Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 10 от 28 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 91 до 100 от общо 273
  1. #91
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от asusat Виж публикацията
    Интерсно какви появи през 2020 г.

    Това е добре че искаш да информираш хората,но голяма част от тях не разбират руски.Така че се обесмисля да се пускат клипове на чужди езици ако не са преведени.

    П.П.- Не искам да те засегна по никакъв начин.Същото се получава и когато е на английски.Гледат ги една шепа хора.
    Забелязах че това което говорят лекарите и военните е едно към едно с това което се говори в клиповете които аз качвам.Въпреки че се отричат от Русия всички те са взели дипломите си там.Което от своя страна означава че владеят отлично руски.Далеч съм от мисълта да обсъждам политиката в БГ.
    Този пост е редактиран от batipej4o; 24.05.2020 в 15:08.

  2. #92
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Клиповете в Тубата имат и автоматичен превод,не винаги е напълно точен превод,но общо взето се разбира.Разбира се,че който иска да се информира и има интерес,не можеш да го спреш. А който е атеист и спори,също не можеш да го спреш.Зависи кой е любознателен и попиващ истината.Разни хора,разни идеали

  3. #93
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от asusat Виж публикацията
    .....Зависи кой е любознателен и попиващ истината.......
    Ще си позволя да те поправя, колега.
    ...попиващ информацията, а не истината.
    Мисля, че истината се доказва.

  4. #94
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan
    ...попиващ информацията, а не истината.
    Мисля, че истината се доказва.
    Аз мисля че колегата точно това е искал да каже но се е объркал.

  5. #95
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от asusat Виж публикацията
    Въпрос: От къде идват руснаците и през къде са минали, че са натрупали тези знания?

    Българите през дългия си път от Плеядите до земята не са срещали извънземни и се налага да се учат от другите.
    Извод: Или няма извънземни, като изключим българите, или ако ги има те са невидими.
    Защо няма извънземни на земята?
    Ами като дойдат и гледат филми като: https://www.youtube.com/watch?v=HYUd7AOw_lk , колко ли време ще останат?

    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Аз мисля че колегата точно това е искал да каже но се е объркал.
    Не се е объркал. Написал е това което е искал да напише.
    Друг е въпроса дали вярва в това което пише или се шегува.
    Този пост е редактиран от zapstojan; 27.05.2020 в 09:01.

  6. #96
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan
    ............ или се шегува.
    Според мен човека така вижда нещатата и така ги представя.Всеки има право на глас.

  7. #97
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Това дали е монтаж ?
    https://novotopoznanie.com/ostani-vk...lo-prisastvie/

  8. #98
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от asusat Виж публикацията
    Това дали е монтаж ?
    https://novotopoznanie.com/ostani-vk...lo-prisastvie/
    НАСА -мълчи, а какво казва -Роскосмос.

  9. #99
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    НАСА -мълчи, а какво казва -Роскосмос.
    Роскосмос ​чака писмения доклад на пилотите на "летящите чинии" от полетите над САЩ.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #100
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o

    И малко извън темата,но е интересно,като история.
    Искам още да ви разкажа,само че по спомен ,защото от доста време търся два клипа,но немога да ги открия.
    В първият се разказва за един случай,в който някакъв руснак вдигал някакви бетони блокчета и изведнъж усетил парещи болки в коремната област.Веднага се отправил към болницата,и с последни сили се добрал до там.В болницата се оказало,че е стомашен кръвоизлив.На помощ се притекъл някакъв човек,от който му преляли кръв.Какво било най интересното? След време в този човек се появило влечение към искуството.Не си спомням точно какво.Преди това въобще нямал влечение към него.Когато се поитересувал за човека,от който му прилели кръв се установило,че и той се занимава със същото искуство.

    Във втория клип се разказваше за една история на един човек с донорско сърце.Този човек преди да му бъде напрабена операцията бил тих и скромен човек.Но след смяната на сърцето в него се появило влечение да спортува.И след пълното възтановяване започнал да спортува.Най загадачнот било,че след пълното възтановяване започнал да вдига големи тежести,коит преди никога не е могъл да вдигне.Водещият разказва,че американските лекари били много добре запоснати с тези неща.И когато предстояла операция на пациент за подмяна на сърце,внимателно запознавали клиента си с възмозните последствия.А проблемът бил,че ако донорът бил склонен към насилие и убйства,това можело да се пренесе и на пациента.Поради тази причина лекарите прдлагали и искуствено сърце.
    Внезапно излезе клипа описан по горе.

    https://www.youtube.com/watch?v=4zMmf_Q2A_g

    И още един лкип как в Япония си избират работнищите по кръвната група.

    https://www.youtube.com/watch?v=1oeOeCtAuU8

    Снимка от клипа.
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-05-28 17-00-51.png
Прегледи:      57
Размер:	331.4 KB
ID:	10436

    Явно сега му било времето да го кача този клип.

    За тези бели кълба казват че били мини летящи апарати с искуствен диалект.Пращали ги на разузнаване.В едни от тях имало иследователска апаратура.В останалите имало парализитиращи устройства и отбранително оръжие.
    А защо никой не намирал останки от корабокруяения?Защото ивънземните събирали до микрон всички останки.
    Тов с летците едва ли някой ще каже какво е видял.На момента ги сваляли от самолета и край с кариерата.Тчака поне твърдят руските летци в тубата.Има много клипове по този въпрос.

 

 
Страница 10 от 28 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •