Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 60 от общо 65
  1. #51
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    С палене на свещи няма да стане. Иначе ела да ти дам някой час та да ги трепеш крадците, че много лошо да ги закопаваш. Пък и кой бяга от едни сто лева на час.

    Аз мога да копая писах,не да закопавам.Пак съм недоразбран.А как убаво го написах.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #52
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    С палене на свещи няма да стане. Иначе ела да ти дам някой час та да ги трепеш крадците, че много лошо да ги закопаваш. Пък и кой бяга от едни сто лева на час.
    Пътните за твоя сметка ли или?

  3. #53
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Е , в това ти решение навярно е надделяла украинската ти част. Когато идиоти унищожиха една пролет преди трийсетина години моите пчели, си купих нови кошери и ги заселих.Кошерите преместих в двора и така на пук на гадовете вече 30 години ям най-сладкия мед, собствено производство.Българския инат още не си прихванал.
    Съгласен съм с теб, запазих малко кошери за себеси на пчелина на близък ми приятел. Ще има мед за вкъщи. Любовта към пчелата не умира, може да изгубиш всичко, но тези животинки ти дават спокойствие и още нещо което не мога да опиша.Истина е там че пчелите е душата. Който говори с пчела - зло в себеси не носи.

  4. #54
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ти не вярваш ама има сила.Но нека да не я захващаме тая тема,че пак ще стигнем...
    Дядо горе има всичко, той е надежда и упование, той дава радост и притеснение, Радост за душата, притеснение за вда ни прави силни, що то знае до каде можем да понесем това бреме. В това съм с теб по мислите и с него по душата.

  5. #55
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    722
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Това му и казвам и аз да гледа напред.Мен като ме пернаха първата година купих 50 нови и сложих табела"Кради пак ще купя,но гледай да не те хвана.Не мога да бия мога да копая".Бях стигнал до там да да слагам бележки под капа с надпис"Който бутне да му изсъхнат ръцете".Не се шегувам.
    Преди доста години ми крадяха бензина заедно с капачката на резервоара. Минах през капачки с шифър, ключове няколко и накрая купих 5 бакелитени по 70 стотинки!!! На последната написах "Моля, оставете ми капачката". Отиде и тя. Отидоха и две гуми, резервната с крика и две предни стъкла!!! Да не казвам, какво здраво дърво игра из тинята в квартала наред!!! Никой не призна и нищо не се върна, но проблема приключи, както и за всички останали от паркинга.

  6. #56
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Преди доста години ми крадяха бензина заедно с капачката на резервоара. Минах през капачки с шифър, ключове няколко и накрая купих 5 бакелитени по 70 стотинки!!! На последната написах "Моля, оставете ми капачката". Отиде и тя. Отидоха и две гуми, резервната с крика и две предни стъкла!!! Да не казвам, какво здраво дърво игра из тинята в квартала наред!!! Никой не призна и нищо не се върна, но проблема приключи, както и за всички останали от паркинга.


    Ако по лесно е било да купиш 1 кило захар и да го нагласиш.Каквото потърсило това и намерило.Преди и аз си мислих като бях млад,че боя помага сега съм на друго мнение.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #57
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ти не вярваш ама има сила.Но нека да не я захващаме тая тема,че пак ще стигнем...
    Съчувствам на колегата за откраднатите кошери! Сигурен съм, че от любов към пчеличките няма да се откаже!

    Да се кълне не е хубаво. То е като да пожелаваш лошо на себе си.
    Старите поверия дори гласят, че прокълнеш ли някого, на теб ти се връща тройно.
    И все пак има случаи, в които ни се иска кармата да свърши по-бързо работата си и някой да си получи заслуженото.



    След като спират шофьор, минал на червен светофар, и го питат каква е причината за неговото нарушение, полицаите удивени чуват неочакваното му оправдание: “Абе, ония горе в парламента, дано пукнат, дано!…” Репортажът беше излъчен по някои телевизии през 2010г.
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  8. #58
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    722
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ако по лесно е било да купиш 1 кило захар и да го нагласиш.Каквото потърсило това и намерило.Преди и аз си мислих като бях млад,че боя помага сега съм на друго мнение.
    Данчо, те захар не шмъркат!!! Три дни преди да ги пуснат от панделата почват да събират поръчки! Няма друга форма на съществуване за тях! Улицата беше прилежно изметена само по времето на Румен Вълка. Сигурно им е купувал захар...? Не смееха кафе да пият на открито. Не сме в Германия. Не сме дорасли!

  9. #59
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Пътните за твоя сметка ли или?
    Който поръчва, той плаща.

  10. #60
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231

    Wink

    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Преди доста години ми крадяха бензина заедно с капачката на резервоара. Минах през капачки с шифър, ключове няколко и накрая купих 5 бакелитени по 70 стотинки!!! На последната написах "Моля, оставете ми капачката". Отиде и тя. Отидоха и две гуми, резервната с крика и две предни стъкла!!! Да не казвам, какво здраво дърво игра из тинята в квартала наред!!! Никой не призна и нищо не се върна, но проблема приключи, както и за всички останали от паркинга.
    супер това е решение

 

 
Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •