Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 28 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 273
  1. #41
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Здравей, Следващия път бъди по внимателен когато пишеш.
    Благодаря ти за разбирането.
    Ха- ха , патриот, ти що не си в бг.

  2. #42
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ами затова видео говорех по горе, лека полека много неща ще се появат а в днешна Русия българите бая време са са подмотавали и имат бая общи неща де не им се дава гласност.Чудя се защо така например Японския император не крие , че са рода с българските царе, в днешен Иран не крият , че и българи участват в формиране на държавата им.Чудна работа.
    И аз за него говорех, а иначе доста сме шетали насам-натам, и май-май не сме дошли от изток, а сме се връщали от там обаче как човек да е сигурен точно кое е истина и кое лъжа, когато въпроса опира до История, а както знаем добре, нея всеки я чекне като к*рва, кой както му харесва по свой вкус и за собствени нужди(цели)

  3. #43
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    И аз за него говорех, а иначе доста сме шетали насам-натам, и май-май не сме дошли от изток, а сме се връщали от там обаче как човек да е сигурен точно кое е истина и кое лъжа, когато въпроса опира до История, а както знаем добре, нея всеки я чекне като к*рва, кой както му харесва по свой вкус и за собствени нужди(цели)
    Те разчекнаха биологията, ти па за историята.
    П.П.Не ми се вярва пра пра баба ми да е била амеба, после да е станала шебек, и накрая моя милост.

  4. #44
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Те разчекнаха биологията, ти па за историята.
    П.П.Не ми се вярва пра пра баба ми да е била амеба, после да е станала шебек, и накрая моя милост.
    Интересно, пра-пра баба ти, като е слязла от звездите, защо е с червена кръв, а не със синя.

  5. #45
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Интересно, пра-пра баба ти, като е слязла от звездите, защо е с червена кръв, а не със синя.
    Не мисля,че знаеш на баба ми какъв цвят и е кръвта, а и това твърдение се отнася за аристокрацията и няма нищо общо откъде са дошли прабабите ни.
    Буди интерес в мен каква е твоята хипотеза за произхода на човека.

  6. #46
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    От десетилетия учените се опитват да докажат, че някъде в безкрайната Вселена съществува и друг живот. Според нова теория обаче поколения умни глави са се блъскали напразно. Тя твърди, че именно животът на Земята е с извънземен произход.

    В теорията се изказва мнение, че основните компоненти на земния живот са пренесени на нашата планета след гигантски сблъсък с друга планета, имаща размерите на Марс. Катаклизмът се е случил преди близо пет милиарда години.

    Хипотетичната планета, която донесла живота на Земята, се е казвала Тея. Голяма част от нея виждаме всяка вечер на небосвода – Луната. Според теорията след сблъсъка голяма част се разпаднала на космически прах, но отломка от Тея оцеляла. Била прихваната от гравитацията на Земята и се превърнала в неин спътник.

    Теорията е изказана от учените от университет Райс в Хюстън, щата Тексас. Според тях при сблъсъка на Земята били донесени основните за развитие на живота елементи – въглерод, азот, водород и сяра, наричани още летливи елементи. Без тях зараждането на микроорганизмите никога не би било възможно.


    Изследването на екипа с водещ автор геолога Раждип Дасгупта е публикувано в списание Сайънс Адвансес.

    Теорията оборва предишните предположения, че животът на Земята се е зародил на местна основа или е привнесен от метеорит.

    Известно е, че летливите вещества, нужни за развитие на живота, са изключително рядко срещани, да не кажем въобще в първите четири планети на Слънчевата система, казва водещият изследовател Раждип Дасгупта. Точно и това ни кара да мислим, че без такива елементи Земята е малко вероятно да може да създаде своя собствена атмосфера, хидросфера и биосфера, способна да съхрани живот.


    Според теорията след сблъсъка с Тея Земята извлякла всичко, което ѝ било нужно, за да се превърне в люлка на живота в Слънчевата система, а и защо не в нашата Галактика, споделя още той.

    Открихме значителни доказателства – изотопни подписи, съотношение въглерод-азот и общи количества въглерод, азот и сяра във външните слоеве на Земята, че е имало сблъсък с богата на летливи вещества планета с размерите на Марс и с наситено на сяра ядро, заявява съавторът на изследването – геологът Даманвир Грюал.

    Изследването на учените продължава, като те ще се стремят да намерят истински запазени отломки от изчезналата Тея, с което окончателно да докажат теорията си.

  7. #47
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Интересно, пра-пра баба ти, като е слязла от звездите, защо е с червена кръв, а не със синя.
    А бе човече то при теб няма спиране !!!По спокойно бе човек!!!Не си длъжен да влизаш в този раздел!!!

  8. #48
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Здравейте.Един човечец в „Малки истории“ беше казал следното :Човек колкото е по прост по добре живее....Да ама колко по прост е въпросът?Вярно е че всеки сам си решава как да живее.В този клип номер 1 , тази жена е в регресия и разказва за предишен живот.Ще направя съвсем бегъл преразказ.Руският ми не е на ниво,Ще преведа само жената какво говори.
    Намиран се на кораб и изследвам звездите.Имам тънко дълго тяло с дълги пръсти.Главата ми е кръгла но не като на човек.Имам големи очи като очила.Тялото ми има подобен цвят на човешкото но формата не е същата.Аз съм мъж.Изследвам термочдрената реакция на звездите.Била съм на земята.Там наблюдавах племената и ги контролирах да не се избият едни други.Земята е заселена от една от най старите цивилизации в нашата галактика.Те първо създали едно същество от което после създали човека.Човешкото развитие било контролирано.Звездите представляват следното.Част от космичното пространство в което тече енергетическо преобразование.Отделни енергии се превръщат в друг вид енергии.Като светлинна,топлинна,материа лна и други видове.Звездите са живи на енергетическо ниво.Те не са разбираеми за човшката раса.Дава и пример:Това е равносилно едно мекотело от реката да разбере човека какво мисли.Разказва още за една цивилизация,която се нарича Деснит която живеела на планета 367 в съзвездие Водолей.Те били високи 3.40 м.Размножава ли се като всеки давал генен материал .Ембриона растял в инкубатур.Децата били без родители.В уаилищата ги учели как да управляват кораби и как да създават триизмерен образ на планети.Казва че през този образ можело да си прекараш ръката.Техните учени се наричали раухбаниш.

    https://www.youtube.com/watch?v=jgFPnweDxZQ

    В следващите клипове обеснява и други неща.

  9. #49
    Наблюдател
    Регистриран
    17.01.2018
    Мнения
    7
    Само тез от рода Дуло долетяли. Вокил ги качили по пътя на стоп. А малко известният прабългарски род Ерми и на Плеядите и на земята отговаряли за конете та затова от тях има само един наместник Гостун.

  10. #50
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от ruevit Виж публикацията
    Само тез от рода Дуло долетяли. Вокил ги качили по пътя на стоп. А малко известният прабългарски род Ерми и на Плеядите и на земята отговаряли за конете та затова от тях има само един наместник Гостун.
    Доло- горе е така ама не баш, не само дуло са долетяли повечко били просто Дуло били аристокрацията.То е малко сложно за обяснение по късно дошли и от Орион драконите и те се поизмешали нали знаеш за змеьовете горяни де с девици ги дарували уж да ги ядели ама те ги не яли а ги .... ли, кой луд ще яде девици.Имаше и едни от не знам коя планета беше ама били великани и те се мотали известно време тук нали знаеш за Гулиат и други такива сега им казват Голямата стъпка.Имало е и сруги разни де дошли от други места и известно време се мотали тук.Има и някой де уж са хора ама не бал това Петър Дънов и други подобни нему.
    Общо взето Земята е нещо като чистилище на галактическата измет и на възвишени същества. То има много интерсни хипотези ама тия с усмирителните ризи не спят, та да не се задълбочаваме.

 

 
Страница 5 от 28 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •