Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 91 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 908
  1. #121
    Автор
    Регистриран
    11.02.2018
    Мнения
    100
    Аз само не разбрах, какво означава затваряне на областните градове, значи ли да отида от София до Елин Пелин до пчелите ми и да се върна , води се община Елин Пелин, област Софийска

  2. #122
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    "Моля те, не ме докосвай, моля те не ме целувай....тъй погубващо и страстно - неЕ!!....както предии!!"

  3. #123
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от gln Виж публикацията
    Аз само не разбрах, какво означава затваряне на областните градове, значи ли да отида от София до Елин Пелин до пчелите ми и да се върна , води се община Елин Пелин, област Софийска
    Слагаш една пушалка в колата, палиш я и им показваш. Това на шега, но ме съмнява да те пускат, освен ако нямаш наложителен ангажимент - работно място, лечение, погребение и т.н.

  4. #124
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И аз не успях. Тъкмо ще са привършили питките и ще трябва да се оправят сами. Няма да ги отваряме до май месец и ще си .....свиркаме както казва един наш колега от другият бряг/форум.

    Ама пусни цигулките де

  5. #125
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    Ама пусни цигулките де
    Тук нямаме оркестър.

  6. #126
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Слагаш една пушалка в колата, палиш я и им показваш. Това на шега, но ме съмнява да те пускат, освен ако нямаш наложителен ангажимент - работно място, лечение, погребение и т.н.
    Смятам, че пчеларите трябва да бъдат изключение. Наложително е да запазим биоразнообразието.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #127
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    А и все пак ние отиваме на пчелините да работим. Сиреч да полагаме труд, което е разрешено. Просто ще чакаме както пред големите магазини на опашка .
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #128
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    А на мен ми се струва, че зависи от тоя дето те спре, как тълкува забраната т.е. може да минеш , може и да не минеш. Стига да не сложат военни. Тогава няма измъкване
    Може да имам градина, тръгнал съм да я обработвам, мелиоративни мероприятия, ала-бала, с нея се изхранвам, дали ще ме пуснат? Според заповедта - не!
    Може да имам двор с куче на село, отивам да му хвърля два хляба и налея кофа с вода, не съм го регистрирал дали ще ме пуснат? Според заповедта - не! Нека мре! Няма куче - няма проблем!
    А може и да съм решил да си поразвея дедовия насам-натам, но случайно съм колега! Дали ще ме пуснат?

  9. #129
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Според заповедта ако отиваш да полагаш труд, от който имаш доход трябва да те пуснат. Ако ще храниш кьопек не знам, ама би трябвало.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #130

 

 
Страница 13 от 91 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •