Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 18

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян

    Онлайн магазини за пчеларски стоки и оборудване

    В тази тема ще коментираме онлайн магазините. Кои са добри, кои не, обслужване, цени, отговарят ли стоките по описание.

  2. #2
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    Ще започна темата с един отрицателен коментар. Надявам се ако собствениците влизат във форума да си вземат някаква бележка и в последствие да покажат, че е така.
    Вчера правя поръчка от магазин Балмина- гр. Русе, която е на стойност 25.00 лв. В сайта им беше записано някъде, че ще ми бъде изчислена цена за транспорт. Получих i-mail, че пратката ми е обработена и стойността е 25.00лв., цена за доставка нямаше. Днес получавам съобщение, че пратката ми е пристигнала и дължа общо (тъй като беше с наложен платеж) 34.26 лв., което ще рече 9.26 лв. за доставка. Аз очаквах стандартна пратка 4-5 лв. Като звъннах в Еконт ми казаха, че цената е такава, тъй като пратката е взета от магазина на изпращача (което не е споменато никъде в сайта им). И се получи така, че вместо да ги взема нещата от тук за 26-27 лв. + транспорта ми в София още 2-3лв. общо около 30.00 лв. аз ще дам 34.26 лв. Поръчах ги онлайн (предполагам, че ще питате тогава защо, като очакваната цена е една и съща) защото офиса на Еконт е до входа в който живея и нямаше да обикалям напред, назад в тези жеги. И да завърша малко по- позитивно ще кажа, че стоките им са с добро качество, харесват ми. Надявам се собственикът на сайта, ако влиза във форума след няколко дена да напише, че е направил необходимите корекции.

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Ха-ха, от умрял писмо.

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    Аз нямам в предвид да ми върнат някакви пари, а просто да е упоменато някъде в магазините им, че условията на доставката са такива, ориентировъчните цени на доставката са еди какви си и т.н.

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.05.2013
    Мнения
    784
    Пчеларски район
    Карлово,Своге,Храбърско
    Аз пък за магазин Пеликан: Пчеларски гащеризон поръчвам и пушалка! Изрично пиша с големи букви какъв размер искам, в случая L, а получавам XL и пушалката не отговаря на тази на снимката! Звънях, до магазина такива имали в момента! Ползвам ги, но така ме отблъскват да поръчвам, предпочитам да загубя повече пари, но да отида и да си го взема лично!

  6. #6
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    За пеликана бях писал преди 2 год., поръчвам си някакви неща (не помня точно какво беше), имаше и нещо остро и освен това 2кг. гориво за пушалката. Всичко беше сложено в един кашон, който беше 3 пъти по голям от пратката и нищо не беше укрепено вътре. Познай какво беше станало вътре. От разпрашени и начупени пелети, не можех да си открия другите неща.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от viktor tit Виж публикацията
    Аз нямам в предвид да ми върнат някакви пари, а просто да е упоменато някъде в магазините им, че условията на доставката са такива, ориентировъчните цени на доставката са еди какви си и т.н.
    Те, ако не работят с мушенгии ,трябва да затварят.

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Аз пък ще се изкажа позитивно за фирмения магазин на Лега, във Варна мисля че беше. След като се бях прецакал с един лак за бележене на майките от Асланар, който за нищо не ставаше (в 16 часа установявам това), веднага звъня на човека от Лега че спешно ми трябва лака и на другата сутрин го получих в офиса на Еконт срещу стандартната цена „от офис до офис“ и към 12 на обяд получих обаждане от човека на Лега, искаше да се увери че пратката е стигнала до мен защото знаеше че ми е много спешна ......

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •