Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 159 от 239 ПърваПърва ... 59109149157158159160161169209 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,581 до 1,590 от общо 2387
  1. #1581
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Слушай след първия час какво казва за майките и на каква стойност оценя елитните такива.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Къде ме засили пак.
    "Докато гледах клипа накрая от казаното осъзнах, че всички лектори не са поканени заради пчеларите, а всички си плащат времето за лекцията, за да могат да си пласират стоките на същите тези пчелари(нас)" ---от пушалката

    Тези твои думи, може да са по повод на друг клип, но е добре-- ти поне вече схващаш.

  2. #1582
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    "Докато гледах клипа накрая от казаното осъзнах, че всички лектори не са поканени заради пчеларите, а всички си плащат времето за лекцията, за да могат да си пласират стоките на същите тези пчелари(нас)" ---от пушалката

    Тези твои думи, може да са по повод на друг клип, но е добре-- ти поне вече схващаш.
    По повод същия клип са, но какво да правя, винаги си мисля за хората с добро, а то все гледат да те прекарат.

  3. #1583
    Автор
    Регистриран
    31.03.2015
    Мнения
    201
    Пчеларски район
    плевен
    За тези , които не разбраха този човек - беше пчелар на България . Той каза много истини за майките . Ако слушате вниматело , ще разберете как се гледат 400 кошера и се сменят майки , а не се купуват боклуци .

  4. #1584
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    За по малко от 1000 лв няма да си направя труда дори да помисля за лекция. Има достатъчно лектори обясняващи как се пчеларства.



    Дай да пишем тука, че много съм се набил в очи.

    Явно няма да доживея да те слушам на лекция. 1000 лв. това са 200 слушатели по 5лв. или 100 по 10лв. Ще събереш ли такава аудитория. Я вдигни входа на 100лв., че да стане в близките 1-2 години.

  5. #1585
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията



    Дай да пишем тука, че много съм се набил в очи.

    Явно няма да доживея да те слушам на лекция. 1000 лв. това са 200 слушатели по 5лв. или 100 по 10лв. Ще събереш ли такава аудитория. Я вдигни входа на 100лв., че да стане в близките 1-2 години.
    Кой е казал, че всеки поотделно ще трябва да плаща, който си е платил членския внос ще слуша без пари, ще плаща дружеството, а ако има външни хора, дружеството ще си определя колко пари ще вземе за вход.

  6. #1586
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Ей, научете се да цитирате най - напред и тогава си мерете...........каквото си искате.

  7. #1587
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Това е оферта за бургазлий хихихи все пак се надявам някой ден да си продаваме меда заедно и тогава да сме колеги, а не конкуренти на пазара.

    Не те знам какъв бизнесмен си. Ти твоите мебели заедно с " Морато мебел " и " Стило "ли ги продаваш или се бориш да оцелееш между тях.

  8. #1588
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Не те знам какъв бизнесмен си. Ти твоите мебели заедно с " Морато мебел " и " Стило "ли ги продаваш или се бориш да оцелееш между тях.
    Трудно да се съберем и да продаваме заедно мебелите, конкуренцията е жестока, но в пчеларството все си мисля, че щом в другите държави могат, защо ние да не успеем.

  9. #1589
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Трудно да се съберем и да продаваме заедно мебелите, конкуренцията е жестока, но в пчеларството все си мисля, че щом в другите държави могат, защо ние да не успеем.
    Дано не си разочарован след някоя година.

    пп. за тези държави , които гледате съм писал, че са 100г. пред нас.

  10. #1590
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Дано не си разочарован след някоя година.

    пп. за тези държави , които гледате съм писал, че са 100г. пред нас.
    Ще са наложи тогава да вървим с големи крачки да ги стигнем.

 

 
Страница 159 от 239 ПърваПърва ... 59109149157158159160161169209 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •