Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 91 ПърваПърва 123451353 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 908
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    Спокойно колеги Нещата не са толкова страшни, колкото се опитват всички медии да ни го представят.Вирус като вирус, който ще донесе много повече вреди за икономиката, отколкото за самите хора. И все пак това ще отмине в един момент. Както каза Тянката, може би туризма ще усети негативните последици най-вече. Ще пребъдем !

    Кои са тези медии и публикации, които плашат редовия БГ-ец. Калински намеква, че си икономист, но като ти чета коментара- икономиката ти е като казачока.

  2. #22
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Така като виждам всички работят?
    Ти ще затваряш ли за месец? И каква е глобата ако обекта ти работи? Дано до Неделя има яснота, че и аз се чудя какво да правя...

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    ...аз се чудя какво да правя...
    Като съвестен гражданин правиш каквото ти казват. В случая интереса е общ за всички. Е, тарикати знаем, че ще има, все пак сме в България.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  4. #24
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    722
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Като съвестен гражданин правиш каквото ти казват. В случая интереса е общ за всички. Е, тарикати знаем, че ще има, все пак сме в България.
    В случая с интереса, ще се лишат ли банките от кредитни вноски в този период? Наемодателите ще се навият ли на неясен период без наем? Наемите на обекти в курортите са предплатени, а сезона върви към провал. Ще върнат ли парите? Лизинга на самолетите, тировете и всякаква строителна и др. техника взета на изплащане ще бъде ли спрян? Не видях в наредбата нищо по въпросите. Нещо, относително съвестно ми се струва положението. Не съм споменал една камара дейности, които остават във въздуха, а хората без възнаграждения и кой ще им плаща сметките, защото не пише да са спрени на добра воля плащанията.

  5. #25
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от Георги Куров Виж публикацията
    Аз съм с инфекциозно заболяване, което не подлежи на антибиотично лечение. Вече седем години оцелявам благодарение на режима които водя и поддържам имунната си система на ниво. Изпил съм няколко кофи с антибиотици без никакъв резултат. Спасението е в самите нас, съвременната медицина все още не може да бъде полезна за някой заболявания.

    ...Е...каква ти е специалната поддръжка, ако е за споделяне?

  6. #26
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Ти ще затваряш ли за месец? И каква е глобата ако обекта ти работи? Дано до Неделя има яснота, че и аз се чудя какво да правя...
    Аз ще работя дистанционно. И ще затворя когато държавата отложи всички плащания по сметки- ипотеки, потребителски заеми, ток, вода, телефон, интернет и т.н.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #27
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    И освен това да ми превежда за всеки месец престой по една минимална. Все пак не аз съм виновен, че държавата не си е свършила работата. Ограничила е гражданските ми права, застрашила е здравословния ми статус и е допуснала разпространението на пандемичен вирус. Не е лошо да искаме, ама трябва и да даваме. А на медицинския персонал, който няма да избяга презглава да се да се дадат трижди повече пари и облаги. Щото моите зъболекарчета затвориха, ама дано не ме заболи зъбчето.....
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #28
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    545
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    ...Е...каква ти е специалната поддръжка, ако е за споделяне?
    Без месо,риба,яйца,млечни продукти, рафинирани масла,глутен, алкохол и цигари. Яде се плодове,зеленчуци,семена, ядки и нерафинирани масла, високи дози вит.С.
    За слабото семейство пашата винаги е слаба, за силното винаги е обилна.

  9. #29
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Карантината е до 29-ти март, т.е. 2 седмици - не е фатално за бизнеса чак толкова според мен, ако беше завяло и зафучало на минус 20 градуса пак много бизнеси практически спират...идеята все пак е през тези 2 седмици да си проличат кои са заразени и да се изолират вече в болници, и така, като останат здравите и ще се пресече до известна степен разпространяването на вирус.....друг въпрос е, че БГ е на кръстопът, и ако не си затворим границите за абсолютно всякакъв транспорт и хора, пак може да влизат заразени хора отвън и да ни заразяват отново и отново.

  10. #30
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Кои са тези медии и публикации, които плашат редовия БГ-ец. Калински намеква, че си икономист, но като ти чета коментара- икономиката ти е като казачока.

    Благодаря за обективната ти оценка, но няма нужда от характеризиране на човек, който не познаваш.И все пак никъде не съм писал,че съм макроикономист и спец в тази област.Това ми е мнението и така мисля, а именно последиците ще са наистина огромни за световната икономика,особено за отделни сектори, ако мислиш друго си е твое мнение.

 

 
Страница 3 от 91 ПърваПърва 123451353 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •