Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 28 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 60 от общо 273
  1. #51
    Наблюдател
    Регистриран
    17.01.2018
    Мнения
    7
    Колкото и да се закачаме, темата за НЛО е сериозна ! Мисля. че си уцелил същината на феномена ! Заговориш ли за НЛО то в разговора, рано или късно се появяват светлини, звезди, великани, дракони, змеьове, рептили, кралски фамилии, екстрасенси, Дънов, Ванга и тайни знания. Т.е. тюрлюгювеч. А това е защото същината на всички гореизброени е еднаква и тя е окултизма ! През 2019г. всяко дете в детска градина по целият свят без никакво затруднение би нарисувало летяща чиния и извънземен. Все едно си отглеждат такова в къщи а над главите им редовно да прелитат НЛО. Преди сто години такава задача би била непонятна не само за децата а и за техните родители. Защо ? Нали "летящи светеци, огнени колесници" са описани от Махабхарата, от китайският Император Хуан-ди през 26 век преди Хр. та дори и в по-новият от изброените Вехт Завет а Библията. И никой не е свързвал светещите колесници с инопланетяни. А през наше време веднага ги нарекохме "извънземни". Защото ние от 20-21 век го искаме да е така ! Живеем във времена на тотална медийна пропаганда. Хората започнахме да вярваме във всякакви глупотевини които всякакви учени и авторитети ни обливат из интернета. Ние, обърканите, бездуховни хора на съвремието имаме нужда някой да дойде и да ни даде отговори, технологии и безсмъртие. Да попитаме аджеба вие Клингоните с какво третирате срещу акар ? До такава степен го желаят това, че на 20 септември организирани през фейсбук в Невада 1,5 млн. човека се канят да щурмуват Зона 51. (https://rtvi.com/takoe-/see-them-aliens/) А толкова векове преди нашият природата на явлението НЛО не е будила нито страсти нито спорове. Била понятно за всички Християни.

  2. #52
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Доло- горе е така ама не баш,..........................То има много интерсни хипотези ама тия с усмирителните ризи не спят, та да не се задълбочаваме.
    Здравейте.Много силно преживяваш написаното по горе.Аз допускам че в последния клип който качих,жената може да има слушалка в другото ухо и някой да и чете предварително подготвен сценарий.А това момче може да си прави само реклама.Според мен има 3 варианта:Първият е тази женица да казва истената.Втотият вариант е това момче да изгледало много клипове и да е написало този сценарий.И третия вариант е да е помолило друг да го напише.Но доколкото знам тези които пишат такива неща ги пишат само за пари.Така че остават първи и втори вариант.
    Между другото се говори,че Укрсйна е държавата,която има най много разсекретена информация по тази тема.След нея били руснаците.Проблемът е че не разбирам украински и долавям неща само от руско говорящата им част.
    Мисля да не пиша повече ,защото форумът се превърна в Х форум.Някой съфорумци много се дразнят.

  3. #53
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Здравейте.Много силно преживяваш написаното по горе.Аз допускам че в последния клип който качих,жената може да има слушалка в другото ухо и някой да и чете предварително подготвен сценарий.А това момче може да си прави само реклама.Според мен има 3 варианта:Първият е тази женица да казва истената.Втотият вариант е това момче да изгледало много клипове и да е написало този сценарий.И третия вариант е да е помолило друг да го напише.Но доколкото знам тези които пишат такива неща ги пишат само за пари.Така че остават първи и втори вариант.
    Между другото се говори,че Укрсйна е държавата,която има най много разсекретена информация по тази тема.След нея били руснаците.Проблемът е че не разбирам украински и долавям неща само от руско говорящата им част.
    Мисля да не пиша повече ,защото форумът се превърна в Х форум.Някой съфорумци много се дразнят.(Моята работа е същата като оня където казал всичко коз и останалите рекли –откъде дойде този ,само ни развали играта.
    Аааа, почивам си и скучая чакам да мине жегата, че пчелите пък и на мен им е дискомфортно сега, не се вживявам чак толкова по скоро се базикам с някой форумни вълци със закостеняло мислене закърмени с търтиев хомогенат и радиотелевизионни лъчения на новото ни време.Срарите живеят в миналото, младите в бъдещето а няма фенове на Лао Дзъ да са тотално в настоящето.
    П.П.Иначе темата е интересна за моята персона и макар вече да не пиша често тук Бай Трендафил ме изкуши с тая тема един вид интелектуален гъдел.

  4. #54
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от ruevit Виж публикацията
    Колкото и да се закачаме, темата за НЛО е сериозна ! Мисля. че си уцелил същината на феномена ! Заговориш ли за НЛО то в разговора, рано или късно се появяват светлини, звезди, великани, дракони, змеьове, рептили, кралски фамилии, екстрасенси, Дънов, Ванга и тайни знания. Т.е. тюрлюгювеч. А това е защото същината на всички гореизброени е еднаква и тя е окултизма ! През 2019г. всяко дете в детска градина по целият свят без никакво затруднение би нарисувало летяща чиния и извънземен. Все едно си отглеждат такова в къщи а над главите им редовно да прелитат НЛО. Преди сто години такава задача би била непонятна не само за децата а и за техните родители. Защо ? Нали "летящи светеци, огнени колесници" са описани от Махабхарата, от китайският Император Хуан-ди през 26 век преди Хр. та дори и в по-новият от изброените Вехт Завет а Библията. И никой не е свързвал светещите колесници с инопланетяни. А през наше време веднага ги нарекохме "извънземни". Защото ние от 20-21 век го искаме да е така ! Живеем във времена на тотална медийна пропаганда. Хората започнахме да вярваме във всякакви глупотевини които всякакви учени и авторитети ни обливат из интернета. Ние, обърканите, бездуховни хора на съвремието имаме нужда някой да дойде и да ни даде отговори, технологии и безсмъртие. Да попитаме аджеба вие Клингоните с какво третирате срещу акар ? До такава степен го желаят това, че на 20 септември организирани през фейсбук в Невада 1,5 млн. човека се канят да щурмуват Зона 51. (https://rtvi.com/takoe-/see-them-aliens/) А толкова векове преди нашият природата на явлението НЛО не е будила нито страсти нито спорове. Била понятно за всички Християни.
    Относно пропагандата отговора е лесен мисля , че се нарича ,,Принципа на 100 те маймуни,, .Заслужава си да се прочете за този научен експеримент.Той принципа е универсален за Вселената, затова идват такива като Петър Дънов чат пат.

  5. #55
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Мисля да не пиша повече ,защото форумът се превърна в Х форум.Някой съфорумци много се дразнят.
    Пиши, пиши. Има нужда и от други теми, нищо, че форума е пчеларски. А който се дразни, да влиза само в тези теми които го вълнуват.

  6. #56
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.08.2018
    Мнения
    208
    Темата си е добра. Не се хули никой така ,че няма защо и да се сърди. То нали и в светите писания ясно е казано: Бог дошъл от небето, направил каквото трябва и си отишъл пак на небето. Може да са били и повечко, както са мислели например гърците и римляните, но по-удобно е да е един. Бае ви Ван Хелсинг вика пък, че са били бая и са дошли заради златото па като им писнало, взели, че изтипосали нас. Аз си мисля, че преди това са пробвали с маймуните ама нейсе. Мисля също, че едва ли златото е причината а по скоро молитвите, макар и златото на планетата да го смениха с хартийки та знае ли се къде е. Как са дошли, как и защо са ни направили? В мига в който го разберем ставаме богове. Не се вписваме някак в природата, нямаме никаква връзка с нищо, затова си мисля, че сме донесени, донесени а не дошли, да речем във вид на глина.

  7. #57
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Алексиев Виж публикацията
    Темата си е добра. Не се хули никой така ,че няма защо и да се сърди. То нали и в светите писания ясно е казано: Бог дошъл от небето, направил каквото трябва и си отишъл пак на небето. Може да са били и повечко, както са мислели например гърците и римляните, но по-удобно е да е един. Бае ви Ван Хелсинг вика пък, че са били бая и са дошли заради златото па като им писнало, взели, че изтипосали нас. Аз си мисля, че преди това са пробвали с маймуните ама нейсе. Мисля също, че едва ли златото е причината а по скоро молитвите, макар и златото на планетата да го смениха с хартийки та знае ли се къде е. Как са дошли, как и защо са ни направили? В мига в който го разберем ставаме богове. Не се вписваме някак в природата, нямаме никаква връзка с нищо, затова си мисля, че сме донесени, донесени а не дошли, да речем във вид на глина.
    Има такава хипотеза, че извънземна цивилизация ни е създала като работна ръка за копаене на злато. Пристигнали са с помоща на планетата Нибиру, която и в момента идва към нас. А как сме останали тук? Имало е двама владетели. Единия е искал да ни унищожат, а другият да ни оставят. Водила се е война за това, но в крайна сметка сме оставени. Сега идвайки отново на Нибиру не се знае дали пак няма да има наши създатели на нея, за да проверят какво е станало с нас след толкова време.

  8. #58
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от Алексиев Виж публикацията
    Темата си е добра. Не се хули никой така ,че няма защо и да се сърди. То нали и в светите писания ясно е казано: Бог дошъл от небето, направил каквото трябва и си отишъл пак на небето. Може да са били и повечко, както са мислели например гърците и римляните, но по-удобно е да е един. Бае ви Ван Хелсинг вика пък, че са били бая и са дошли заради златото па като им писнало, взели, че изтипосали нас. Аз си мисля, че преди това са пробвали с маймуните ама нейсе. Мисля също, че едва ли златото е причината а по скоро молитвите, макар и златото на планетата да го смениха с хартийки та знае ли се къде е. Как са дошли, как и защо са ни направили? В мига в който го разберем ставаме богове. Не се вписваме някак в природата, нямаме никаква връзка с нищо, затова си мисля, че сме донесени, донесени а не дошли, да речем във вид на глина.
    Здравейте.Чувал съм и друга хипитеза:Че маймуните са произлезли от човека.Възможно е те даса несполучлив опит да се създаде друг вид раса.

    А това с богобете съм чувал следното:Тези горе рекли на един човечец „Ние не сме богове и не знаем защо ни се кланяте.Ние сме само по развити от вас.

    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Има такава хипотеза, че извънземна цивилизация ни е създала като работна ръка за копаене на злато. Пристигнали са с помоща на планетата Нибиру, която и в момента идва към нас. А как сме останали тук? Имало е двама владетели. Единия е искал да ни унищожат, а другият да ни оставят. Водила се е война за това, но в крайна сметка сме оставени. Сега идвайки отново на Нибиру не се знае дали пак няма да има наши създатели на нея, за да проверят какво е станало с нас след толкова време.
    Аз съм чувал следната хипотеза,казана от „Моя човек Б“ Тя е следната: Така наречените „извън земни“заменяли технологии срещу диаманти(брилянти) В техните кораби имали устройства ,които приличаки на кутйки.В тях поставяли брилянтите и те им служели ,като гориво.Колкото по-голями били ,толкова по дълго време им издържали.Казва още че с тези кутийки можели още да улавят човешки души на умрели хора.Душата в сравнение с брилянта била като неизчерпаем източник на енергия.В тубата сим срещал много клипчета ,на които се вижда как летящи чинии кръжат над главите на американските войници.
    И още много неща е казал човека Б но когато му дойде времето.

    Това е преводна 2 и 3 клип.До колкото разбирам руски.

    Аз не съм сам на този кораб Има представители и от други цивилизации.Единият от тях има тънко тяло,голяма глава и големи черни очи.Корабът не преднадлежи на моята цивилизаця.Ние сме учени които събираме информация,митове ,легенди и култура.Ние нямаме право да се месим на живота на земята.Това право имат само създателите на тази планета.Създателите изглеждат така.Прилича на човек от земята но с друга вибрация.С мъжко лице,без брада-гладко.Изглеждат млади но всъщност не са толкова млади.Очите им са сини.Външно слаби с черни дълги коси.Дрехите им са бели и светят.Коланите им са нито червен нито розов.Немога да ги определя.Името на този който е с нас е Сатериймий.Той е един от деветимата на кораба,който следи да не нарошом определени закони.Той следи да не навредим на тези цивилизации.Следи за изпълнението на закона,дори и в нас да няма такова желание.Също да не говорим със земните хора.
    Говори за друга експедиция до земята.Ние се намираме на един голям диск на който има 50 по-малки диска.Ние отиваме до началника на експедицията.Това е този с белите дрехи-един от създателите на земната цивилизация.Трябва да му кажем с каква цел е нашата експедиция.И то съвсем подробно.Тогава той решава дали да разреши контакт със хората на земята.Всичко което става на кораба се записва.Един от нас избира човек от земята за иследване.Името му е Хареми.Този Хареми има глава като на гущер и опашка.Това е жена.Ние избираме един от огромното племе,които строят пирамидите.Преди това там е имало огромен кораб със същата форма.Те си мислят че ако повторят същата форма ще могат да се доберат до друга планета.Ние сме извън кораба.Тъмно е.Защо има толкова малко звезди?Луната е по-голяма и по близко.Аз имам тръба,която е куха и излъчва вибрации на които работи мозъка.С нея ще парализираме избрания човек.Тя излъчва вибрации,които прекратяват връзката между мозъка и нервната система.Човек вижда и чува но неможе да се движи в течение на 30 минути.Работи на разтояние 20 м.Виждам пирамида,голяма,недовършен а.От нас излиза лоша миризма и всички животни бягат.Изключително много разтителност и гори.Аз съм с още един от мойта раса.Името му е Химоре.Виждам къщи като хижи.Там има много кучета но те бягат,от нашата миризма.Ние се приближаваме до една жена.С тъмна кожа като циганка.С дълги черни коси,около 50 години.Тя се приближава и ни гледа.Неможе да разбере какво вижда.Какви са тези бели и високи мъже.Стои на едно място.Какво точно говори ,аз не разбирам.Аз и казвам мисленно ела при нас и се приближаваме към нея.Тя се обръща,но аз насочвам тръбата и я парализирам.Тя се прегъва и остава неподвижна.Ние я вземаме и отнасяме в кораба.Тя всичко вижда но неможе да се движи и диша тешко.Ние сме вече в диска но не в този а в по големия.Там ни чака началника на експедицията.Той е представител от създателите на тази цивилизация.Той я преглежда и казва,че ние не сме нарушили нейното физическо тяло и можем да продължим изследването.Ние я слагаме на мазата и я отнасяме в нашата част на кораба.Разполагаме с такава апаратура която показва състоянието на мозъка,неговите вълни,вътрешните органи и даже тези енергетически структури,които не са извесни на земята.Ние сме длъжни да изучим устройството и функциите на хибрида и да докладваме на нашето правителство.Тя е хибрит на тези раси,които са я създали и на още други,които допълнително са внесли изменения.Ние наблюдавахме графиката,която беше,като звезда.Тя показва нивото на налягането на кръвообращението,притока на кислорода в тялото,обмяната на веществата,генетически структури,пълен хромозонен набор.Аз съм длъжен да разбера,как хромозония набор влияе на нервната система на тези същества.Кои гени могат да се изменят,за да се измени човешкото съзнание.Аз съм длъжен да събера информация,която ще се ползва не само от нешата цивилизация и ще бъде достъпна за всички.В момента аз изучавам нейнйя хромозонен набор и какви изменения мога да внеса.Ако аз направя в нея неправилни изменения,то тя ще бъде мутант,който няма да може да съществува на това ниво,за което тя е създадена.Ние вземаме решение какво би се получило ако вземем хромозом от друга раса,например Х5 заменим с Х10.Хората имат 46 хромозома,а Хера имат 102 хромозома.Можем да извадим само няколко точки от тези 102 хромозома с нашите микро инструменти и да ползваме само тях.След това тази информация се запаметява в нашия компютър.Не това не е копютър а една топка в която се запаметява тази инфотмация.В този момент жената започва да се пробужда и да издава странни звуци.Аз и казвам:АНУМАКАРОШ -което означава„Човек ти си в безопасност“Тя имаше спазъм и кислорода не и достигаше.Ние оправихме това и взехме генетически материал.Генетични изменения не сме правили.

    В третия филм се говори за смъкването на жената от кораба.
    Тя се пробудила,но неможела да разбере какво и казват.Телепатичният и канал бил затворен.Тогава решили да я парализират отново и да я оставят недалеч от нейната къща.Но възникнал следния проблем.Можело докато се съвземе да я разкъсат дивите животни.След това и показали тръбата и направили знак,че ако не тръгне след тях ще използват тръбата отново.Казва се още че който един път е опитал действието на тръбата,повече не искал това да се повтаря.След това я завели при предстсвитела на създателите на нейната цивилизация.Тя започна да гледа.че той много прилича на нея и започна да му говори.След това той ги попитал защо не я върнат обратно.Те му обяснили причините.След това представитела на създателите им казал да я оставят по близо до домът и.Препоръчал да изтрият от памета и случилото се.У тях било още едно устройство,приличало на смартфон.Когато се поставело на главата на човек,можело да се види и чуе какво е видял и чул до този момент.С този телефон можело да се изтрива чести от памета.Те неможели напълно да изтрият памета на човек,защото щели да повредят нероните.Можели само да ги блокират.Човек неможел след такова изтриване на памета да си спомни случилото се съзнателно. Той можел да си спомни за контакта ,ако се раболее и вдигне висока температура или в спящо състояние.Но той нямало да разбере нищо от своите спомени.
    Други спомени на тази жена:
    За 28 години имала около 15 такива експедиции.Една от тях била когато на земята живеели само племена.Каспйско и Азовско море на картата не се виждали.Черно море било с по малко по размер.Там където живеели най развитите племена имало планини от северозапад на югоисток.Малко по на юг имало океан.В горите до тези планини живеели тези племена.Кожата им била много светла и се виждала кръвоносната им система.Били високи 1,85 м.и били най развитото племе по това време.Те не воювали помежду си и си помагали.Това било критерий за развитие.

    https://www.youtube.com/watch?v=zVgrm64V9Fg

    https://www.youtube.com/watch?v=pw0Fdy0Po8A

    Това момче говори много интересни неща.
    Тези които поне от малко разбират за какво се говори
    в клипа са напред с материала.
    Има го преведен и на други езици.

    https://www.youtube.com/watch?v=nZNNKFq8FTY

    Приятно гледане на тези които ще гледат.

  9. #59
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.05.2013
    Мнения
    784
    Пчеларски район
    Карлово,Своге,Храбърско
    Даааааа, сатаната си увеличава подръжниците! Не се усещате, че колкото и повече Усъвършенстваме технологиите, толкова повече ставаме зависими от тях! По далече от Господа и по близо до дявола! Който има ум, да си го тълкува както иска!

  10. #60
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Здравейте,прилагам края на третия филм.

    Краят на трета чает:
    Въпрос„Как протича последния ти ден,като извън земен?
    Неподвижен съм ,като превързан за една платформа.Тялото ми е изпълнило свойте функции.Аз съм длъжен да го напусна.Това е специално помрщения да такива случаи.Аз съм дошъл сам.Лежа и въобще не ме е страх.Не се боя да го напусна.И си казвам „ТОВА КОЕТО НЕ СВЪРШИХ АЗ,ЩЕ ГО СВЪРШИ ДРУГ“- това е моята последна мисъл.Аз гледам нагоре към тавана,а защо няма лампи.Имам осещане,че прилича на пирамида и има остри ъгли.До мен няма живи същества,но зад стената има.Аз отварям очи и си казвам.Аз съм длъжен да напусна това тяло.То изпълни своите функции.А моето тяло е длъжно да прекрати своята жижнена дейност.Давам моето съгласие.След това няма никакви мисли в мен.Аз виждзм бяла празнота.Не чуствам тялото си,аз съм се отделил от него.Около мен е бяла,бяла светлина.Не виждам нищо друго.Забравил съм материалния мир.На мен ми е много хубаво тук.Когато кажа „аз“ - моя глас се чува навсякъде.Не дишам,както когато имах тяло.Аз нямам определена форма и не зная къде е границата между мен и светлината.
    Следващ въпрос:Върни се в тялото в което лежиш.Сканирай го и кажи,ти чустваш ли чуждо тяло в него.
    Да на три места.Между гръбначния стълб и от лявата страна.Това до гръбнака е дълго и твърдо и е тънко,като косъм.Чувствам в главата.Те са две и имат форма на капки.Това са инплантанти поставени с моето съгласие.Това на гърба е от друга цивилизация.

    Направих опит да преведе клипа на Матиас.Руският ми не е на ниво,но мисля че ще се разбере за какво се говори.

    Как работи вселената?Съществуват ли добро и зло?Наистена ли съществува добро и зло?Как се е появил човекът?Съществува ли бог?Какво е дух?Какво са децата индиго?Съществувала ли е Атлантида?Оъкъде сме дошли,къде отиваме и какъв е смисълът?
    Част първа:
    Аз съм Матиас Де Стефано от Аржентина.На 22 години.Беше ми разрешено да разкажа и нарисувам това което виждам около нас.В същнот това което е около нас винаги е било около нас ,но не всеки може да го види.Още ми беше разрешено да си спомня езика СЪЮНИК.Той бил създаден от свещенни хора в долината на Египет,за да могат хората свободно да се разбират.Моята мисия е да разбия митовете,да оспокоя хората и да им кажа че ние сме на правилния път.Да им кажа също ,да не се страхуват.Аз помня тези неща защото съм работил в така натеченя Център за Хроники АКАША.Което аз наричам ТЕМТИОГРА на езика Съюник.Акаша е гръбначния мозък на бога.Там е записана историята на планетата и на всеки един от нас.Тя работи която един голям файл.В този файл са записани нашите съдби и нашата цел на живот.Моята работа се състоеше в това да обработвам огромни количества инфотмация.Това е причината да мога да си спомням събития.Ще разкажа за душите,за твореца,за различните хоманоидни цивилизации.Ще разкажа още за галакъическата конфедерация,за свободните души,как работи реинкарнацията.За другите измерения ,които се намират около нас .Ще разкажа за Атлантида и Лемурия ,които са повллиали на развитието на човечеството.Как трябва да живее човечеството следващите 200 години.Аз не съм тук да разказвам на вски по отделно каква е неговата мисия.За да може всеки да разбере себе си аз препоръчвам медитация.
    Част втора:
    Живота може да се раздели на две части.Ефирен и физически.Когато е съществивал ефирния,физическия още го е нямало.Първо бил духът.Духът това е същност.Една частица от бога,електрон от него.Духът няма материя,той е чиста светлина и съдържат всичките знания от първоначалния источник.Духът се ражда от чакрата на гръбнака на бога.Тук отсъстват дори вибрации.Духът е просто чита светлина.Когато той се разпространява във вселената той кондензира и се получава молекула.След когато започне да се сгъстява се получава материя.Духът се ражда с две функции.Първо:Всичко което се е превърнало в материя да върне в чиста светлина.Второ:Да се интегрира всичко от космоса в нас и всеки един да стане нов бог.Духът се разширява и свива докато се върне при началния источник.Това се нарича реинкарнация.Реинкарнацията позволява на духътда се превърне в материята и материята да се превърне в чиста светлина.Тоззи процес се нарича ДУАТЪР ТУМТИ КЕЙ ДУ УРНУС ATERTI,което означава:ПРЕНЕСЕТЕ НЕБЕСАТА НА ЗЕМЯТА И ВЪРНЕТЕ СВЕТЛИНАТА НА НЕБЕСАТА.--ТАЗИ ФРАЗА ВКЛЮЧВА ВСИЧКО ЗАРАДИ КОЕТО ЖИВЕЕМ.От процеса реинкарнация се очаква нашето развитие.Всички духове трябва да разберат че трябва да се уплътнят и да образуват друга вселена.Как се образува това.Това се образува чрез душа.Душата се явява транспортно средство на духът.Духът е съставен от различни чистици енергия,които се наричат чакра.Тези енергетически желези пожволяват на хухът да се свърже с плътната материя.Всяка чакра съответства на съответна железа във физическото тяло.Душата е сътвотена от това което ние наричаме бог.Душата представлява ефирни дискове които вибрират и могат да се свързват с тялото.Това позволява на чистата светлина да проникне в тялото.Това кой кога ще стане нов бог зависи единствено от него.По настоящем ние живеем в трето измерение и се интегрираме в трето измерение.Това е отганизация създадена във вселената.Която е разпределена в материя и която се явява основната част на материята.Което от своя страна пзволява изнасяне на материя във вселената ,което се нарича стареене.Вермето е същност ,която разрушава материята.Това съществува само в материялния свят.То може да продължи години и векове.В зависимот от това колко е нужно на душата или тялото.
    Еволюция:
    Еволюцията има богата история ,която може да я намерите в душата и да се използва в практиката на физическия свят.Съществуват различни въплащения.Ние знаем човешкото въплащение едно от най добрите.Но по принцип самите въплащения започват на енергетическо ниво.Духът се преспособява към свойствата на душите и се учи да управлява това което се явява същност на душата.След това той започва да практическо обочение в атоми и газообразно ниво
    Енергия:
    Отначало духът се обучава на енергетическо ниво.След това трябва да се адаптира от газообразни към плътни вещества.Следващо адаптиране е към минералите.Те ни позволяват да разберем нашата ограниченост във физическия свят.Растенията ни позволяват да разберем божествената светлина и как да се закрепим на земята.За да разберем как се случва ,ние трябва да практикуваме фото синтеза.Животните са ни дадени за да разберем как да се движим,как да общуване,как да съществуваме и как да комюникираме.Разумните животни са ни дадени да се научим на медитация ,разум и семейнй ценности.Съществуването като човек,например за 70 прераждания ,трябва да обмислим всичко ,защото това е последното физическо ниво за човека.
    Ангелски същности от 7 измерение.На това ниви еволюцията се променя.Те работят и служат на физическия свят И са проводници към него.След 7 измерение започва друг вид еволюция.Там започва изкачване над материята.Техните тела започват да светят като чиста светлина.Тяхната задача е да помагат на по нишите същества.Те са подобни на тези които ние наричаме Исус,Мохамед ,Буда и др.Тяхното развитие продължава до 15 ниво ,които аз наричам ЛЮМИНИ.Те се явяват ефирни същества на ниво чиста светлина.Този процес трудно може да се обясни защото той не съответства на нашето ниво на еволюция или на нашето ниво на измерение.Единствено което мога да кажа че те съществуват но това не трябва да ни безпокои.
    Измерения:
    Първо измерение това е Прана.От нея се образуват всичко останало.Второ измерение е проекцията на тези точки(Прана)В трето измерение имаме вибрация и плътност.Там където ние се намираме в момента.Четвърто измерение се отнася за съкрална геометрия където всичко вибрира.На това ниво материята започва да разбира че не съществува нито време нито пространство.Единствено което реално съществува е:ТУК И СЕГА Пето измерение означава че всеки един от нас представлява начало на друг.Шесто измерение,това е ниво на което всичко е възможно.На това ниво живеят същества които страдат от хаотизъм.Там те могат да създават своя собствена реалност.Седмо измерение.Там всичло изгубва свойто лице и става проводник като се доближава до нивото на ХРИСТОС.Десето ниво.На това ниво живеят нашите космически бащи от не земната цивилизация намиращи се в ПЛЕАДА.Тези същества без проблем могат да минават от едно измерение в друго.В тези измерения те могат да направят така че да бъдат видими в трео или девето измерение.Останалите нива са трудно обясними за човешкия ум.Например еденайсто измерение е такова където всичко се движи като плацента.Там всичко вибрира.Тези високи нива се грижат за нас за да можем правилно да се развиваме.Това че се намират в по виши нива съвсем не означава че те са това или онова.Просто те са в различни вибрационни нива.В петнайсто измерение съществуват и такива които трябва да изучат същества от трето измерение.Например мойте ръце,те представляват всички нива но моето съзнание ми позволява да видя само трето измерение.В момента ние проектираме четвърто измерение в което ще може да виждаме и аурата.

 

 
Страница 6 от 28 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •