Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 17 от 28 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 161 до 170 от общо 273
  1. #161
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Ако ви се гледа и имате време за гледане ,то изгледайте този този филм Farscape Season 1.2.3.4. Дали всичко във филма е тотална измислица ,или развинтена фантазия! Може би,това чака всички нас !

  2. #162
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Ето и едно същество,което казва от коя планета идва !
    https://www.youtube.com/watch?v=coV-...B1%D0%B2%D0%B8

  3. #163

  4. #164
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Здравейте.Случайно попаднах на поредицата Капитан Бил и се оказа че има нов клип.Нали знаете че Гугъл никога не забравя и дори след години ти напомня къде си влизал.Ще се опитам да преведа актуални неща към днешна дата.

    ............Големият проблем в момента е че голяма част от населението вярва че чудотворната ваксина ще сложи край на синтетичната пандемия .Тя не може да се спре или контролира с каквато и да е ваксина въпреки твърденията на вашите лаборатории.Реално действителността е че населението се заразява с нано частици с които се цели да се промени ДНК-то на човека.Управлява се дистанционно с помощта на цифрови кодове.............
    ............Хлорид магния може да подобри работата на вторичното кръвообращение като разреди кръвта и ще му помогне да работи по ефективно.Оксид магния също помага на кръвообращението като разтваря нежелателните калцификации в урината отделяща се в бъбреците...................
    ..........Единствения метод да се зарази човек с нано технологии е подкожна инфекция.Човек да се заразен от храна или вода е невъзможно.Организма изхвърля нано частиците както останалите отпадъци.Нано компонентите за да бъдат ефективни те трябва да попаднат в кръвта,вените или артериите .От там чрез активация те достигнат по лесно до програмираното предназначение.Те наподобяват електрически механични микроскопични октоподи.........
    ..........Органически добавки могат да се вземат само когато тялото е в ограничен синдром.В останалите случаи тялото само се се справя с недостига.И понеже голяма час от храната която ползвате преминава през химична обработка вие трябва да поддържате киселинния си баланс на тялото.За да предотвратите натрупването на калцификати в тялото е добре да приемате по 30-40 мг хлорид магний на ден разтворени в един литър вода.Това е напълно достатъчно а с останалото тялото ще се справи само......
    .....Лекарствата трябва да лекуват хората а не да ги убиват.......
    ......2020 година се проведе най големия експеримент на вашия елит.Той иска да провери до колко населението ще повярва в това че изкуствено произведен елемент може да се възпроизведе и може да зарази други хора.За целта бил модифициран тежък грипен вирус който атакува белите дробове и бил представен като Ковид 19.Което на практика се явява фантазия и ковид не съществува......
    .....За вас 2021 се оказва важна година в която трябва да вземете важни решения едното от което да се откажете от ваксинация при каквито и да е обстоятелства.....
    .....Все още голям процент хора виждат нещата такива каквито очила им сложат....

    Говори още за Земята,Луната,Марс,Венера,б удистите,психопатите,черни я рицар, буда,вредителите по растенията и др.
    За красноярските каменни йероглифи казва че това били знаци оставени от древна цивилизация която била отбелязала къде и какви изкопаеми са били намерени.
    За левитацията се извинява като казва че при него няма информация за човек който е роден на земята и който да може да използва такаве.Ако това е ставало то е било с чужда помощ.Също казва и за бога с много ръце.Такъв бог не е имало.
    За лечението с ултразвук препоръчва да не се практикува от хора които не знаят за какво точно става дума.Дава за пример автомобилния двигател.Казва че когато двигателят се ползва неправилно частите му се износват и трябвало да се заменят с нови.
    Още казва че ваксинирането е необратим процес.
    Искам да отбележа че това е само превод и автора няма претенции за достоверност.
    Разказите на Капитан Бил се срещат още на английски,испански и на сръбски мисля но може и да е на подобен на него език.

    https://www.youtube.com/watch?v=OUz2MOVeEzU

  5. #165
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    ...Случайно попаднах ...
    И аз случайно попаднах:"Дъската и хлопа на моята каруца, господине. Плеще като учен човек: ни сама разбира, ни другите й разбират."
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  6. #166
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Не го знам тоя Капитан де Бил какво е пил, ама като юнга се е напил!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #167
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Аз съм контактьоор.През 1999 година за първи път се стещнах с чуждопланетяни.Това се случи когато бях на 13 години.Тогава видях огромен светещ кораб с триъгълна форма.На него имаше няколко прозореца които светеха в бяла светлина.От него излязоха 5 същества които нямаха шии и на главата си имаха по три очи кито светеха.Единият от тях с мъжки глас и на чист руски език ме попита ти коя си?И аз го попитах а ти кой си? Той ми отговори:Аз съм Кирхитон.Аз му отговорих:Аз съм Ирина.Той ме попита:Искаш ли да летиш с нас?Тя:Къде?Той:Там където ние живеем.Тя:Не мога защото мама ще се тревожи за мен.Той и казал:Засечи и ще видиш че точно след 2 минути ти ще бъдеш отново тук.
    Водещия пита?:Как протичат вашите контакти днес?Ирина:В днешно време нещата много се измениха.С мен вече се свързват и други представители от други планети от междозвезния съюз.Искам да добавя че в нашета галактика съществуват 727 цивилизации които имат тела като нас.И десетки пъти повече цивилизации които имат плазмоидни тела или още те се наричат тънки които са образувани от енергия.Питащият:А защо точно вас избраха за контактьор?Ирина:Да за ги попитах и те ми отговориха следното:От 727 хоманоидни цивилизации 116 са членки на междузвездния съюз.Планетата Земя не влиза в този съюз.Обяснил още че ние не сме били готови за контакт с тях и затова те нямали право на контакт с нас.А защо са избрали точно мен? Те подбират тези хора които имат същите вибрации на тялото както техните с което предпазвали техните тела от заболявания.На втората среща ме отведоха на тяхната лунна база да ми поставят чип.Питащият:А къде е сега този чип на кое място го поставиха?Ирина:С рентген или магнитни вълни не може да се открие.Това не е толкова прост чип.Той се поставя от учените на галактическия съюз.Той не е изграден от прости органични съединения а от био полимерни материали.Изработвал се така че да прилича на част от нерв или на част от друг орган и да не можел видимо да се различи от него.

    https://www.youtube.com/watch?v=mopkuMgz90Q

  8. #168
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Много хора да не казвам всички не ми вярава,че мога да разговарям с пчелите.Тая дарба ми я да де някаква сила преди време когато живота ми от човек с възможности реших да стана пак най доле от стълбата.Видях тунела/не тоя на Витиня дето свети много/,а в него пчели,ама много пчели.Бият ме у глъвъта,но не жулят...След тунеля ми се яви един чичка в бяла одежда и ме поведи по едни полета с едни други ора с бели одежди и въвряхме,вървяхме незнам колко време,но като се събудих си знаех езика на пчелите и можех да съм вече Врач известен.Тая сила ме запозна с много знайни топ Пчелари в БГ,тая сила ми помогна да кандидатствам по програми да ме удобря,но първо ми показа истинското лице на тия програми преди да ме одобри,тая сила ми показа какви всъщност са много пчелари в БГ/алчни и мрънкащи без пчели/.Тая сила ми показа,че лесно нема и зада забогатее пчелар трябва да е братчет на Захари или на Инверт Бакърджиев...От скоро вече и на Питкан/Не оня от острова.../Мога да пиша още,но надали някой ще ми поверва,че една сила ме научи на езика на пчелите...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #169
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Сега като се замислих май тоя с бялата одежда ме взе от кръчмата...Май заради това дето ми дадоха не пих 6години даже и бира...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #170
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Много хора да не казвам всички не ми вярава,че мога да разговарям с пчелите.Тая дарба ми я да де някаква сила преди време когато живота ми от човек с възможности реших да стана пак най доле от стълбата.Видях тунела/не тоя на Витиня дето свети много/,а в него пчели,ама много пчели.Бият ме у глъвъта,но не жулят...След тунеля ми се яви един чичка в бяла одежда и ме поведи по едни полета с едни други ора с бели одежди и въвряхме,вървяхме незнам колко време,но като се събудих си знаех езика на пчелите и можех да съм вече Врач известен.Тая сила ме запозна с много знайни топ Пчелари в БГ,тая сила ми помогна да кандидатствам по програми да ме удобря,но първо ми показа истинското лице на тия програми преди да ме одобри,тая сила ми показа какви всъщност са много пчелари в БГ/алчни и мрънкащи без пчели/.Тая сила ми показа,че лесно нема и зада забогатее пчелар трябва да е братчет на Захари или на Инверт Бакърджиев...От скоро вече и на Питкан/Не оня от острова.../Мога да пиша още,но надали някой ще ми поверва,че една сила ме научи на езика на пчелите...
    Данчо вземи си смени дилара а транквиланти нещо да си приемал

 

 
Страница 17 от 28 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •