Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 65
  1. #41
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna Виж публикацията
    Не знам, но със сигурност няма да мого да ги намеря.


    Пали свещи ниско долу в черквата и гледай напред. И аз не вярвах в такива работи,но от как дадоха тримата фира съм на друг акъль.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #42
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Разпродава ама какво? За какво му е да се бъхти да произвежда мед, който няма на кого да продаде. Остава си само с производството на "великолепната" българска пчелна майка и забележи - произведена от украинец. Голям майтап.
    Украинец по паспорт, но 26 години живот в България ми направи Българин. Със смях казвам че съм с две менталности и не винаги знам кога каква действа

  3. #43
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    "Продавам кошери с документи към 3 годишна пчеларска програма"

    от украинеца
    Да, що то имам голяма поръчка към производител която направих още минала година, та за това ще има документи. Аз отдавно мисля да се откажа от пчеларството. Кражба ми помогна да преключа с дейност.

  4. #44
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Лицензиран палячо. Аз присъствах на мероприятието и това което видях и чух от неговите уста, се потвърди с писаното и видяно в предишни клипове по време на офанзивата на КБП и БПРА. Не мога да си представя, българин да иде в някоя по-"бяла" държава и да се прави на по-велик от папата. Просто ще бъде натикан в кучи г.з.
    В Крим , от каде то съм, един от най близките ми хора с които съм бил се казваше Ивайло Йорданов, Българин по националност, роден в Украина, и честно казано при нас нямаше такъв национализм. Той управлявал доста сериозна фирма и ми бил като брат. То сами се прицените, отнишения от кой зависят. Съветвам, ходите на симинари на Пламен Петров, ще имате доста по голяма информация която ще ви е от полза.

  5. #45
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    На Апимондия в Украина имаше сблъсък между мен и Профессора, аз не го познавах достатъчно тогава, след това седнах и реших да разбера за какво той се труди и какво говори, трябваше ми време и тогава поисках да дойда като гостин в организация на собрания и семинари. Там видях и слушах това което ни беспокои всички, и от там разбрах за какво се стараят и работят тези хора. От тогава поддържам исцяло каузата му. Това не означава че съм съгласен с определени организационни работи но има голямо движение напред от страна на Професор и самата организация. Той е научно достояние на Българско пчеларство и неговите симинари трябва да бъдат достъпни за всеки пчелар в РБ.

  6. #46
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna Виж публикацията
    ... Кражба ми помогна да преключа с дейност.
    Е , в това ти решение навярно е надделяла украинската ти част. Когато идиоти унищожиха една пролет преди трийсетина години моите пчели, си купих нови кошери и ги заселих.Кошерите преместих в двора и така на пук на гадовете вече 30 години ям най-сладкия мед, собствено производство.Българския инат още не си прихванал.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  7. #47
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Е , в това ти решение навярно е надделяла украинската ти част. Когато идиоти унищожиха една пролет преди трийсетина години моите пчели, си купих нови кошери и ги заселих.Кошерите преместих в двора и така на пук на гадовете вече 30 години ям най-сладкия мед, собствено производство.Българския инат още не си прихванал.


    Това му и казвам и аз да гледа напред.Мен като ме пернаха първата година купих 50 нови и сложих табела"Кради пак ще купя,но гледай да не те хвана.Не мога да бия мога да копая".Бях стигнал до там да да слагам бележки под капа с надпис"Който бутне да му изсъхнат ръцете".Не се шегувам.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #48
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Пали свещи ниско долу в черквата и гледай напред. И аз не вярвах в такива работи,но от как дадоха тримата фира съм на друг акъль.
    В другия форум има един поп къде пали свещи, а тук се появил друг.

  9. #49
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    В другия форум има един поп къде пали свещи, а тук се появил друг.


    Ти не вярваш ама има сила.Но нека да не я захващаме тая тема,че пак ще стигнем...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #50
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ти не вярваш ама има сила.Но нека да не я захващаме тая тема,че пак ще стигнем...
    С палене на свещи няма да стане. Иначе ела да ти дам някой час та да ги трепеш крадците, че много лошо да ги закопаваш. Пък и кой бяга от едни сто лева на час.

 

 
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •