Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    ЗА ПЧЕЛИТЕ И ХОРАТА

    Здравейте колеги. По "Канал 0" Бургас ще бъде излъчена цялата поредица За пчелите и хората.


    Проучването е по проекта "За пчелите и хората" осъществяван от Фондация Credo Bonum с частична финансова подкрепа на фондация „Чарлз Стюарт Мот", предоставена чрез фондация „ЕкоОбщност".
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  2. #2
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Момчето ,което прави поредицата ми е много близък приятел,много еко-човек

  3. #3
    За да не остава за злопотреба днеска се свързахме с Фондация Credo Bonum и ги попитахме имат ли нещо против да бъде излъчено по Канал 0 отговориха че няма проблем и така ще ги излъчим сериите започваме от другия петък
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  4. #4
    Автор
    Регистриран
    21.01.2012
    Мнения
    136
    Много хубаво ама аз нямам канал 0, трябва да проверя ефирно нещщо дали се хваща. пуф....
    Може ли да кажете кои дни и от колко часа?
    Че да знам да слагам антената...

  5. #5
    Ще съобщя за кой дни и в колко чеса ще се излъчва и "Канал 0" се хваща и ефирно и го има и онлаин на адрес http://www.avalonbss.eu/Canal0/index.htm
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  6. #6
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    и в youtube

  7. #7
    Автор
    Регистриран
    21.01.2012
    Мнения
    136
    Дообре!

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •