Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 23
  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски

    Фирма ВИМЕКС-М

    Здравейте.Лятото бях си закупил корпуси от тази фирма вимекс-м http://vimeks-bg.com/index.php?see=dyna в която твърдят че работят много качествено и съответно цените не бяха евтини,та като ми пратиха корпусите ми се сториха че не са изработени качествено и на места имаше цепки,боядисах ги и ги закарах на пчелина.Днес отивам и се заглеждам в тези корпуси които са от тях че всичките са се нацепили здраво next_mad;
    Колеги много внимавайте с тези мошеници
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    23
    И аз имам няколко кошера от техните, но съм нямал никакви проблеми.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    27.01.2012
    Мнения
    39
    За да не изглежда че някой прави мръсно на фирмата без причина , покажете снимка на нацепените кошери , за още по достоверно фактура за кошерите -името и лични данни скрийте.Щото сега се борят 2 мнения -лошо и добро .
    Мед ям всякакъв .

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2011
    Мнения
    248
    Имам 6 ЛР от тях и не са мръднали. Сигурен съм че няма и да мръднат. Изработката граничи със съвършенство. Сигурен съм, че вашия случай е частен и ако проведете телефонен разговор, ще ви обърнат внимание и решат проблема.
    Странно е това, че подобни проблеми се коментират точно по това време на годината, звучи доста конспиративно, дано не съм прав.

  5. #5
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Не взимам страна ,ще питам пак колегата ,да не би да не съм разбрал ,като ходя да го видя след 10 дена ,ако е така ще направя снимки на кошери те му (ако може да приложи фактура бих постнал тук ,ако ли не нека мнението ми се счита за грешно и лъжливо) прави сте ,така не е етично ,може да направим лошо на добър производител...вземам си думите назад и моля модератор да изтрие мненията ми по темата.

    МОДЕРАТОР
    Изпълнявам искането ти,като оставям само този последен пост с молбата ти.По-късно ще премахна и него.

  6. #6
    Аз имам само един кошер 10 рамков на Вимекс и не е мръднал. Не са станали по голяма бройка от този производител поради поне за мен високата им цена.
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  7. #7
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Аз съм един от феновете на тази фирма. Имам и миналогодишни постове. Но това, което видях това лято ме разочарова....

  8. #8
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    Колеги просто исках да ви споделя какво съм си купил от тях и че съм останал много разочарован.Целях единствено да сте внимателни с тях,а не като мен да ги вземеш по еконта.Снимки ще направя като ходя до пчелина и ще ви покажа.
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    23
    М/у другото поразпитах и наистина има и други, които не са доволни от кошерите на Вимекс и им са се изметнали корпуси и имат пукнатини. Явно нещо недоглеждане в партидата на дървесината. Тази тема за мен доказва, че дори фирма като Вимекс може да се изложи и всички трябва да внимаваме какво и от кого купуваме без значение с каква репутация се ползва.

  10. #10
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    Ето снимки


    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

 

 
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •