Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 28 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 273
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от ndm Виж публикацията
    Ма и твоя човек Б май никога не е поглеждал нагоре, за да констатира учудващо еднаквите размери на слънцето и луната. Чувал е, че като те ужили пчела много боляло и се подува.
    За луната казвал следното :„ Към луната дори не се залеждайте .Там е пълно с така наречените ивън земни.Те са много враждебно настрояни към хората.(това е само мнение)

    Здравейте , Това са два клипа .В тях се разказва следното:На този Гребенников му направило впрчатление ,че теглото на майския бръмбър провишава площа на крилете.Тоес е вразрез със науката.Тогава той взел надкрилките от бръмбъра и ги разгледал под микроскоп.Веднага забелязал ,че отдолу надкрилките имали отвори ,наподобяващи пита на пчели , Докато ги раглеждал, изпуснал едното крило и то започнало виси във въздуха точно над другото.Трябвали му 2 години да разгадае случилото се , След това създава и гравитолета.За него има изключително много написано.Едно от нещата за които спомена е , че когатао летял хората виздали замо бяла светлина или бял облък с формата на летяща чиния.Споменал още че скороста надвишавала 1000 км.
    И накрая той казал ,че това устройство му погубило живота и скоро щял да умре.

    И още един клип в който момчето казва че е разкрило тайната на летящите чинии на Хитлер.Като цяло в клипа се говори за материалите от които е издаботено устройството и какви настройки се правят.Има и превод .
    За Грибенииков давам линк с много клипве.Започва от 2.28.
    https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B 5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B2

    https://www.youtube.com/watch?v=Z-M55XP3D4A

    И един клип във връзка с мравките и хлебарките (едно мнение)
    https://www.youtube.com/watch?v=dRURYxu5__0

  2. #22
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    Bati, мож да пишеш и на църковно-славянски ща разберем. Само не мога да разбера, в пчеларски форум, а дават пример с хлебарки....

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от ndm Виж публикацията
    ...в пчеларски форум, а дават пример с хлебарки....
    Земята е един от кошерите в пчеларската ферма / по-точно човешката ферма/ на някоя от големите звездни цивилизации.. Само дето не знаем каква продукция добиват - души навярно. Да търся ли подходящите аргументи в нет-а или сами ще си ги намерите? Там, който не е потърсил, той не е намерил нужните му доказателства.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  4. #24
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от ndm Виж публикацията
    Bati, мож да пишеш и на църковно-славянски ща разберем. Само не мога да разбера, в пчеларски форум, а дават пример с хлебарки....
    Може и това да е отговора.

    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Бе, верно че беше слънчево и горещо, ама поливайте ги в жегата тия глави и отвънка, по възможност със студена вода, не само със студена бира отвътре.
    Ама нищо лично.

  6. #26
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Земята е един от кошерите в пчеларската ферма / по-точно човешката ферма/ на някоя от големите звездни цивилизации.. Само дето не знаем каква продукция добиват - души навярно. Да търся ли подходящите аргументи в нет-а или сами ще си ги намерите? Там, който не е потърсил, той не е намерил нужните му доказателства.
    Да кой не е търсил той не е намерил, например буди интерес и короната на рода Дуло.

  7. #27
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    например буди интерес и короната на рода Дуло.
    Да, интригуваща е, поне това дето аз съм виждал, но като гледам притежателите и', в мен нахлуват сериозни съмнения относно истинността и'. Ще ми се, дето се вика "на живо" да я видя, да я пипна...

  8. #28
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Да, интригуваща е, поне това дето аз съм виждал, но като гледам притежателите и', в мен нахлуват сериозни съмнения относно истинността и'. Ще ми се, дето се вика "на живо" да я видя, да я пипна...
    Даааа, това с дара от драконите е малко не намирам точната дума, но нали е изследвана в Америка и е казано, че е направена от метал де не съществува на Земята, а и от друга страна в историческия музей е пръстена на цар Калоян с дракон е малко грозноват ама си е дракон а и Вложка България е с дракон.Знаем , че има съзвездие Дракон, вярно българите са почитали Плеядите има ги навсякъде дори и на мадарския конник. Чудя се защо на българите им е трябвало да се трепят по камъните да изписват седемте слънце на Плеядите а не са си яли пастърмата и пили кобилешкото мляко а са се занимавали с щуротии по камънаците.Чудна работа.

  9. #29
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата

  10. #30
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Аз се чудя , защо българите са такива галоши, а те били извънземни.

 

 
Страница 3 от 28 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •