Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 25

Разгънат преглед

  1. #1
    Автор
    Регистриран
    16.03.2011
    Мнения
    103
    Пчеларски район
    с.Гълъбник Община Радомир

    Взаимопомощ при пръскане в района на:

    Във връзка с наближаващия период на третиране на селскостопанските култури, ми се иска да си помогнем взаимно с колегите пчелари.( а защо не и със земеделците)
    Знам за обещанията на министъра на земеделието, че ще има дежурни в областните дирекции в почивните и празнични дни,за да приемат сигналите за незаконни третирания . НО някак си това само по себе си не ме успокоява. Предвид и факта, че при миналогодишните ми сигнали за незаконни третирания, нямаше никаква реакция. Ми се върти в главата идеята да се запознаем и обменим контакти по райони с цел, когато се предвиди и се обяви такова нерегламентирано третиране или не бъде обявено а някой го засече. Да може да се организираме пчеларите от района и да предприемем действия за опазване на пчелините ни. Или действия, които да предотвратят нерегламентираните действия.Също така някои колеги не са регистрирани и може да не получат информация, че ще се третира в техния район, а от тук да се информират.

    Да започна аз:
    Казвам се Никола Иванов и пчелинът ми се намира в с. Гълъбник Община Радомир. С колеги от района бих разменил телефон на ЛС.

    Пп. Колебаех се дали да пусна темата тук или в раздела Пчеларство по региони.
    Този пост е редактиран от Ники; 10.03.2020 в 18:06.
    Полупланински район 700 м.н.в.
    8 рамкови многокорпусни кошери,хибридна система.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •