Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 41 от 91 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 401 до 410 от общо 908
  1. #401
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ... И дано Бог да ни пази, че гледам и Б.Б. и той на него се надява.
    Б.Б. мисли за всичко! Б.Б. знае всичко! Дори Господ се допитва до него дали да ни пази или не.Ако не ми вярваш попитай Б.Б. Отговорът му ще започва с - АЗ ...
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #402
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    . В един момент си мисля, че така ще пламнем, че и света няма да ни оправи. И дано Бог да ни пази, че гледам и Б.Б. и той на него се надява.
    Е,от сегашната коронка,няма да пламнем.Не е програмирана за това....може би някоя следваща..и така докато не си свалим,свалените гащите напълно..

  3. #403
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    За тоя вирус ми стана ясно, че:
    1.Не трябва да излизаш от къщи, но ако е нужно – може.
    2.Маските изобщо не помагат, но трябва да ги носиш.
    3.Магазините са затворени, но могат да отварят, ако е нужно.
    4.В болница не трябва да се ходи, но ако е нужно – може.
    5.Този вирус е смъртоносен, но по принцип не е страшен.
    6.Ръкавиците не помагат, но са нужни.
    7.Всички си стоят вкъщи и всички излизат.
    8.В магазините е пълно с храна, но храната в магазините не достига.
    9.На децата не действа, но и децата са в зоната на опасност.
    10.Оборудването не достига, но оборудването е достатъчно.
    11.Има много симптоми за това, че си болен, но можеш да го изкараш и без симптоми.
    12.За да не боледувате трябва да тренирате, но във фитнеси, спортни зали, спортни площадки и стадиони – не може.
    13.Най-полезни са разходките на слънце и въздух, но навън /особено в парковете/ не може.
    14.Дебелите са в рисковата зона, но по-добре да си стоят вкъщи и да ядат нещо.
    15. Не може да ходиш на работа, но трябва да работиш.
    16. Не получаваш заплата, но трябва да плащаш сметки, все едно получаваш.
    17. Не се знае с какво се лекува вируса, но всеки ден има излекувани.
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  4. #404
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Как в другите засегнати държави по видео материалите които предоставят няма пукнат човек по улиците, а заразените и починалите бият тавана, а ние тук сме се разпищолили и се подмятаме наляво и надясно както си искаме? Всичко било в нормата, мерките задминавали тези по света. Ние сме най. В един момент си мисля, че така ще пламнем, че и света няма да ни оправи. И дано Бог да ни пази, че гледам и Б.Б. и той на него се надява.
    Точно затова сме се разпищолили, защото не сме видели четвъртития. Много се дразня. Едни могат да се ограничат и жертват удобството си за общото благо, други се държат все едно не става дума за тях. И аз и жена ми спряхме работа от 13.03., детето от тогава е излизало точно веднъж за 20 мин. във виелицата по време на първия пролетен сняг. И в следващия момент виждаш хора дето си се шляят по улиците барабар с малки деца, дори бебета, колездачи навсякъде щъкат, пенсионери се мотат безцелно, а ужким най-вече тях пазим. Е ми не сме народ. И си заслужаваме съдбата.

  5. #405
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Точно затова сме се разпищолили, защото не сме видели четвъртития. Много се дразня. Едни могат да се ограничат и жертват удобството си за общото благо, други се държат все едно не става дума за тях. И аз и жена ми спряхме работа от 13.03., детето от тогава е излизало точно веднъж за 20 мин. във виелицата по време на първия пролетен сняг. И в следващия момент виждаш хора дето си се шляят по улиците барабар с малки деца, дори бебета, колездачи навсякъде щъкат, пенсионери се мотат безцелно, а ужким най-вече тях пазим. Е ми не сме народ. И си заслужаваме съдбата.
    Не правиш добре, ако не си изкарваш детето на чист въздух.И моите не бяха излизали повече от месец, но вчера и днес си бяхме по село.Ходихме на овощната градина, водих ги за риба и са доста доволни. Имам приятел лекар, който ми каза, че по този начин, неизлизайки, остават без имунитет.Според мен на чист въздух е хубаво човек да излезне поне за час, независимо от мерките. Нали идеята е да нямаш контакт с други хора, за да не се заразиш или да пренесеш заразата ако си заразен.
    Много ми е странно като видя хора по улицата, които носят маски.Интересно ми е как ще се заразят на улицата, нали уж става по въздушно-капков път. Абе с тези мерки си прецакахме и без това слабата икономика.Ще дойде време много скоро, когато на хората няма да им пука за вируса като са без работа и нямат пари.

  6. #406
    Потребител
    Регистриран
    15.06.2012
    Мнения
    80
    Мнение от Америка. https://m.fakti.bg/mnenia/464570-pre...k*****➤*****

  7. #407
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    ... Абе с тези мерки си прецакахме и без това слабата икономика.Ще дойде време много скоро, когато на хората няма да им пука за вируса като са без работа и нямат пари.
    Пак се правиш на икономист. Е, няма мерки, ходиш си на работа, произвеждаш нещо, но на кой ще го продадеш. Слабата ни икономика не може без другите-силните. Я се огледай и ослушай , какво става по света.

  8. #408
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Пак се правиш на икономист. Е, няма мерки, ходиш си на работа, произвеждаш нещо, но на кой ще го продадеш. Слабата ни икономика не може без другите-силните. Я се огледай и ослушай , какво става по света.
    Чети и това което не са ти разрешили от "Партията-държава". Китай вече възстанови 80% от производството си.До 3 месеца отново ще дърпа световната икономика.Да , ама това не е по вкуса ти явно.Трябва да се сее страх и безнадежност у хората.Това е линията на "партията".А тя е права.И каквото каже Б.Б. е божие слово.Аман от комунисти.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  9. #409
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    .....Аман от комунисти.
    Комуниста вика : дръжте комуниста. АМАН от руски / бесе-парски / тролове.

  10. #410
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Пак се правиш на икономист. Е, няма мерки, ходиш си на работа, произвеждаш нещо, но на кой ще го продадеш. Слабата ни икономика не може без другите-силните. Я се огледай и ослушай , какво става по света.
    Не се правя, това съм учил и завършил, с това си изкарвам към момента прехраната. Разбира се, че чета и гледам по света какво се случва и знам, че от нас не зависи голяма част от случващото се в момента. Но все пак е важно да не спираме работа, защото един от двигателите на икономиката е платежоспособно население, което да потребява.И да, прав си, че ще дойде момент , в който ще се произвежда, но няма да може да се продава заради безпаричие.

 

 
Страница 41 от 91 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •