Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 17 от 19 ПърваПърва ... 71516171819 ПоследнаПоследна
Резултати от 161 до 170 от общо 182
  1. #161
    Потребител
    Регистриран
    04.05.2012
    Мнения
    75
    Пчеларски район
    Северно от София
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    След толкова суша, заваля яко.
    Доста късно, но при тая суша , дъждът си е добре дошъл.Само дано не вземе да си изсипе пропуснатите месечни норми накуп.
    При нас обаче лятото си бе доста мокро и не особено топло.Но септември беше сух ,нямаше капка дъжд и не можах да намеря и откъсна
    нито една Сърнела.

  2. #162
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от varom Виж публикацията
    Доста късно, но при тая суша , дъждът си е добре дошъл.Само дано не вземе да си изсипе пропуснатите месечни норми накуп.
    При нас обаче лятото си бе доста мокро и не особено топло.Но септември беше сух ,нямаше капка дъжд и не можах да намеря и откъсна
    нито една Сърнела.
    до Декември имаш време и ще наваксаш

  3. #163
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    И времето вече не е както едно време. Преди време, септември бележеше идването на есента с обилни дъждове. А сега се кефим на два дена дъжд. Ако продължи така, и да се справим с Ковид-19, ще се изправим срещу Ковид-20 - сушата. А срещу суша ваксина няма, няма и да има. Какви дъждове бяха едно време........
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  4. #164
    Потребител
    Регистриран
    04.05.2012
    Мнения
    75
    Пчеларски район
    Северно от София
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    до Декември имаш време и ще наваксаш
    Благодаря за предсказанието.Сбъдна се бързо.Миналата събота нямаше нищо,но днес направих сефтето и има много.

  5. #165
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от varom Виж публикацията
    Благодаря за предсказанието.Сбъдна се бързо.Миналата събота нямаше нищо,но днес направих сефтето и има много.
    Дружбата ми с Боянския оракул явно има странични ефекти

  6. #166
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Дружбата ми с Боянския оракул явно има странични ефекти
    А ако не е тайна ,кой е този Боянски оракул? Знам за Боянската черква и стенописите и,но за този оракул чувам от теб. Ний старчоците за лек какво ли не правим вече.Ще му припалим по свещичка,ще му занесем дарове от сърце и ще го благословим до бога. А той да ни предскаже кое ще ни гътне–короната или машинката.

  7. #167
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    А ако не е тайна ,кой е този Боянски оракул? Знам за Боянската черква и стенописите и,но за този оракул чувам от теб. Ний старчоците за лек какво ли не правим вече.Ще му припалим по свещичка,ще му занесем дарове от сърце и ще го благословим до бога. А той да ни предскаже кое ще ни гътне–короната или машинката.
    Тегава работа ще е, откакто Слънцето го изпепели. Иначе е на лесно място, щом знаеш Боянската църква. Това с даровете ми хареса, видимо имаш подход и ако успееш да осъществиш контакт + подходящия Армаган, няма начин да не ти помогне с каквото може, а то може да е и много, и малко. Зависи от индивидуалността и личните възприятия на всеки от нас, но при всички случаи, срещата ще я запомниш
    Този пост е редактиран от Pero Melifero; 02.11.2020 в 21:25. Причина: правопис blush;

  8. #168
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Абе Перка Тръмп ряпа да яде? Аз не знам дали Гогол ща разбере, щото аз нищо???? Къв беше тоя отговор......
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  9. #169
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Абе Перка Тръмп ряпа да яде? Аз не знам дали Гогол ща разбере, щото аз нищо???? Къв беше тоя отговор......
    Не си в час, затова тъй.

  10. #170
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Абе Перка Тръмп ряпа да яде? Аз не знам дали Гогол ща разбере, щото аз нищо???? Къв беше тоя отговор......
    Е ти като по-рутиниран от мен, не разбра ли досега, че е добре много да говориш и нищо да не казваш
    Иначе Слънчевия добре ти го каза, явно Джендема му е отворил чакрите и всичко ми хваща от раз или пък просто е много печен

 

 
Страница 17 от 19 ПърваПърва ... 71516171819 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •