Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 33 от 33 ПърваПърва ... 23313233
Резултати от 321 до 327 от общо 327
  1. #321
    Потребител
    Регистриран
    22.02.2017
    Мнения
    52
    Пчеларски район
    Русе
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ако да де господ утре убаво време може и да ти покажа как поставям втора основа.Ако познаеш от къде е основата шапка ти свалям
    Ако и микрофона работи бира от мен!

  2. #322
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  3. #323
    Автор
    Регистриран
    16.03.2011
    Мнения
    103
    Пчеларски район
    с.Гълъбник Община Радомир
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Ще се включа
    Полупланински район 700 м.н.в.
    8 рамкови многокорпусни кошери,хибридна система.

  4. #324
    Автор
    Регистриран
    16.03.2011
    Мнения
    103
    Пчеларски район
    с.Гълъбник Община Радомир
    Колеги, утре 09,05 от 8:30 до 10:00 ще пръскат пшеница в района на с. Владимир. Препарата е "Секатор".
    Полупланински район 700 м.н.в.
    8 рамкови многокорпусни кошери,хибридна система.

  5. #325
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Липата цъфти и се рони от жегата.Магазините полупразни.На лошо върви тая година.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #326
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    В Софето чудно време, сутринта скреж по колите, на обяд пчолки летают и събират яко:
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	4dd6bc967b2c4517.jpg
Прегледи:      64
Размер:	364.4 KB
ID:	11718
    и така, пиейки си кафенцето в обедната почивка, поглъщайки поредната неизядена училищна закуска, подарък от щерката и гледайки ги как усилено се трудят под монотонния акомпанимент, носещ се от стерео уредбата на автомобила ми, звучащ нещо от сорта на дупсс,дупсс,дупсс, се зачудих: Защо, по дяволите, колегите масово свалят магазини и зазимяват края на Юли и началото на Август при положение че има паша до никое време? И в този момент усещам как устата ми се разтяга в самодоволна усмивка, сещайки се, че в Д.Д-к имам оставени два кошера с по един магазин (за дообиране)и си казвам: А късмет де, ами ако ги напълнят що ще чиня? Ех как ми се искаше тук да беше и Д.Друмевски, поредният с това име, Повелител на пчелите, Крал на Ройливите,Първаците и Вандалите и да ме удостои с малка част от хилядолетните си мъдрост и опит, коментирайки вероятността това все пак да се случи, и какво се прави при такъв казус...

  7. #327
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    В Софето чудно време, сутринта скреж по колите, на обяд пчолки летают и събират яко:
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	4dd6bc967b2c4517.jpg
Прегледи:      64
Размер:	364.4 KB
ID:	11718
    и така, пиейки си кафенцето в обедната почивка, поглъщайки поредната неизядена училищна закуска, подарък от щерката и гледайки ги как усилено се трудят под монотонния акомпанимент, носещ се от стерео уредбата на автомобила ми, звучащ нещо от сорта на дупсс,дупсс,дупсс, се зачудих: Защо, по дяволите, колегите масово свалят магазини и зазимяват края на Юли и началото на Август при положение че има паша до никое време? И в този момент усещам как устата ми се разтяга в самодоволна усмивка, сещайки се, че в Д.Д-к имам оставени два кошера с по един магазин (за дообиране)и си казвам: А късмет де, ами ако ги напълнят що ще чиня? Ех как ми се искаше тук да беше и Д.Друмевски, поредният с това име, Повелител на пчелите, Крал на Ройливите,Първаците и Вандалите и да ме удостои с малка част от хилядолетните си мъдрост и опит, коментирайки вероятността това все пак да се случи, и какво се прави при такъв казус...
    Хубава история, нооооо...очакваме продължение!

 

 
Страница 33 от 33 ПърваПърва ... 23313233

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •