Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 194 от 239 ПърваПърва ... 94144184192193194195196204 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,931 до 1,940 от общо 2387
  1. #1931
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    При мен положението е нормално. Тръгнаха с малко мъждрян, който очаквах да допълнят с акация. Но това не се случи,защото Дядо Боже се разплака на втория ден. Обаче сега има много нацъфтяла растителност по канавките, която вали ли- работи в наша полза! Очаквам липата и драката. А накрая баберки от лозята и мана. Вали ли, все нещо ще вземем. Иначе си ги хрантутя на воля с твърда храна.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  2. #1932
    Потребител
    Регистриран
    08.04.2012
    Мнения
    70
    Пчеларски район
    Елхово
    Защо ги хрантутиш?
    Не е като да са съвсем без принос колкото да подържат майките, ама и с твърда храна???

  3. #1933
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Ами щото такваз ми е технологията? Не използвам сиропи, а само твърда храна. Относно приноса, когато го има храната така си и стои. Обаче когато и да завали, сядат пред телевизора(прелката) и си чоплят. Така и аз съм спокоен.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  4. #1934
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Положението е : " Муци". На няколко пъти искам да се похваля нещо, ама то - умен телефон и глупав пчелар, не става.

  5. #1935
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Положението е : " Муци". На няколко пъти искам да се похваля нещо, ама то - умен телефон и глупав пчелар, не става.
    То не е за хвалба, а за споделяне. Ха кажи на кой и за колко шитна рапицата? Драката цъфна ама го дават три деня плач. Сетне може и да е скърцане със зъби, ама да не се похаби последната паша. За гроздето ми е думата. Относно новите технологии. Амчи то сега от интернета може да научиш дори коя е любимата секс поза на извънземните бре, аланкоолу!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #1936
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    То не е за хвалба, а за споделяне.
    Тъй де, ама като чета тъмната картина при колегите, как да пиша. При мен е добре, дали се научих да ги отглеждам, дали по-малко ме тровят- незнам. Ама и земеделците мислят за мен, рапица, сега към 800 дка. кориандър, има и бол слънчоглед. С една дума : късмета на хобито. Само дето ми се взе акъла , докато извадя рапицата. По едно време търсих въже, ама за късмет, ненамерих . За кориандъра не мисля, до коледа все ще го извадя.

  7. #1937
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Ако ми беше звъннал за въжето, нямаше да се мъчиш толкоз! А то че след надолнището има баир би трябвало да е ясно на всеки,който се е захванал с туй скъпо хоби- пчеларството. Някои колеги,които са и ловци казват, че не било вярно. Обаче никой не знае за пушка дето струва 20 000, нали? А аз знам за сума ти народ дето изгоря и с повече даже?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #1938
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Ако ми беше звъннал за въжето, нямаше да се мъчиш толкоз!
    Аха, отговора щеше да е , като за рамките : тази година не съм получавал. Нещо - джендърски вървят нещата. Рамки само с уширение, була с двойна шапка, скъпи костюми, като за космонавти. БГ пчеларя нещо много префърцунен е станал. Така си мисля, щото нали търсенето определяло предлагането. До сега си правех кошери и рамки, сега и була трябва да си шия. Дейба и българския му бизнес.

  9. #1939
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Аха, отговора щеше да е , като за рамките : тази година не съм получавал. Нещо - джендърски вървят нещата. Рамки само с уширение, була с двойна шапка, скъпи костюми, като за космонавти. БГ пчеларя нещо много префърцунен е станал. Така си мисля, щото нали търсенето определяло предлагането. До сега си правех кошери и рамки, сега и була трябва да си шия. Дейба и българския му бизнес.
    Е, па ти за интернет търговията незнаИш ли? Или са ти завишени изискванията или...Поне пазар за рапицата намери ли?

  10. #1940
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Е, па ти за интернет търговията незнаИш ли? Или са ти завишени изискванията или...Поне пазар за рапицата намери ли?
    Какъв интернет бе братчет. Аз го меря в магазина и се оказва, че ми е много голяма главата. Пипам друго и се оказва с двоен плат на шапката. Такива ги шиели, да хора дето пчела не са виждали.

 

 
Страница 194 от 239 ПърваПърва ... 94144184192193194195196204 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •