Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 224 от 239 ПърваПърва ... 124174214222223224225226234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,231 до 2,240 от общо 2387
  1. #2231
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Една снимка от преди 10 минути буквално, температурата навън е 5-6 градуса, едно от силните ми семейства, фъркат единични пчели навън-навътре....според мен кълбото е леко поразпуснато, но не му разбирам много-много.
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	DSCF0310.jpg
Прегледи:      157
Размер:	275.3 KB
ID:	10284

  2. #2232
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ха, ти май беше на друго мнение. Една , единна, супер-дупер организация, мечтата на БГ пчеларя. Е , я ми отворете очите, как тази организация ще накара дадена фирма да купува мед, че и на каква цена.
    Веднага ще те отворя. Ама вземи попорочети как функционират въпросните организации в Европата. Недей чака все наготово. А цената е въпрос на мениджмънт, който в момента е невъзможен. Най-малкото защото няма контрол. В този ред на мисли би ли споделил с какво си третирал противоакарно?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #2233
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Една снимка от преди 10 минути буквално, температурата навън е 5-6 градуса, едно от силните ми семейства, фъркат единични пчели навън-навътре....според мен кълбото е леко поразпуснато, но не му разбирам много-много.
    Идеално. Виждам и медец има.

  4. #2234
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    как функционират въпросните организации в Европата.
    Да те питам. Не ти ли се струва, че не им се иска да работят така У НАС? Работят така, дори дават повече от себе си само когато се дават пари, които да забършат.

  5. #2235
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Да те питам. Не ти ли се струва, че не им се иска да работят така У НАС? Работят така, дори дават повече от себе си само когато се дават пари, които да забършат.
    Да струва ми се разбира се! Но докога всички си мислим, че ще продължим така? Ние дори не сме уцелили посоката! Камо ли да поемем пътя. Докато има такива, които се чудят защо по целия свят единомислещите се обединяват в организации, нямаме шанс. Без ред и правила ще се затрием още по-бързо.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #2236
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Една снимка от преди 10 минути буквално, температурата навън е 5-6 градуса, едно от силните ми семейства, фъркат единични пчели навън-навътре....според мен кълбото е леко поразпуснато, но не му разбирам много-много.
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	DSCF0310.jpg
Прегледи:      157
Размер:	275.3 KB
ID:	10284


    Добро семейство,Илиев! Пожелавам ти всички да са като него

  7. #2237
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    Добро семейство,Илиев! Пожелавам ти всички да са като него
    И на всички да пожелаеш, пак няма да сбъркаш.

  8. #2238
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Веднага ще те отворя. Ама вземи попорочети как функционират въпросните организации в Европата. Недей чака все наготово. А цената е въпрос на мениджмънт, който в момента е невъзможен. Най-малкото защото няма контрол. В този ред на мисли би ли споделил с какво си третирал противоакарно?

    Уж веднага ще ме просветляваш, а веднага ме прати на майна си райна. Европа, па Европа, ще ви избоде очите. Тази Европа дето ви е легнала на .....се е развивала, когато ние бляхме баирите. Там нещата / пазара / са се развивали по естествения си път от памти век. Няма място за сравнение.

    "цената е въпрос на мениджмънт, който в момента е невъзможен." Туй поне би ли ми разяснил и за какъв контрол мечтаеш.

    пп. веднага---оксалова киселина.

  9. #2239
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    ...започва с една пчеларска организация положена върху законова рамка.
    Така са разсъждавали и ранните болшевики. Накрая - разколниците победени, една единна ленинска партия. Може ли все пак да оставим на пчеларите избор да съществуват и извън някоя казионна организация? Защото един път да хванат юздите на обща организация нашите "политици" /няма да е трудно/, после пускане няма. Справка - ТКЗС, задължителните камара на строителите, камара на инженерите, камара на нотариусите и т.н. - всичкото задължително, свобода наужким. И демокрацията ни е наужким, а ние продължаваме да си искаме батюшката командир да ни управлява /и командира на пчеларската организация съответно/. Без мен, ако може.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #2240
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Така разсъждават днешните псевдодемократи. Без обединение няма спасение. В цяла Европа имат по една централна организация. И тук е така. Защо ли, нашата цена е най-ниска?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 224 от 239 ПърваПърва ... 124174214222223224225226234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •