Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 87
  1. #31
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Я шляпни координатите да видим туй еврорегламента ли лъже или гугъл мапс.
    Какво те интересува? Каква дива паша имам? Или нещо друго?
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  2. #32
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Ако не знаеш, когато изкарам повече от квотата си, мога да се обадя да ми я увеличат...
    Важното е, че имам изключително добър сън, а си лягам всяка вечер със съвестта си.
    Пожелавам ти го и на теб.


    Аз страх и пари нямам.Не съм искал да се ояждам с тебя,но ти ме предизвика пръв.Днес предопредих за кой с кой е.Бях пуснал за друга риба,но ти клъвна/изгуре/.Разбирам те защо си ми бесен,но такива като теб имам доста приятели.Просто леко те по използвах.SORY
    П.П.Изтрий си поста и другите да питат брата.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Ако не знаеш, когато изкарам повече от квотата си, мога да се обадя да ми я увеличат...
    Важното е, че имам изключително добър сън, а си лягам всяка вечер със съвестта си.
    Пожелавам ти го и на теб.


    Забележи,че навсички малкия е в норм ЕИ.Просто още не са се сетили за белите петна.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #34
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Ако не знаеш, когато изкарам повече от квотата си, мога да се обадя да ми я увеличат...
    Важното е, че имам изключително добър сън, а си лягам всяка вечер със съвестта си.
    Пожелавам ти го и на теб.
    Корчев, Георги, туй за квотите е обществена тайна. Тук по скоро иде реч за правомерността на т.н. от Друмев хартийки. До колко те са правомерно издадени. Туй за съня, няма смисъл да го казваш - ясно е, на принципа за яденето на баницата. Тук иде реч за друго. Тъй като в момента върви една офанзива за легитимиране на сектор пчеларство и въвеждане на крути правила, си мисля дали би засегнало и биопроизводството, тъй като там батака е най-голям. Ти как мислиш? Остави съня, тук не става въпрос за глигани.

  5. #35
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аз страх и пари нямам.Не съм искал да се ояждам с тебя,но ти ме предизвика пръв.Днес предопредих за кой с кой е.Бях пуснал за друга риба,но ти клъвна/изгуре/.Разбирам те защо си ми бесен,но такива като теб имам доста приятели.Просто леко те по използвах.SORY
    П.П.Изтрий си поста и другите да питат брата.
    Първо не съм ти бесен, защото не те познавам и нямам повод за подобни силни чувства.
    Второ не съм те предизвиквал, а се пошегувах, при това не съм си мислил за разни поговорки, закуевам се.
    Нямам какво да крия, за да си трия поста с цитата и линка.

    Ако трябва да съм честен, ти и още 2-3 писачи ме отказахте от форума. Защо? Обяснявам. Аз използвам форума така: Влизам-> Нови мнения-> чета темите които ме интересуват / чета мнения на хора, чието мнение уважавам. А като вляза и 90% от новите мнения са на тези 3-4 човека и най-често съдържанието им е чиста логорея...
    Съжалявам ако съм те обидил с мнението си.
    Успешен сезон ти пожелавам, както и на всички други пчелари тук.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  6. #36
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Корчев, Георги, туй за квотите е обществена тайна. Тук по скоро иде реч за правомерността на т.н. от Друмев хартийки. До колко те са правомерно издадени. Туй за съня, няма смисъл да го казваш - ясно е, на принципа за яденето на баницата. Тук иде реч за друго. Тъй като в момента върви една офанзива за легитимиране на сектор пчеларство и въвеждане на крути правила, си мисля дали би засегнало и биопроизводството, тъй като там батака е най-голям. Ти как мислиш? Остави съня, тук не става въпрос за глигани.

    Той,колегата е по пернатия и според сезона е на патки.Опита се да ми удари днес една патка,но не знае силите ми на пророк.Според ДПС-то как ти казах не е за нападки и той се мъчи като назе.Човека храни семейство и то се вижда по сертификата.Ако трябва да се прави проверки то трябва да са на тия с 56т,прашец,отводки,майки...и др.Ако се ползват проверители как се говори не трябва ли да е на размено гостуване се питам в тоя момент?Дали един проверител няма да убие конкуренцията?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #37
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Корчев, Георги, туй за квотите е обществена тайна. Тук по скоро иде реч за правомерността на т.н. от Друмев хартийки. До колко те са правомерно издадени. Туй за съня, няма смисъл да го казваш - ясно е, на принципа за яденето на баницата. Тук иде реч за друго. Тъй като в момента върви една офанзива за легитимиране на сектор пчеларство и въвеждане на крути правила, си мисля дали би засегнало и биопроизводството, тъй като там батака е най-голям. Ти как мислиш? Остави съня, тук не става въпрос за глигани.
    Какво значи "легитимиране"?
    И на тебе ще ти отговоря честно. Ти си един от най-отявлените "критици" на био-то. Два въпроса. Ти искаше ли да "станеш био". И ако беше се качил на влака, щеше ли да си такъв "критик", ама честно?
    Та за легитимирането, ако съм разбрал правилно какво се крие зад тая думичка, пак направо ще ти кажа. В биото далаверата умря и много мераклии отърваха влака. Затова сега се замисля нова далавера, която ще се казва ОПРАШВАНЕ. И в момента, "лргитимирането" е процеса в който тези, които от години ебават майката на пчеларството, пак гледат да нагласят така нещата, че те да оберат каймака и маслото, а онея с булата и пушлките да пият по една суроватка, преварена, щото и изварата и е изкарана...
    Затова съветвам всички, като чуят свирката на влака, да са близо до релсите, за да не е кисело гроздето, пак...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  8. #38
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Какво те интересува? Каква дива паша имам? Или нещо друго?
    Не ме интересува каква ти е пашата. Тъй като и аз имах амбицията да се приобщя към биото, но ме отрязаха от три места, понеже не съм отговарял на еврорегламента. Това ме провокира да се поровя в чичко гугъл и се оказа, че с право са ми отказали, но друго нещо ме оздачи. В тия райони, освен моя, така и в твоя няма такива места, а в същото време много био пчелари. Ей туй е интересно за мен и не ме хваща сън. Това ме навежда на мисълта, че за едни може, а за други не. Защо? Остава ти да обясниш!

    ПП писали сме по едно и също време.
    А защо трябва да чакаме влака да надуй свирката. Аз просто искам да има ясни правила, но не такива обслужващи определени бизнес пчелари, а правила приемливи за всеки пчелар и спазвайки ги, след като забършеш потно чело, да си доволен от свършената работа и да нямаш резерви, че някой те "прекарва", а да знаеш че ще получиш адекваттна цена за вложения труд. Това искам аз, нищо повече!

  9. #39
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Първо не съм ти бесен, защото не те познавам и нямам повод за подобни силни чувства.
    Второ не съм те предизвиквал, а се пошегувах, при това не съм си мислил за разни поговорки, закуевам се.
    Нямам какво да крия, за да си трия поста с цитата и линка.

    Ако трябва да съм честен, ти и още 2-3 писачи ме отказахте от форума. Защо? Обяснявам. Аз използвам форума така: Влизам-> Нови мнения-> чета темите които ме интересуват / чета мнения на хора, чието мнение уважавам. А като вляза и 90% от новите мнения са на тези 3-4 човека и най-често съдържанието им е чиста логорея...
    Съжалявам ако съм те обидил с мнението си.
    Успешен сезон ти пожелавам, както и на всички други пчелари тук.


    Мерси,никога не съм мислил това.Предупредиха ме за теб,но те използвах за собствени цели макар и да ми е сигански манталитета.Все пак и темата е такава да си вадим кирливите ризи.Макар,че твоите са близки до нормите за БИО.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #40
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Той,колегата е по пернатия и според сезона е на патки....
    Абе направих две сефтета на новата...

    пиг.jpg
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

 

 
Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •