Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 42 от 91 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 411 до 420 от общо 908
  1. #411
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    ....И да, прав си, че ще дойде момент , в който ще се произвежда, но няма да може да се продава заради безпаричие.
    И какво правим? Бутаме правителството, минаваме на нов СОЦ проект ? Какво пише в учебниците ?

  2. #412
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    И какво правим? Бутаме правителството, минаваме на нов СОЦ проект ? Какво пише в учебниците ?

    Не съм чак такъв капацитет , че да казвам какво да правим в тази ситуация. Ако ти знаеш, може да споделиш?!
    Знам само,че хората не трябва да остават без работа/доходи.Иначе от политика не се интересувам.Не ми се е случвало политик да ми е помогнал някога за нещо.

  3. #413
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    И какво правим? Бутаме правителството, минаваме на нов СОЦ проект ? Какво пише в учебниците ?
    Стига си плашил хората партийни секретарю.Правителствата са за бутане когато не стават.А какво ще стане след това го определят изборите. Б.Б. два пъти пада и пак се върна помъдрял в някаква степен.Нищо не пречи да опита трети път.Ама тия що си пълнят гушите около него може да не са същите и от това май най-много те е страх. Някой може да изпаднат от хранилката и предварително вият и опяват.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #414
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Стига си плашил хората партийни секретарю.Правителствата са за бутане когато не стават.А какво ще стане след това го определят изборите. Б.Б. два пъти пада и пак се върна помъдрял в някаква степен.Нищо не пречи да опита трети път.Ама тия що си пълнят гушите около него може да не са същите и от това май най-много те е страх. Някой може да изпаднат от хранилката и предварително вият и опяват.


    Зачудих се що го обърна на политика, той бил партиен секретар Спирам да му се връзвам на провокациите. Не харесвам политиците, просто сме от различни породи

  5. #415
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    Зачудих се що го обърна на политика, той бил партиен секретар Спирам да му се връзвам на провокациите. Не харесвам политиците, просто сме от различни породи

    Жалка картинка, понеже си обидчив няма да ти категоризирам поста, особено като гледам и на кой вдигаш палци.

  6. #416
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Засега данните показват, че при COVID-19 се дебелее.

  7. #417
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Шведите най-накрая се осъзнаха? След хиляда починали решили да тръгнат по стъпките на първенеца в Европа. Демек "последните ще станат първи". За съжаление в негативната класация. И преди за един зъб там се чакаше по два месеца. Сега с това здравеопазване, и със закъснелите мерки дали ще видят слънцето?
    https://m.24chasa.bg/novini/article/8451409
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #418
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Шведите най-накрая се осъзнаха? След хиляда починали решили да тръгнат по стъпките на първенеца в Европа. Демек "последните ще станат първи". За съжаление в негативната класация. И преди за един зъб там се чакаше по два месеца. Сега с това здравеопазване, и със закъснелите мерки дали ще видят слънцето?
    https://m.24chasa.bg/novini/article/8451409
    Някои трудно "увират", но накрая всички го правят. Тъпото е, че заради твърдоглавието на едни, плащат други

  9. #419
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Възможно е шведите да са прави за себе си. Разчитали са на съзнанието на гражданите до последно, достигнали са правилното ниво на епидемията и сега ще я подтиснат с адекватни мерки. Защо мисля така - защото на епидемията трябва да се даде възможност контролирано да зарази по-голямата част от населението, за да отшуми и изчезне. Ние какво правим - подтискаме я на много ниско ниво и с тези темпове ще ни трябват 10 години, докато се изгради масовия имунитет. Само че ограничителните мерки ще са до време - в един момент глада ще направи положението неудържимо, отведнъж ще се срине възможността за каквито и да са мерки, след което ще избухне зараза много над възможностите на здравната ни система, която в това време вече ще е останала без пари, както всички останали. Според мен мерките трябва да са такива, че да може да се заразяват толкова хора, колкото може да поеме здравната система - ако се увеличат много - затягат се мерките, ако намалеят - разхлабват се. Деликатен баланс ще е това, но през цялото време броят на починалите ще е озаптяваща мярка срещу недоволството от карантината. Във ваксина не вярвам, дано да се намери и да не съм прав.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #420
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Възможно е шведите да са прави за себе си. Разчитали са на съзнанието на гражданите до последно, достигнали са правилното ниво на епидемията и сега ще я подтиснат с адекватни мерки. Защо мисля така - защото на епидемията трябва да се даде възможност контролирано да зарази по-голямата част от населението, за да отшуми и изчезне. Ние какво правим - подтискаме я на много ниско ниво и с тези темпове ще ни трябват 10 години, докато се изгради масовия имунитет. Само че ограничителните мерки ще са до време - в един момент глада ще направи положението неудържимо, отведнъж ще се срине възможността за каквито и да са мерки, след което ще избухне зараза много над възможностите на здравната ни система, която в това време вече ще е останала без пари, както всички останали. Според мен мерките трябва да са такива, че да може да се заразяват толкова хора, колкото може да поеме здравната система - ако се увеличат много - затягат се мерките, ако намалеят - разхлабват се. Деликатен баланс ще е това, но през цялото време броят на починалите ще е озаптяваща мярка срещу недоволството от карантината. Във ваксина не вярвам, дано да се намери и да не съм прав.
    Възможностите на нашата здр. с-ма не са много големи, а това с достигането на пика е доста относително и се разбира чак когато премине, а и контролирано заразяване е възможно само в сферата на фантазията поради спецификата на болестта.
    В САЩ за последните 5 дена около 10хил. трупа заради тоя "измисления" вирус. Тръмп се кълне, че пика идва скоро, но за мен това са пожелателни твърдения и тепърва ще мрат

 

 
Страница 42 от 91 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •