Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 212 от 239 ПърваПърва ... 112162202210211212213214222 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,111 до 2,120 от общо 2387
  1. #2111
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Миналата и по-миналата година, осите и стършелите бяха напаст. Сега една оса не виждам.
    Съгласен съм.Мисля,че миналата година беше,заради студената пролет много птички не прилетяха и беше рай за насекомите.

  2. #2112
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Да не ти пука, който си е роден прост си е прост, ...
    Гноме, тук май се мъчиш да докопаш котето под опашката, въпреки това, аз не се обиждам, 'щото интелектуално губиш съревнованието. Да, финансово печелиш, но защото аз не съм се възползвал от облагите на "Млад фермер", пък после да се тупам по гърдите, колко съм "добър" пчелар, закупил си дръглив Грейтуол, пластмасови щайги и так дальше.
    Ей, Ян Бибиян, като знаеш, че не можеш да се състезаваш, защо въобще се "дупиш" на старта?

  3. #2113
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.03.2017
    Мнения
    226
    @kuline @tarty много се надявам, че вие двамата всъщност сте приятели и само така си приказвате щото, ако не е така и сте сериозни, не знам как още не са ви делнали постовете. Заради обиди някои юзъри направо бяха изритани от форума, а като чета вашите постове ... как още сте тук.

  4. #2114
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Sylvie Виж публикацията
    @kuline @tarty много се надявам, че вие двамата всъщност сте приятели и само така си приказвате щото, ако не е така и сте сериозни, не знам как още не са ви делнали постовете. Заради обиди някои юзъри направо бяха изритани от форума, а като чета вашите постове ... как още сте тук.
    Бяхме познати, но Калин реши преди година да се заяжда с мен, защото не му харесало как съм се изразил в една тема. Шарен свят, какво да правиш , спрял съм от няколко месеца да му пригласям, но все пак му хвърлям по някое емче да кълве, че иначе ще изгуби смисъл да влиза да пише. Модератора е казал, че всичко му е през хризентемата и въпреки, че Калин е под неговото крило все пак не трие мойте постове . За изразяването от нас на такива думи може да на извините, но сме на едно ниво. Аз съм от село, а той е на висш пост в пожарната в град Разград, та все сме селяни

  5. #2115
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Бяхме познати, но Калин реши преди година да се заяжда с мен, защото не му харесало как съм се изразил в една тема. Шарен свят, какво да правиш , спрял съм от няколко месеца да му пригласям, но все пак му хвърлям по някое емче да кълве, че иначе ще изгуби смисъл да влиза да пише. Модератора е казал, че всичко му е през хризентемата и въпреки, че Калин е под неговото крило все пак не трие мойте постове . За изразяването от нас на такива думи може да на извините, но сме на едно ниво. Аз съм от село, а той е на висш пост в пожарната в град Разград, та все сме селяни
    На мода не му е през х...хризантемата и може да ви сервира тавата с банички на момента. И сам го каза - не трия твоите постове. Защо? Защото колкото Калин е под моя закрила, толкова и ти. Калин съм го банирал мисля три пъти, а за теб не се сещам. Затуй, че виж кой е под крилото и кой не. Банирах ви, агитирах ви, опразнихте форума, а сега правете каквото искате, но не забравяйте, че съм някъде тук. А дали сте селяни или граждани се вижда от пръв поглед.

  6. #2116
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Бяхме познати, но Калин реши преди година да се заяжда с мен, защото не му харесало как съм се изразил в една тема. Шарен свят, какво да правиш , спрял съм от няколко месеца да му пригласям, но все пак му хвърлям по някое емче да кълве, че иначе ще изгуби смисъл да влиза да пише. Модератора е казал, че всичко му е през хризентемата и въпреки, че Калин е под неговото крило все пак не трие мойте постове . За изразяването от нас на такива думи може да на извините, но сме на едно ниво. Аз съм от село, а той е на висш пост в пожарната в град Разград, та все сме селяни
    Ех Янчо, Янчо, пак се мъчиш да се искараш обиждания, хуления и т.н. Преди 4-5 години, когато пак сипеше наред колко били прости наследствените пчелари, със стари разбирания, задръстени и т.н., аз те защитавах от нападките, въпреки, че не одобрявах ползваните от теб епитети. След туй и мен нарече тъй. Е, аз не съм от хората, които си оставят каруцата в калта. Не се прави на по-велик от Папата, няма значение кой от къде де е, село или град, важно е колко има в междуушното пространство. Какво да правиш - природа. Лошо е когато човек си мисли, че е нещо повече от другите, а всъщност като се погледнем в огледалото - все еднакви. Огледалото обаче не отразява онуй, на което се казва акъл. Та така де, кажи си всички обиди отправени към мен, че как и на деца взе да обиждаш, в другия форум де. Искрено ти желая нявга да имаш деца, за да разбереш някои чисто човешки ценности.

  7. #2117
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Аз се чудя, дали аджеба след този дъжд ще има някакво развитие в семействата? Идват топли дни...?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #2118
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Аз се чудя, дали аджеба след този дъжд ще има някакво развитие в семействата? Идват топли дни...?
    Развитие не знам дали ще има, но поне вкарат малко запаси от природата.

  9. #2119
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Аз се чудя, дали аджеба след този дъжд ще има някакво развитие в семействата? Идват топли дни...?
    Абе вие, календар знаете ли що е.Ами 27. 09 сме. Септември анадън му, фрещензи. Баси.

  10. #2120
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Абе вие, календар знаете ли що е.Ами 27. 09 сме. Септември анадън му, фрещензи. Баси.
    Атанасов, по миналата година ли беше, ако си спомняш, пак беше една суша и след това септември - октомври беше май.

 

 
Страница 212 от 239 ПърваПърва ... 112162202210211212213214222 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •