Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 33 от 91 ПърваПърва ... 2331323334354383 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 321 до 330 от общо 908
  1. #321
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от julian103 Виж публикацията
    Ами и в чужбина положението е като у нас! Каквото им (по)кажат медиите и правителствата!
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Правителствата на всички държави викаш са в заговора. И очевидците всъщност са платени актьори, гениално. И крайната цел на цялата схема каква е? Нали и без друго ни контролират посредством нишките в банкнотите? Оп, сетих се, да не открием че земята е плоска и че можем да летим, щото гравитация е плод на фантазията и реално не съществува. Първото вече го знаем благодарение на хората с трето око, за второто търсим доброволци за тест
    Аз не викам! Каквото е в цитата ми това казвам. А ти го извади от контекста и написа цяла дисертация!
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  2. #322

  3. #323
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от asusat Виж публикацията
    ДО Pero Melifero

    Изгледай клиповете които съм постнал и питай твоите познати колко трупа на болни от короната видяли,със своите очи а да гледаш в телевизора и да попиваш какво набиват там ,никога от нищо няма да си доволен ,демек всико е конспирация ДДДД !Човек трябва да има очи ,ама очи с които да вижда , и уши ,ама не да слуша с тях ,а да чува с тях ! за това има и таз приказка ,слушам и не вярвам на очите си
    Пак да питам: Каква е целта на цялата тая задкулисна операция с милиони статисти, която се провежда на планетата, за да заблудят милиардите останали невиждащи и нечуващи? За да ни държат в подчинение? Ми те и сега ни държат в подчинение чрез финикийските знаци, за какво им е да влизат в сложни схеми?

    Клиповете ги изгледах, затова получиха неодобрението ми. Няма как да го получи някой, който има нужда от специално лечение и заблуждава хората подтиквайки ги да излагат на риск здравето и живота на себе си и околните, за да може самия той да се чувства значим и съществуването му да придобива фалшив смисъл в собствените му очи, въпреки последствията от тази му дейност.

    И понеже питаш, ще ти кажа, че който е заблуден ще си остане такъв. По какъв начин ще промени нагласата ти, ако ти кажа, че приятел на първи братовчед загуби жената и детето си в Италия в началото на епидемията, когато още ни успокояваха, че няма страшно за младите и децата, а страдат само възрастните?

    И какво означава "виждали със собствените си очи" при положение, че при опасни зарази не се разрешава традиционно погребение, а в чували и към крематориума.
    А ако човек вдигне телефона и се обади на свои познати с въпрос "Земята кръгла ли е?" освен нормално учудване, в 99,9% ще получи утвърдителен отговор, само дето 100% от запитаните няма да са го "виждали със собствените си очите" и това какво ще докаже ? Че е плоска?

    Ти колко пъти си виждал бактерии и вируси със собствените си очи? Аз нито веднъж! Това какво означава, че не съществуват и са поредната лъжа на мракобесниците?

    И последно за видимото и невидимото и корелацията между тях, тук мисля че някой го беше писал: "Мозъчните гънки са невидими, но липсата им си личи"

  4. #324

  5. #325
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от julian103 Виж публикацията
    Аз не викам! Каквото е в цитата ми това казвам. А ти го извади от контекста и написа цяла дисертация!
    Извинявай, не съм вадил нищо от контекста! По начина по който е написано, това Е смисъла! Че всички и навсякъде са манипулирани. Как ще заблудиш дестки хиляди семейства, че са загубили близък, съобщавайки им го само по медиите или от правитествата им? И не дисертация, ами томове мога и ще изпиша, когато се предизвика негодуванието ми

  6. #326
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Като гледам репортажите за другите държави съм съгласен, но за БГ-то нещо не ми се връзва. Тук си шарят кой кой както иска, 50% не носят маски и апелират подигравателно и другите да не ги носят, няма пропусквателен режим на магазините, на работното място стоят на купчина в почивката на няма и половин метър един от друг и още и още. "Надувайте балона, надувайте момчета, да стане на парчета" Е, ще стане. Ще прахосаме милиардите, а след това някои ще си купуват острови, а на други и неродените им деца и внуци ще ги връщат.

  7. #327
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Извинявай, не съм вадил нищо от контекста! По начина по който е написано, това Е смисъла! Че всички и навсякъде са манипулирани. Как ще заблудиш дестки хиляди семейства, че са загубили близък, съобщавайки им го само по медиите или от правитествата им? И не дисертация, ами томове мога и ще изпиша, когато се предизвика негодуванието ми

    tarty, с тоя клип, ще си в първи том на дисертацията!
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  8. #328
    Наблюдател
    Регистриран
    03.05.2016
    Мнения
    5
    Пчеларски район
    Стара Загора
    Гледайте това и се замислете малко:
    https://bgnews.space/2020/04/02/%d0%...7%d0%b5%d0%bd/

  9. #329
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Атанасов, ти си на ход!
    https://hicomm.bg/news/sashch-ss-ser...rce=newsletter
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #330
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Ти още ли мърдаш бе Пинокио? Немога да ти схвана мисълта - за или против си извънредното положение. Знаейки обаче в каква насока ти тече мисловния процес, карантината те притеснява - безпаричие, а не толкова здравословния статус. Така е когато човек мисли само за себе си. Когато имаш деца, дай Боже да имаш, тогава ще смениш партията в симфонията, а може и не. Освен пари, човек трябва да има преди всичко сърце!

 

 
Страница 33 от 91 ПърваПърва ... 2331323334354383 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •