Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 26 от 28 ПърваПърва ... 162425262728 ПоследнаПоследна
Резултати от 251 до 260 от общо 273
  1. #251
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Рисунка как се създава водата която е годна за пиене .

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-06-12 20-39-46.png
Прегледи:      178
Размер:	736.6 KB
ID:	11339

    Рисунка какво представляват изворите .

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-06-12 20-42-04.png
Прегледи:      179
Размер:	571.5 KB
ID:	11340

    Рисунка на вулканичната дейнпст нвътре в Земята .

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-06-12 20-41-03.png
Прегледи:      179
Размер:	679.4 KB
ID:	11341

  2. #252
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    70 приказки за възрaстни .


    https://www.youtube.com/watch?v=FlzBShQPCRM

    https://www.youtube.com/watch?v=XiJIAm4HFq8


    https://www.youtube.com/watch?v=drZlDiE8nb4
    Този пост е редактиран от batipej4o; 23.10.2022 в 15:07.

  3. #253
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    А има ли някой от форума с близки срещи с трети вид ?

  4. #254
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    А има ли някой от форума с близки срещи с трети вид ?
    Бая. Знам, че не му е тук мястото но това е един от любимите ми вицове, а иначе да но от първи вид

    Някъде в България... китно селце... идилия... седят двама край селският казан и варят ракия. Отпред каца извънземен кораб, от който излиза хомункулус и отива при тях. А те спокойно продължават да си варят ракията.
    Стоял хомункулусът, гледал ги и накрая казал:
    - Здравейте, аз съм хомункулус!
    Двамата го погледнали и единият, свивайки рамене, казва на другия:
    - Сипи му на Хомункулус!
    Сипали му, той го изпил, а двамата си седят и продължават да зяпат казана.
    Хомункулусът пак:
    - Здравейте, аз съм хомункулус!
    Двамата пак го погледнали:
    - Сипи му на Хомункулус!
    Изпил го, а двамата все си седят. Тук извънземният не издържал и казал:
    - Господа, аз съм извънземен!
    - Такааа, стига му на Хомункулус...

  5. #255
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    А има ли някой от форума с близки срещи с трети вид ?
    Не знам, дали тези двамата са от форума, но определено умеят да общуват с извънземни: https://www.youtube.com/watch?v=B4KDBDQIkGI
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  6. #256
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Изкуственият интелект имал разговор с 3ти и 5ти вид ChaT GTP !!! Наслаждавайте се .....

    https://www.youtube.com/watch?v=hI_4r-m9Pr4
    СМЯХ,СМЯХ И ПАК СМЯХ ,А СЛЕД ТОВА ---БЛАЖЕНСТВО !!

  7. #257
    Наблюдател
    Регистриран
    16.05.2023
    Мнения
    2
    Чат-Пт-то до година-две отваря sky-net-a и до 5 пуска терминаторите )))))

  8. #258
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от johny Виж публикацията
    Чат-Пт-то до година-две отваря sky-net-a и до 5 пуска терминаторите )))))
    Ти се бъзикаш, но едва ли има човек на планетата, който да знае какво ще се случи след достигането до технологична сингулярност след има-няма 20-30 години. Тъпото, поне за мен е, че ще съм прекалено одъртял за да мога да се насладя напълно на събитието... ъъъъ ако въобще съм жив по него време

  9. #259
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    До сега бях критикуван че превеждам видия които са с много съмнителен происход. Ето ви сега една история която е написана на камък ,както се казва черно на бяло. И то на български език.



    Намериха се хора които се решиха да помагат в преводите.
    С тяхна помощ много хора ще разберат че не само тяхното село е на този свят.
    И още ще се научат да отсяват кое е да и кое не.
    И накрая още едно любопитно клипче.


  10. #260
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Случайно попаднах на този клип където контактьорката Ирина Подзорова се свързва директно с духът който е бил в тялото на Тусулската принцеса. Преди около 820 хил. години. Тя била хибрид между Бурхадци и Тумисоуци. Нашите създатели. Извънземните проследили хрониката в Акаша и открили нейния дух. Като цяло в клипа се пазказва че били и източили кръвта и с някъкви лъчи унищожили бактериите в стомаха и за да не се разлага тялото . Тя починала много млада от плеврит. Имала брак със земен човек от което се родили 2 момичетч и 1 момче. Тогава жените управявали .Тялото не било намерено в мина а архиолози го намерили в спесиално построен за тази цел гробница .Имало още много такива погребения..Когато погледнали в Акаша от преди 80 мил . гогини те не видяли да има хота на това място. Тя живяла когато хората са били полу хора .Високи около 180 см. с черни коси и бяла кожа.. Малки топчести лица и малки усни и нос. С малки очи които били светло кафяви и зеленикави. Езикт бил много опростен .Не бил толкова богат на думи както сега. Мате ( раждаща живот ) означавало майка а баро (голяма сила , мощ ) означавало баща . Те се влюбвали и опознавали още от малки . На сватбата хвърляйки цветя те усилвали енергията на плодородието . Неземни раси били поставили светещи топки които светели нощно време. Архиолозите когато намерили тялото и го отнесли в Сибир а след това в Москва. След като учените разбрали че ДНК - то и нямало нищо общо със земното го унищожили. Нейната мисия била да обединява племената в обшности. Живеели заедно с динозаврите. Правили опити да ги опитомяват но не се отдавало. Имало случаи когато те ги нападани но се научили как да си създадат енергийна защита - ментално .Тя ги пазела от нападения на динозаврите. Когато някой от племето убиел друг човек тази енергийна защита отслсбвала. Убийството притегляло негативна енергия. По него време в Сибир било вечно лято и мниго дъждове.Хранели се с растения.Когато някой опитал месо получавал стомашни болки. Хората не боледували от зъби. Лекували се с билки .Тогава не е имало Луна.Тя се виждала като звезда.Звездите тогава се виждали по ясно защото на Земята нямало осветление.В момента тя била природена в плазмоидно тяло на друга планета където ейната цивилизация се грижела за вулканите на планетата. Кутийката която била в съркофага създавала антигравитационо поле.С нейна помощ принсяли трупи и камъни.

    П.П.- Щях да пропусна най важното.Имало пчели и те били големи колкото стършели.Имало такива хора които владеели телепатия с пчелите и ги молели да им разрешат да вземат част от меда им.

    Отново се получи дълъга и тежъка приказка .

    П.П.- Мисля че се досещам защо в Германия са обявявали жените с зелени очи за вещици и са ги затваряли в специално направени за тази цел кули . По този начин ордена на шестимата искат да унищожат цялата нашата история. Прижеве малкия Вячислав казал на майка си че Кайласа (висока 6 666 м.в Тибет ) на практика е един много голям компютър в който се пази цялата информация за Земята. И клавишите били замаскирани.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2023-06-03 22-17-53.png
Прегледи:      26
Размер:	60.7 KB
ID:	12134

    И дявола я охранявал защото ако човек знзел тази информация щял да разбере как го лъжат..

    Същото е казал и за Атлантида.Тя не била разрушена .Била цяла целеничка под един купул в марианските дълбини.Вътре работят роби .Отвлечени хора които я подържат. Тя никога не е била в Алантическия океан както ни учат. Те нарочно подхвърлят разни артефакти в моретата за да заблудят учените в грешна посока. В средата на град - държава Атлантида имало един голям кристал който захранвал с енергия целия град и корабите .

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2023-06-03 22-16-55.png
Прегледи:      27
Размер:	79.6 KB
ID:	12135

    https://www.youtube.com/watch?v=iV6orDLg3RY
    Този пост е редактиран от batipej4o; 04.06.2023 в 01:55.

 

 
Страница 26 от 28 ПърваПърва ... 162425262728 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •