от коронавирус?
    През настоящата 2020 г. (от 1 януари до днес 14 април) в Италия са починали 165738 души
    Делим на 105 – дните изминали от началото на годината (януари - 31; февруари - 29; март – 31; април - 14)
    Резултат: 165738 / 105 = 1 578,45 починали на ден
    Сравнявайки двата резултата ще видим, че те са абсолютно идентични. Даже една минимална разлика от половин човек на ден тази година имаме по-малка смъртност от миналата! Ако жертвите на коронавируса в Италия бяха 20000 до сега, както ни ги представят властите, то за 105 дни трябваше да имаме увеличение средно от 190,47 починали на ден съответно средната смъртност в Италия на ден трябваше да бъде 1768,92 починали. Но не би! Тя е с половин човек по-ниска от миналогодишната.
    От посочените цифри става ясно, че светът е изправен пред широкомащабна измама и манипулация, провеждана със съдействието на валастите на много страни, включително правителството на Бойко Борисов. Единственото, което можем да му кажем е: ОСТАВКА!

 

 
Страница 44 от 91 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •