Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 18 от 19 ПърваПърва ... 816171819 ПоследнаПоследна
Резултати от 171 до 180 от общо 182
  1. #171
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Иначе Слънчевия добре ти го каза, явно Джендема му е отворил чакрите и всичко ми хваща от раз или пък просто е много печен
    Ти още ли се съмняваш? А аз от известно време съм само на първа.

  2. #172
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ти още ли се съмняваш? А аз от известно време съм само на първа.
    За някои неща вече нямам никакво съмнение, за други винаги ще се съмнявам. За това за което питаш - не.
    А времето? Времето е доста разтегливо понятие, по-важното е, че за всяко нещо си има време

  3. #173
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Иначе Слънчевия добре ти го каза, явно Джендема му е отворил чакрите и всичко ми хваща от раз или пък просто е много печен
    И аз нищо не му разбрах, но на времето, майка ми само с един шамар успяваше да ми отвори чакрите, да ми стабилизира кармата, да ми изчисти аурата и ... да спестим от психолог.
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  4. #174
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от julian103 Виж публикацията
    И аз нищо не му разбрах, но на времето, майка ми само с един шамар успяваше да ми отвори чакрите, да ми стабилизира кармата, да ми изчисти аурата и ... да спестим от психолог.
    А, защо казваш, че нищо не разбираш? Значи урока още не е завършил.

  5. #175
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от julian103 Виж публикацията
    И аз нищо не му разбрах, но на времето, майка ми само с един шамар успяваше да ми отвори чакрите, да ми стабилизира кармата, да ми изчисти аурата и ... да спестим от психолог.
    Сега разбра ли защо специалистите отричат боя като средство за възпитание на децата? После, на дърти години, без да те ошамарят не можеш да стоплиш.

    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    А, защо казваш, че нищо не разбираш? Значи урока още не е завършил.
    Половинчатите мерки никога не са работили на 100%

  6. #176
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Е ти като по-рутиниран от мен, не разбра ли досега, че е добре много да говориш и нищо да не казваш
    Иначе Слънчевия добре ти го каза, явно Джендема му е отворил чакрите и всичко ми хваща от раз или пък просто е много печен
    Ейй,ама толкова завоалирано го казвате всички. Съгласен съм с Бат Тянко,че нищо не разбрах. Добре че един приятел ми го изрече дословно на лични.Да не би да ви е уплашил с неговите пророчества за лоша болест по пчелите,лоша година откъм урожай на мед или торнадо над пчелина ви ,та не смеете да го наречете с именцето му? Щото ,това са най лошите анатеми за един пчелар.
    Може да е срещнал мечка–стръвница когато е кръстосвал горите на Еленския балкан и от там да е придобил този дар–божи

  7. #177
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Ейй,ама толкова завоалирано го казвате всички. Съгласен съм с Бат Тянко,че нищо не разбрах. Добре че един приятел ми го изрече дословно на лични.Да не би да ви е уплашил с неговите пророчества за лоша болест по пчелите,лоша година откъм урожай на мед или торнадо над пчелина ви ,та не смеете да го наречете с именцето му? Щото ,това са най лошите анатеми за един пчелар.
    Може да е срещнал мечка–стръвница когато е кръстосвал горите на Еленския балкан и от там да е придобил този дар–божи
    Може и да не ти се вярва, но не случайно е казано: "... и всеки който търси, намира; и на този, който хлопа, ще се отвори..." Матей 7:8
    Тъй че имай вяра чадо, приготви Армаган(но да е от сърце) и идвай!

  8. #178
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Тъй че имай вяра чадо, приготви Армаган(но да е от сърце) и идвай!
    Е, ама как да вервам бе Перо, ама я съм си атеист и в дъното на душата си? Тия дето ги цитираш и аз съм ги изтрил ,съм ги чел преди 55–65 годин,когато баба ми искаше да ма жени за една комшийска на нея мома ,че много и помагала/ и на пчелите,щото баба ми ме научи как да отчувам пчели,в тръвни./ ,а тя беше православна,вярваща женица.Идваше в неделя /тя беше в другия край на селото,два баира преваляше докато дойде до нас/,хващаше ме за ръка и до църквата ми ги четеше тези дето ти ги пишеш. Ама от дявол набожник става ли,питам те аз?Аз карах все по джагъла.Лесното,лесното и затуй избягах в града.И не сгреших,ама хич.
    Прав си/то не е твое умозаключение ,но си го прочел и го споделяш,но доколко ще стане/ и за похлопването и отварянето,за търсенето и намирането защото си длъжен да пробваш. Но докато се получи това което ми предлагаш по Матея,главите ни бая ще са наръбени от принципа"проба–грешка".
    Ако похлопаш на тази,неправилната врата много бой ще изядеш.Това ти го казвам от опит. От много свадби съм връщан да знаеш за тези мои години. На теб може да ти се е получило по стечение на обстоятелствата или такава да ти е кармата/нали си в досег с БОЯНСКИЯ МАГЕСНИК ЛИ БЕШЕ,ОРАКУЛ ЛИ БЕШЕ/,знам ли.Божия ми ти работа е туй нещо.А вий сте в контакт с него, аз съм далече,атеист,антихрист и т.п.
    П.П. Всичко туй е ала,гъзъ работа ,Перо. Това е за да не им искаме равносметка ,защо той яде за петима,а на теб дава като за коте. И след туй, оттатък ти щял си да живееш по добре от него защото си вярвал.А отатък е сиво Перо,без цвят. Айде глупости. Затова съм атеист.Лека и спокойна.

  9. #179
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Е, ама как да вервам бе Перо, ама я съм си атеист и в дъното на душата си? Тия дето ги цитираш и аз съм ги изтрил ,съм ги чел преди 55–65 годин,когато баба ми искаше да ма жени за една комшийска на нея мома ,че много и помагала/ и на пчелите,щото баба ми ме научи как да отчувам пчели,в тръвни./ ,а тя беше православна,вярваща женица.Идваше в неделя /тя беше в другия край на селото,два баира преваляше докато дойде до нас/,хващаше ме за ръка и до църквата ми ги четеше тези дето ти ги пишеш. Ама от дявол набожник става ли,питам те аз?Аз карах все по джагъла.Лесното,лесното и затуй избягах в града.И не сгреших,ама хич.
    Прав си/то не е твое умозаключение ,но си го прочел и го споделяш,но доколко ще стане/ и за похлопването и отварянето,за търсенето и намирането защото си длъжен да пробваш. Но докато се получи това което ми предлагаш по Матея,главите ни бая ще са наръбени от принципа"проба–грешка".
    Ако похлопаш на тази,неправилната врата много бой ще изядеш.Това ти го казвам от опит. От много свадби съм връщан да знаеш за тези мои години. На теб може да ти се е получило по стечение на обстоятелствата или такава да ти е кармата/нали си в досег с БОЯНСКИЯ МАГЕСНИК ЛИ БЕШЕ,ОРАКУЛ ЛИ БЕШЕ/,знам ли.Божия ми ти работа е туй нещо.А вий сте в контакт с него, аз съм далече,атеист,антихрист и т.п.
    П.П. Всичко туй е ала,гъзъ работа ,Перо. Това е за да не им искаме равносметка ,защо той яде за петима,а на теб дава като за коте. И след туй, оттатък ти щял си да живееш по добре от него защото си вярвал.А отатък е сиво Перо,без цвят. Айде глупости. Затова съм атеист.Лека и спокойна.
    Блажени са вярващите и тяхно е царството небесно Гоголе,
    Тома Неверни повярва, значи и ти ще можеш

    И подир осем дни учениците Му пак бяха вътре, и Тома с тях. Исус дохожда, като беше заключена вратата, застана насред, и рече: Мир вам! Тогава каза на Тома: Дай си пръста тука и виж ръцете Ми, и дай ръката си и тури я в ребрата Ми; и не бъди невярващ, а вярващ. Тома в отговор Му рече: Господ мой и Бог мой! Исус му казва: Понеже Ме видя, Тома, ти повярва, блажени ония, които, без да видят, са повярвали. Йоан 20:26-31

  10. #180
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Щом сте се отворили на религиозна тема, ето и нещо от мене:

    https://www.youtube.com/watch?v=FDHcnYNgUfA
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

 

 
Страница 18 от 19 ПърваПърва ... 816171819 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •