Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 27 от общо 27
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Ми като толкова му е харесало, що не се е преселил там, ти попита ли го? Едва ли са щели да го върнат

    Не го удряй на патриотизъм. След падането на завесата, човека просто вижда загнилия капитализъм и сравнява с развития социализъм.

  2. #22
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Върна ме назад във времето : 1990-1991г. един колега ходи до истанбул по това време на годината , като се върна каза : били ни освободили, хич да не бяха идвали. Ама то прости хора сме, кво да очакваш...
    Ще те помоля да ми помогнеш, да направя връзката...

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Ще те помоля да ми помогнеш, да направя връзката...

    Карай, пий си ракията и се радвай на освободителя.

  4. #24
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Не го удряй на патриотизъм. След падането на завесата, човека просто вижда загнилия капитализъм и сравнява с развития социализъм.
    Не е в това въпроса, просто начина на мислене дразни, щото можеше и да каже примерно: " Абе що не ни помогнаха да се освободим англичаните, та да сме като Гърция" а не "абе що не си останахме поробени и да изчезнем като народ, ама да сме си като в европейската част на Турция" както ми звучи на мен. А и ходи му обяснявай, че няма никаква корелация между това кой те е "освободил" и изхода от двете войни през следващия век и сферата на влияние под което попадаме, а да не говорим че Бг 15г след осводождението е в разцвет за разлика от османската империя, ма така е , простите хора - просто си обясняват нещата. По-добре че не сте се заразправяли, при някой всичко е загубено още с раждането

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    .... ма така е , простите хора - просто си обясняват нещата. По-добре че не сте се заразправяли, при някой всичко е загубено още с раждането
    Не е от раждането , изпростяването идва по-късно: от семейството, от училището, от системното промиване на мозъка и т.н. Абе , ти можеш ли да убедиш северномакедонец, че е българин.

  6. #26
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Не е от раждането , изпростяването идва по-късно: от семейството, от училището, от системното промиване на мозъка и т.н. Абе , ти можеш ли да убедиш северномакедонец, че е българин.
    Не бих и опитвал, щото там не всички са българи, не знам на какъв ще попадна. Но мислещия човек рано или късно се усеща че го манипулират

  7. #27
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Не бих и опитвал, щото там не всички са българи, не знам на какъв ще попадна. Но мислещия човек рано или късно се усеща че го манипулират

    Явно в БГ-то няма мислещи или им трябват 200 години.

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •